Kendi Discord Botumu Yaptım: Crypon

Bu konuyu okuyanlar

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Uzun bir süre sonra tekrar foruma döndüm ama kısa süreli olacak gibi duruyor. :) Son birkaç aydır forumlara giremiyorum. Öncelikle bu nedenden dolayı özür dilerim.

Asıl konuya gelecek olursak; aktif olmadığım bu süre zarfı içerisinde hem bir blog sitesi hem de bir Discord botu geliştirdim.

Bu konuda kendi geliştirdiğim Discord botundan yani Crypon'dan bahsedeceğim.

GitHub sayfası için: fatihege/crypon-bot: A Discord moderation bot.

Resmi web sitesi: Crypon
Gördüğünüz üzere açık kaynaklı bir bot. İsteyen gidip inceleyebilir, bir fikir sahibi edinebilir. :) Botun temel amacı, bir Discord sunucusunu daha kolay ve hızlı bir şekilde yönetmek. Tamamen Türkçe, stabil ve hızlı bir bot.

Şuanda botta bulunan komutlar:

image.thumb.png.b519050b491b38f1b4b9dd8e29420910.png

Tabii ki yakında yeni komutlar eklenecek. Şuanki sürümü: 1.1.0

Eğer sizde botu sunucunuza davet etmek isterseniz yukarıda resmi web sitesinde bağlantı mevcut, oraya tıklayarak davet edebilirsiniz.

NOT: Botun düzgün çalışması için `Sunucu Ayarları > Roller` bölümünden "Crypon" rolünün en yukarı taşınması gerekmekte.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Uzun bir süre sonra tekrar foruma döndüm ama kısa süreli olacak gibi duruyor. :) Son birkaç aydır forumlara giremiyorum. Öncelikle bu nedenden dolayı özür dilerim.

Asıl konuya gelecek olursak; aktif olmadığım bu süre zarfı içerisinde hem bir blog sitesi hem de bir Discord botu geliştirdim.

Bu konuda kendi geliştirdiğim Discord botundan yani Crypon'dan bahsedeceğim.

GitHub sayfası için: fatihege/crypon-bot: A Discord moderation bot.

Resmi web sitesi: Crypon
Gördüğünüz üzere açık kaynaklı bir bot. İsteyen gidip inceleyebilir, bir fikir sahibi edinebilir. :) Botun temel amacı, bir Discord sunucusunu daha kolay ve hızlı bir şekilde yönetmek. Tamamen Türkçe, stabil ve hızlı bir bot.

Şuanda botta bulunan komutlar:

image.thumb.png.b519050b491b38f1b4b9dd8e29420910.png

Tabii ki yakında yeni komutlar eklenecek. Şuanki sürümü: 1.1.0

Eğer sizde botu sunucunuza davet etmek isterseniz yukarıda resmi web sitesinde bağlantı mevcut, oraya tıklayarak davet edebilirsiniz.

NOT: Botun düzgün çalışması için `Sunucu Ayarları > Roller` bölümünden "Crypon" rolünün en yukarı taşınması gerekmekte.
MIT lisanslı bir Discord botu görmek sevindirdi beni, Ramondia2 GNU/Linux sunucusuna eklerim belki. :)

Son mesajlar