Kendi paramla ömrüm boyunca iphone se2020 aldım acı reçete

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Tabi Görüşler Farklıdır Bak Ona Saygım Sonsuz Sen Görebilirsin Işık Ama Ben Göremiyorum Basın Susturuluyor Eleştiri Yapanlar Hapishanelerde Çürüyor Ekonomi Bakanı Maaşınızı Dolarla Mı Alıyorsunuz? Gibisinden Komik Yorumlar Yapıyor Yanlış Anlama Hocam Tartışmak Veya Bir Algı Yaratmak İstemiyorum Ama Bu Durumlar Cidden Can Sıkıcı Cidden Tekrardan İyi Forumlar Dilerim

Şunu anlayamıyorsunuz. Vatandaş Hükümetten rahatsız ekonomi kötü korona var işsizlik var flan pla pla bir sürü sorun var. Ama muhalefettede ışık göremiyor.

Ama karşı tarafa bakıyor. Atatürk demeye utanan Terör örgütleri ile dirsek teması olan HDP ye şirin görünme çabaları üstüne Sözde Ermeni Soykırımını göndermeler yapan il başkanları PKK cenazelerine giden isimler. Amerika'dan medet uman Türkiye çıkarlarından çok sanki Amerikan çıkarlarını savunan konuşma yapanları veya liderlik özelliği olmayan Kemal Kılıçdaroğlunu gören isimler ekonomi kötü dolar flan yükseldi ama hiç yokta REİS var diyor CHP'den iyidir diyor oyları düşmüyor inatla bunu anlamıyorsunuz.

Ezber bazı kelimeler üstünden yok gazeteciler tutuklu diyon. ( Çoğu PKK veya FETO veya terör muhabbetine içerde. ) Yok herkes susturuluyormuş konuş hakaret etmedikçe istediğin gibi konuş kim ne diyecek sana. TV izleyen gazete okuyan mı kaldı basın susturuluyor flan diyon birde.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Şunu anlayamıyorsunuz. Vatandaş Hükümetten rahatsız ekonomi kötü korona var işsizlik var flan pla pla bir sürü sorun var. Ama muhalefettede ışık göremiyor.

Ama karşı tarafa bakıyor. Atatürk demeye utanan Terör örgütleri ile dirsek teması olan HDP ye şirin görünme çabaları üstüne Sözde Ermeni Soykırımını göndermeler yapan il başkanları PKK cenazelerine giden isimler. Amerika'dan medet uman Türkiye çıkarlarından çok sanki Amerikan çıkarlarını savunan konuşma yapanları veya liderlik özelliği olmayan Kemal Kılıçdaroğlunu gören isimler ekonomi kötü dolar flan yükseldi ama hiç yokta REİS var diyor CHP'den iyidir diyor oyları düşmüyor inatla bunu anlamıyorsunuz.

Ezber bazı kelimeler üstünden yok gazeteciler tutuklu diyon. ( Çoğu PKK veya FETO veya terör muhabbetine içerde. ) Yok herkes susturuluyormuş konuş hakaret etmedikçe istediğin gibi konuş kim ne diyecek sana. TV izleyen gazete okuyan mı kaldı basın susturuluyor flan diyon birde.
Bilemiyorum Hocam Ben Siyasetçi Değilim Bu Konuları Sadece Kendi Fikrimi Belirterek Tartışırım Detaya İnmem Ben Öğrenciyim Ve Bu Durumda Benim Ülkemde Benim Gözüme Batan En Büyük Sorun Ekonomi. Çözülmesi Dileğiyle İyi Akşamlar Dilerim.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
İslam ile çok alakası var maalesef ..
Vah ki ne vah!
Demek ülke, demek millet zengin olacaktı...
Çalışıp didinip Ay'a, belki oradan Mars'a tatile gidecekti...
Ama;
Şu İslâm dini...
Bütün bu hayallerimize mani oldu, duvarlar ördü.
Mesela bu din'in kitabı "Oku" değil de, "Zinhar, böyle hayaller bile kurmak haramdır, yasaktır" diye başlıyordu!

İyisi mi biz bu İslam dinini mahkemeye verelim. Bizi geri bıraktı, fakir bıraktı diye. Hatta bizler bu din yüzünden Iphone bile alamadık. Hepsinin hesabını soralım. Hatta ve hatta... Bu dinin peygamberini Medine'deki mezarından kaldırıp hakim karşısına çıkaralım, fakirliğimizin hesabını sormak için.

Hatta ve hatta... Müslümanım deme cürmünde bulunan kim varsa, alayından davacı olalım, müebbet hapislerde süründürelim.

Nasıl efem, haksız mıyım ben şimdi?!!!