Kenan Sofuoğlu El Bileğini Kırdı!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
32
1VWd8A.jpg


Türkiye’nin gurur duyduğu sporculardan olan Kenan Sofuoğlu talihsiz bir kaza yaşadı. Kaza sonrasında motosikletçinin el bileğinin kırıldığı açıklandı.

Dünya Supersport şampiyonu olarak bayrağımızı gururla dalgalandıran Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun antrenmanlarında talihsiz bir an yaşandı. Konuyla ilgili Kenan Sofuoğlu’nun sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yapılırken, açıklamada antrenman sırasında yaşanan kazada Sofuoğlu’nun bileğinin üzerine düştüğü ve bu düşüş sonrasında el bileğinin kırıldığı belirtildi.

Açıklamada Türkçe ve İngilizce olarak bu ifadelere yer verilirken, Kenan Sofuoğlu’nun sağlık durumu hakkında son karar yapılacak kontrollerin ardından verilecek. İtalya’da tedavi olan Sofuoğlu’nun ameliyat olma ihtimalinin de olduğu bu konuda doktorlar tarafından kesin kararın verileceği ifade edildi.

Pistlere Ne Zaman Dönecek?

Yaşanan bu kaza sonrasında Sofuoğlu’nun zaman düzeleceği ve pistlere döneceği merak edilirken şu an için kesin bir tarih belirtilmedi. Ameliyat olup olmamasına göre tedavinin uygulanacağı Kenan Sofuoğlu için önümüzdeki günlerde kesin açıklamanın yapılması bekleniyor.
 
Üst