Kendi Antivirüsünüzü Test Edin.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Acith dedi ki:
Troy hepsi öter.Ötmeyen olacağını sanmam. Artık bütün antivirüslerin database'inde vardır bu.

Haklısın. Açık kaynak kodlu antivirüs yazılımı bile var. Hiç birşey bilmeyen gider, o virüs veritabanına bakar. Önemli olan, zarar vermeden yakalamak ve sisteme bulaştığında da hemen temizleyebilmek. Bunlara bir de sistem performansını dahil ettik mi tamam olur.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Acith dedi ki:
Virüs girene kadar bekler. Ne yapayım öyle antivirüsü.

Olur mu değerli Acith. Öyle antivirüsü ben ne yapacağımı iyi biliyorum. Hem eskidendi onlar. Şimdi Monitor, Realtime protection diye bir hadise var. Güven biraz ;)

dahi

Asistan
abi desene tıklar tıklamaz kaspersky anında alarm verdi, hiç beklemedigim bi anda ses sistemi açık ve bende yarı uykulu olunca yerimden fırladım açıkcası:D

ZiFiRi

Üyecik
dahi dedi ki:
abi desene tıklar tıklamaz kaspersky anında alarm verdi, hiç beklemedigim bi anda ses sistemi açık ve bende yarı uykulu olunca yerimden fırladım açıkcası:D
evet, kaspersky tıklar tıklamaz buluyor

J3uLuT

Üyecik
peh |) Iyı GüzeL Basbayaa Bi Virüs 4 Antivir'de Denedım 2'sı LısansLı 2'si Free Hepsınde Virüs Uyarısı Verdi Demekki Evet AntivirüsLerimiz Çalışıor.. Pekı Antivirüse Yakalanmayan Virüs Yokmu Denizhan? Günümüzde AntiVir'i oLmayan Pc kuLLanıcısı Yok Demekkı Bu Virüs İşe Yaramaz.. ;D

(Not: BaşLıqın Farkındayım :))

X Plus

Üyecik
symantec de ötüo::)) Sazan işte hersee atlar ama hiç karısmaz bana ..
ayrı dunyalardaız herkes hauyatnı yasar.:D