Kendimi zorluyorum

orsa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yakın bir arkadaşıma aşık olmak için kendimi zorluyorum sırf anlaştığım biri bu yaşa kadar karşıma çıkmadı diye :( ama olamıyorum, arkadaşımdan da olmak üzereyim sanırım:crying:

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Zorlama. Allah kalbini birine ısındırmadıysa ona hiç bulaşma.

danceinthedark

Doçent
Reaksiyon puanı
0
N e gerek var hocam bu yaşına kadar aşık olmadan gelebilmişsin doğru düzgün birisi çıkana kadarda yaşayabilirsin. Boşu boşuna yakın arkadaşını da kaybetme sonra çok pişman olup kafanı oraya buraya vurursun

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Olmamışsın. Olmaya çalışıyorsun. Bırak kalsın böyle. Hem onu kaybedersin. Hemde aşık olursan kendini.. ki aşk isteyerek olmuyor .

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Aşk zorlama ile olmaz en iyisi hayatı kendi akışına bırak :wink:

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim, bağlanırsın çok üzülürsün bunlar benim yaşadığım şeyler, geceler boyunca bitirdiğin sigara paketlerinin haddi hesabı olmaz, ağladığın geceleri sayamazsın bile benden sana tavsiye hiç bulaşma zaten aşık olmamışsın gez dolaş kız arkadaş edin, beraber bir şeyler paylaşın ama sakın ona bağlanma

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Ya arkadaşın her zaman arkadaşın olarak kalsın türkiyede kız bulmak sorun zaten :D hayatının sonuna kadar bekar kalmıcaksın aşık oldugun kişi evleneceğin kişi olsun . . .

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
dolayısıyle bilemiyorum arka sokaklarda neler oluyor?

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
kardeşim aşk öyle isteyince gelmiyor malesef.şunu söyleyebilirim ki bazen iyi bir arkadaşin yerini hiç bir şey vermiyor.
Kendini zorlayip kendine zarar verme bence.birak hayati kendi mecrasinda akmaya devam etsin...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
aşk ne ki la? canın evlenmek istiyorsa evlen, yoksa uğraşma. itici geliyorsa hiç zorlama bile. aşk diye bir şeyin varlığını da aklından çıkar.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Mutlu olmak istiyorsan bir amaca bağlan. İnsanlara ya da eşyalara değil . . .
Ayrıca arkadaşınsa ,arkadaş olarak bırak son derece etik olmanyan davranış....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
komik gelecek ama bi o kadarda gerçek insana aşık olunmaz bu devirde... eğlence istiyorsan başka bide zorlama eğer bir gün aşık olucağın kişi karşına çıkarsa sen o zaman hapu yuttun :) kısaca zorlama bilinçaltında yatan kadın fiziği yada hareketi yada otu butu sen zaten olursun :)

61trabzon61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
birincisi aşk bilerek ve isteyerek olunabilseydi bu dünyada aşık olmayan kimse kalmazdı...
ikincisi aşık olmak kontrol dışıdır genelde o yüzden senin yaptığın aşık olma eylemi değil başka bişey :)

kısaca oluruna bırak :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Konu başlığının düzeltilmesini taleb ediyorum.

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kendimi zorluyorum? ne demek tir? yav Kendimi aşık olmak için zorluyorum ols nasıl olur. ?

yok öyle yazılırsa konunun ilgi çekiciliği kalmaz :D başlıktan belli etmeyeceksin haber sitelerindeki gibi. yoksa kimse girmez.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kardesim o sana aşık mi da sen kendini zorluyorsun... hem asik olacaksim nolacak ekstra para ekstra zaman kasma kendini otur bir sigara yak

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zorla olan hiçbirşey gönülden olmaz. Önce gönlünü dinleyeceksin. Gönlün istiyorsa işte o zaman haber et, istersen kızı kaçıralım :p