Kenan Sofuoğlu'na ikinci kaza şoku

Bu konuyu okuyanlar

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
8YG5o.jpg

İtalya'da geçirdiği kazanın ardından Türkiye'ye dönen milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun, Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki yarış pistindeki antrenmanda motosikletten düştüğü ve sağ topuğunda kırık oluştuğu öğrenildi.AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, İtalya'daki kazanın ardından Akyazı'daki pistte antrenmanlara başlayan Sofuoğlu, motosikletten düştü. Özel Adatıp Hastanesi'nde tedavi altına alınan ve sağ topuğunda kırık oluştuğu belirlenen Kenan Sofuoğlu'nun ayağı alçıya alındı.Sofuoğlu, bir hafta önce İtalya'da geçirdiği kazanın ardından kendisini daha iyi hissettiğini belirterek, ''Bugün İtalya yarışları için antrenmana başladım, ancak kaza yaptım. Sağ ayağımda kırık oluştu, şu anda ayağım alçıda. İtalya'daki yarış doktorlarına burada çekilen filmleri gönderdim. Oradan gelecek haberi bekliyorum. Eğer ameliyat için çağırırlarsa İtalya'ya gideceğim. 1 Nisan'daki yarış riske girdi ama yetişmek için zamanı iyi değerlendirmeye çalışacağım'' diye konuştu.Sofuoğlu, 16 Mart'ta İtalya Şampiyonası'nın Imola Pisti'ndeki resmi test antrenmanlarında kaza geçirmiş ve sol dizinde kırık oluşmuştu.

http://www.haber7.com/haber/20120324/Kenan-Sofuogluna-ikinci-kaza-soku.php

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Allah yardımcısı olsun.Umarım en kısa sürede tekrar pistlere döner.

FourZeroTwo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnat etme bırak kişisel fikrim tartışma yaratmaya çalışmayın bana göre başarısız biri.

Ailene aynı acıyı tekrar yaşatmak istemiyorsan bırak Geçmiş olsun...

rod-tex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçmiş olsun ya.
Yurtdışında yüzümüzü güldüren iki-üç kişiden biri.
Umarım çabuk atlatır.

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Toprağım geçmiş olsun. Bu ülkenin senin gibi sporculara ihtiyacı var. Sakarya seninle gurur duyuyor.

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İnat etme bırak kişisel fikrim tartışma yaratmaya çalışmayın bana göre başarısız biri.

başarı başarısızlık önemli değilde. bu kadar kaza yapıyor bence bu bir uyarı gibi geldi. ben olsam çoktan bırakmıştım :D ama nasıl bir sevgiyse onunki artık bırakamıyor adam.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
geçmiş olsun..

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Büyük geçmiş olsun.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34

Bu Motor aşkı bambaşka bir şey,kemikleriniz kırılsa,ölümünüzün bundan olacağını bilsenizde kolay kolay bırakamazsınız.
Hele bu Kenan Sofuoğlu gibi birisi için hepten zor iş.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Geçmiş olsun.

Ailesi bu konuda kötü şeyler yaşadı, devam etmesi hayrına olmuycaksa bırakmalı. Neticede kimse bıraktı diye hakkında atıp tutmaz.