Kayıt defteri hatası

Bu konuyu okuyanlar

Hereke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Program vista da şu hata mesajını onayladıktan sonra açılıyor.

"Failed to update the system registry. Please try using REGEDIT." OK

registry ayarlarını yapmaya çalıştım fakat hiçbişey fayda vermedi. bu program xp de doğru çalışıyordu.

Reaksiyon puanı
23
Hata güncelle sistem kayıt defteri ilk cümle bu ikinci cümlenin anlamı galiba program kayıtdefterine ulaşamamış o yüzden hata veriyor

Hereke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı programı xp yüklü dizüstü bilgisayarıma kurdum ve kayıt defterinde bulunan örneği vista da denedim maalesef başarısız. ConceptDraw adlı bu programın bir sonraki sürümü herhangi bir hata vermiyor. Tabi bununda bende lisansı olmadığı için kullanamıyorum. Artık böyle idere edeceğiz.
Saygılar

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Kullanıcının yönetici haklarına sahip olmadığı durumlarda o hatayı verebilir. Oturum açtığın kullanıcıyı Administrators grubuna eklersen düzelmesi lazım.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Sistem girdisini güncellemeye çalışılırken hata oluştu.lütfen regedit'i tekrar deneyin.OK.elinle regeditten program girdisini düzeltmeye çalışabilirsin ;)

Hereke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, epeyce zaman geçti bakamamıştım kusura bakmayın. Registry hatası Saner Apaydın'ın önerisi doğrultusunda çözüldü. Çok Teşekkür ederim. "Run as administrator" komutu ile çalıştırınca oluyor.
Tekrar Teşkkürler

Son mesajlar