Kehanet Online yardım

Bu konuyu okuyanlar

Trickster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birkaç gündür kehanet oynuyorum süper gerçekten Joygame bu işi biliyor, sanırım wolfteamide onlar yapmıştı hatta. ben normalde çok zorlanıyorum mmo oyunları anlamakta ama türkçe olduğu için çok rahat bi şekilde oynayabildim bu oyunu. ancak bu yaratığa dönüşme olayını anlayamadım bi türlü yaratığa dönüşemiyorum oyunda bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. çünkü oyun gerçekten çok güzel ve doya doya oynamak istiyorum. varmı benden başka bu oyunu oynayan :)

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
reklamları izlediniz esen kalın :D bırakın böyle abidik kubidik oyunları zaten tembel bir milletiniz böyle saçma sapan şeylerle iyice tembelleşiyoruz :)

eeeguray

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yuh yani reklamın böylesi, ayrıca başlıkta süpermiş

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
harbiden reklam kokan hareketler bunlar...

gamenoob

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun betaymış sanırım ondan diom tam sürüm? hani oyunun herşeyi açık olan sürümü oluyor ya?

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
"Kalkıştan önce lütfen kemerlerinizi bağladığınızdan emin olun. SDN havayolları iyi uçuşlar diler"

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
sdn el atsın artık şu konuya. 70-80 mesajı olmayan kullanıcı konu açamasın.bu kadar basit..!

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bunlar para alıyorlarmı acaba :D joygame in oyunlarını tanıtınca.

HeLLqu4Rd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sdn el atsın artık şu konuya. 70-80 mesajı olmayan kullanıcı konu açamasın.bu kadar basit..!

öyle iş olurmu kardeşim 70 80 mesajı olmayan konu açmasın diyon belki ben önemli bişeyde yardım filam istiyecem