Kayseri'de Patlama: 13 Kişi Hayatını Kaybetti 56 Kişi Yaralandı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Allah'ım bu nasıl bir kibir nasıl bir kendini beğenmişlik, adamda öyle bir egoizm var ki patlama başlığının altında bile laf sokup kendini tatmin ediyor.
padrino kardeş senin yeşil sırıtmalarından milletini devletini ne kadar sevdiğini anladık rahat ol sen.

Bir de diğeri var, o da sözde milletini çok seven ama karşıt görüşlüleri çatal dilli ilân edenlerden. Doğruları söyleyince hoşunuza gitmez tabii.
Doğruları olduğu gibi söylemezsiniz.. siz fitneciler, nabza göre şerbet yaparak akıtırsınız zehrinizi.. Ben yemiyorum Allah'a şükür..
Benim hakkımda yazdıkların umurumda değil.. Sana inananlar da umurumda değil..

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Beyler bakın hepimizin içinde bir öfke isteyelim A partisi isteyelim B partisi. Hepimiz genel olarak aynı nefreti besliyoruz ama böyle birbirimize düştükçe nasıl olacak bu?

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bak yukarıda Erbakan'ın videosunu paylaşmışım, azıcık gözünüzü açarak okuyun mesajları.
Gerçekten bu gençlikte umut kalmamış. Neyse, çoluk çocuk birbirinize laf sokmaya devam edin.

Sen o videolari arkadaslarinla bira icerken birbirinizi tatmin etmek icin izleyin.Körler sagirlar birbirini agirlar...

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Senden harika bir komedyen olur.

Beni nerden tanıyorsunda elit kesimden olduğum, makam ve mevkii sahibi olduğum, iktidardan para ve güç sahibi olduğum çıkarımlarına vardın.Bu söylemlerin hepsi CHP-HDP kafası söylemleridir.Ama sen gelmiş burda "Sayın Cumhurbaşkanımın söylediklerinin altına imzamı atıyorum" diyorsun.Seni Allah ıslah etsin.

Mesajını gülerek okudum.Tam bir CHP-HDP zihniyeti var sende.Kafirlerde "Allah'la aldatmak" diye bir olay vardır.Allah Allah derler cahil müslümanları peşlerinden sürükleyip günaha fitneye batırır yozlaştırırlar.Sende bunun beşeri versiyonunu yapıyorsun.

Ulan önceki mesajında demedin mi "müslüman zulmüne karşı İsrail safında yer aldınız.Suriyedeki ateşe körükle gittiniz."Sen bu lafı kime dedin? Hükümete devlete dedin.Devletin başında kim var? Cumhurbaşkanımız.Ama şimdi gelmiş "Sayın Cumhurbaşkanımız" çekiyorsun.Sen nasıl bir riyakarsın.Bu kadar da göstere göstere yapılmaz ki.Sen beni hangi söylemimden dolayı hain ilan ettin.Paylaştığım bütün videoların altına "imzamı atarım" demişsin.E ben onları zaten desteklediğim için kendi düşüncelerimi fikirlerimi yansıttığı için paylaştım.Önce "İsrail safında yer aldınız, Suriyede ateşe körükle gittiniz" dedin sonrada tüm söylediklerimin paylaştıklarımın "altına imzanı attın".Sen nasıl bir kafasın kardeş.Ben senin kafanı yakalayamadım kusura bakma.Ben vatan hainlerinden bahsederken burada kimseyi itham etmedim.Hayırdır sen üzerine mi alındın?

Manipülasyon falan demiş.Kardeş ben mesajımda bütün söylediklerimi linklerle, videolarla, haberlerle destekleyip kanıtlı şekilde paylaştım.Sende paylaştığım videoların altına imzanı atmışsın.Sonra da gelmiş "Manipülasyoncu" demişsin.Sen manipülasyon ne demek biliyor musun?

Şu attığın mesajlar, söylediklerin tam bir riyakarlık ve aldatma örneği.Her söylediğime katılmışsın.Sonra da beni makam, mevki, para sahibi, elit kesimden, hain, manipülasyoncu ilan etmişsin.Ben senin aylık gelirini biliyorum mu da "gelir durumuna göre küçümseyeyim seni". Ya bu nasıl bi kafa aman Allahım :D "Cevap veremeyek duruma düşüyorsun" demişsin.Her söylediğine her mesajına misliyle karşılık verdim.Senin desteksiz ve riyakarca salladığın iddialarına kanıtlı delilli argümanlar sundum.Sanırım sana kapasitenden çok fazla yüklendim ve mavi ekran gibi birşey verdin heralde.Aklına diline ne gelirse yazıyorsun anlaşılan. :D Neyse bugünlük bu kadar ders yeter sana.Sonra biryerde karşılaşırsak tekrar dersini alırsın :)

