Haber LoL'de değişen hiçbir şey olmaması

Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Merhabalar,
Normalde LoL'ü bırakmıştım. Uzun bir süre sonra da dün bir el gireyim dedim, girdim. Sonucunda da hâlâ değişen bir şey olmadığını gördüm. Abi gerçekten bilemiyorum, LoL bunu kasıtlı mı yapıyor? Oyuncuları sürekli oyuna itmek için nerede boş beleş adam varsa milletin oyununa mı denk getiriyor? Elo Hell denilen şeyle ciddiyim gram alakası yok. Ne kadar iyi oynarsanız oynayın bu kötü oynayanlardan gerçekten kaçış yok, sürekli oyununuza illaki gelecekler. Riot Games'in bunu kasıtlı yaptığını düşünüyorum.

Onun dışında dün yaşadığım basit bir olayı sizlere anlatmak isterim. Dün flex bir el support olarak girdim, Karma oynuyordum. Takımımız gayet iyiydi, oyunu kazanıyorduk. Sonucunda da ADC'miz oyunu ben olmasam kazanamazdınız, benim sayemde kazanıyorsunuz gibi söylemlerde bulundu. Oysaki alakası yok, herkes güzelce oyununu oynuyordu. Tam bir takım oyunu gibi oynuyorduk kısacası. Sonucunda da orman rolündeki oynayan şahısla kavga etti, ormancı arkadaş "Sana oyun kazandırmıyorum" dedi ve AFK kaldı.

Sonrasında da karşı takım üstünlüğü kurdu ve ADC'miz sizinle uğraşamam dedi, o da AFK kaldı. Oyunu da kaybettik, ondan sonra oyunu sildim zaten. Artık hiçbir şekilde oynamak istemiyorum, Riot'un bunlara gereken cezayı vermediği sürece oyunda da daha çok kan kaybı olacağını düşünüyorum. Millet kafa dağıtmaya giriyorken böyle çoluk çocuklarla uğraşmak istemez dolayısıyla oyunu bırakan kişi çok fazla olacaktır. Her neyse bunu niye burada anlattığımı bilmiyorum, konusunu açayım dedim. Buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim.

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
LoL de dereceli girenler zaten oyunu oynamak için oynamıyor ki. Dereceli maçlarda 9 tane hayatsız bir arada olur. 20 gündür güneş ışığı görmedikleri için sinirli olmaları normaldir. :) LoL de sadece aram veya sınırlı oyun modlarından birini oynarım.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Hayatsız gibi oyunu oynamaları bana saçma geliyor.