Komedyenlik onurlu bir meslektir, soytarılık ise onursuz.
Ağzından çıkanı kulağın duyumuyor ey gafil, burada haysiyetsizce beni münafıklıkla suçlamışsın, şimdi sana beddua etsem senin ahiretteki halin ne olur ey Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz günahkar ?
Az daha zorlarsan ABD ajanı, Rus ajanı veya dış mihrak da olabilirim.
Peki niye ?
İstihbaratta PKK'nın ilk öncelikte yer almadığı hakkında görüş belirttiğim ve bir bakanın şehitlik hakkında sözlerini eleştirdiğim için.
Sen istediğin kadar gülebilirsin kardeş, Allah herkesin niyetini bilir.
Merak etme kardeş, senin masken düşmüştür.
Biz burada siyaset yapmıyoruz, şu an hangi parti veya hükümet başta olsaydı aynı cümleleri bire bir söyleyecektik.
Çünkü biz kendi çıkarımızı değil, ülkenin çıkarlarını önemsiyoruz.
Görüşlerimiz yanlış da olabilir, Allah doğrusunu kalbimize versin, ne diyelim.
Ama sizlerin niyetini biz biliyoruz.
Sabahtan akşama kadar bir zamanlar FETÖ'cüler gibi dalkavukluk yaparak onlardan boşalan makam ve mevkileri sahiplenme derdindesiniz.
Kardeş sen teknik olarak ne söyledin ki bunlara kanıt olarak video atabiliyorsun ahlaksız ?
Sen çamur atmak dışında bir görüş mü belirttin ki kanıt ve video attım diyebiliyorsun, ey manipülasyoncu ?
Bizim görüşlerimiz ortada, o sözlere zaten katılıyorum ama o sözlere katılmam bütün dış politika hamlelerine katılmamı gerektirmiyor.
Sapla samanı ayırt edecek zekadan mı yoksun yoksa söylediğin yalanlar bunu mu gerektiriyor.
İş ayrıntıya girdiği zaman bazı detaylar değişiyor, kim tek kelime laf ederse sizin gibi çıkarcı hainler de gelip cumhurbaşkanına övgüler dizip kendine pay çıkarmaya çalışıyor.
Biz sayın cumhurbaşkanımızın şahsına veya niyetine yönelik en ufak bir laf söyledik mi ?
Dersi veren Allah'tır, kime ders vereceğini en iyi o bilir.
Sen manipülasyon ne demek biliyor musun diye yazmışsın, tabi ki haşa asla ama asla senden iyi bilemem, haklısın.
Kim kimi aldatıyor ey ahlaksız, bir laf söylüyoruz, vatan hainliğinden giriliyor, senin rütben ne sen kimsin deniliyor, her türlü hor görme cabası, sonra gülüyormuş.
Kafirler de çok güldüler müslümanlar ağlarken, senin gülmen haklı olduğun anlamına mı geliyor.
Benim bir yere gittiğim yok, senin gibi hain dalkavuklara dersini her zaman ve her yerde bildireceğim.
Benim seni değiştirmek veya düzeltmek gibi bir gayem yok, Allah ıslah etsin.
Ben burada siyaset yapmıyorum, MİT'i ilk önceliği PKK'yı koymadığı için eleştiriyorum ve sen bana HDP'li diyorsun.
Allah senin bin kere belanı versin emi, ben böyle alçak manipülasyon görmedim.

Bir hükümetin bazı politikalarını eleştirmek, herkese düşman kesilmek mi demek ey hain.
Tabi ki sayın cumhurbaşkanım diyeceğim, bu ülkeyi yöneten insana ey gafil.
Ama bunu derken hatalı gördüğüm yerleri de bir müslüman olarak iyi niyetle ve yapıcı uslupla dile getireceğim.
İsrail safında yer aldınız dedim, hala diyorum, olaylara fazla duygusal yaklaşıldı dedim, hala diyorum.
Bunları söylerken cümle üzerinden tartışacağına, kişi üzerinden tartışıp, onu itibarsızlaştırmanız sizin gibi manipülasyoncu ve çıkarcı hainlerin zaten her zaman yaptığı birşey, yeni değil.
İki tane cümle söyledik diye yapmadığın densizlik kalmadı, masken çok çabuk düştü.
Senin gibi dalkavuk ve çıkarcı hainlere ise senin anladığın usluptan cevabı vermek ve maskelerini düşürmek Anadolu çocuklarının artık namus borcudur.

Benim iki derdim var kardeş.
Bir, senin gibi bir zamanlar FETÖ'cülerin yaptığı gibi her türlü dalkavukluk yapıp iyi rütbelere gelip sonra da ihanet eden hainlerin maskelerini düşürmek.
İki, birincisinde başarısız olsam bile elimden geleni yapıp, Allah'ın huzuruna rahat çıkmak, bu dalkavuklarla elimden gelen mücadeleyi yaptım diyebilmek.
Merak etme, senin gibi namusunu paraya satmış ahlaksızlarla sadece internette değil, her yerde karşılaşıyor ve meydanı onlardan geri alıyoruz Allah'ın izniyle.
Çünkü biliyoruz ki başka bir hükümet olsaydı zaten aynı dalkavukluğu o hükümete yapacaktınız.
Sizin gibileri biz iyi biliyoruz.
Allah ıslah etsin.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Erbakan, müthiş bir akıldı.. Bakıyorum da onun attığı uyku hapının etkisi hâlâ sürüyor..

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Konu amacı dışına çıktığı için kilitliyorum . Şu acılı günlerde hemde bu başlığın altında konuşulacak şeyler bunlar değil .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar