Katz.cd ne durumda?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
Katz.cd'den yazılım konusunda epey faydalanırdım ama sanırım artık ruhunu satmış. Paralı sisteme geçmişler.

Hotfile aboneliğim de vardı.

Forum arşivlerini tarayan başka bir site var mıdır bildiğiniz?

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Makineleri Hacklenmiş diye söylentilerde var :)

Bende aktif kullanıcısıyım. Linklerin sitelerini göstermesi yönünden çok hoşuma gidiyordu. PhazeDLL'de başarılı ancak linkleri tek tek kontrol etmek gerekli. Hadi imza toplayalım. :)

Bu arada alternatif bilen birini bende aramaktayım...

Dipnot: diye bir site buldum. Fena görünmüyor. Katz.CD gibi. Alışkanlıklarımızdan vazgeçmeden kullanabiliriz gibi duruyor...

Hadi Kolay Gelsin..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
mesela bişe arıosun, adamda süper veritabanı vardı. nerde var, hangi sürümü var, hotfile mı rapid mi falan hepsini bir saniyeden az zamanda sana sunuyordu. hack'lenmemiş. bence satılmış. rapid satış sitesi olmuş.

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
mesela bişe arıosun, adamda süper veritabanı vardı. nerde var, hangi sürümü var, hotfile mı rapid mi falan hepsini bir saniyeden az zamanda sana sunuyordu. hack'lenmemiş. bence satılmış. rapid satış sitesi olmuş.

Kullanıcılarına böyle birşey yaptıysa ben ne diyebilirim ki ona tutuna hemen gözleri $_$ bürüyor insanların anlamadım gitti.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
admin'e kefenin cebi mi var diyeceğim ama çevirisi sıkıntılı olabilir :D

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Kriptex verdiğin siteleri inceledim gerçekten güzeller çok sağol.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
adresinde yukarıdaki menü çok hoşuma gitti :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
Hicbiri katz gibi degil :) cok ozluyorum :) acilar icindeyim.

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Konunun takipçisiyiz iyi bi alternatif beklerizz :D

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Katz bir harikaydı. Geri gelse çok iyi olur.

Bir ara phazedll de açılmıyordu. 1-2 gün önce falan.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bir üyeliğine bakayım dedim de abiler codec paketini bile parayla satıyorlar.
aklıma batan şirketlerden weblebi ile mavi bilgisayar geldi efsaneydiler bence. hey gidi günler hey.

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
bir üyeliğine bakayım dedim de abiler codec paketini bile parayla satıyorlar.
aklıma batan şirketlerden weblebi ile mavi bilgisayar geldi efsaneydiler bence. hey gidi günler hey.

Öyle deme o mavibilgisayardan ürün aldım garanti için az uğraşmadım battı diye :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
HotfiLe payLaşmıyorLar artık : ( oLsaydı şimdi ne güzeL yarında pazar sömÜr sabaha kadar :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Bir efsane daha gitti :D sırada microsoft ve google amca var :mrgreen:

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
güzel ama hotfile linkleri yok bende de hotfile pre var :(

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
phazedll var :) alternatif çok zaten aynı işi yapıyorlar :)

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
aslında yerli versiyonunu açma gibi bir düşüncem vardı bi zamana kadar sora vazgeçtim katz ın yoklugu sürerse direk el atabilirim x)

Silversurfercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
What initially started out as a compromise has lead to an internal disagreement to the sites operation. There are many rumors floating around and even news articles, though I cannot say many are even close to the truth and it is far more complicated than what it seems.

Following many hours of discussions and ideas we've not been able to come to an agreement.

From this point on, Katz Downloads will cease to operate. The closure is permanent.

It's important to remember that WJunction has no direct links to the Katz Network and it's been nothing more than a support forum. WJunction will continue to operate as usual.

We have no bearing on this besides requesting that the Katz Downloads section shortly be removed.

Thank you

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
katz çatırtı içeriklerini de çok güzel kategorize etmişti

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
hotfile pre vardı demişsin kullandığın zaman kipine bakılırsa süresi bitmiş öyleyse sana önerim torrente geç linklerin içinde boğulma boşuna :)

qVp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Katz'ı yaklaşık 10 yıldır kullanıyordum. Katz.cd den önce de katz.ru ve katz.cx iken problemler oldu ama katz.cd olduktan sonra düzeltilmişti. Fakat anladığım kadarıyla şimdi durum farklı :( Katz'ın ayarında başka bir site olduğunu sanmıyorum. Üyeliksiz full sürüm yazılımlar, hızlı ve kolay ulaşma her gün yeni ve sorunsuz linkler, müzik, resimler filmler v.s. tamamiyle kendini bedava hizmete adamış bir site idi. Gerçekten büyük hayal kırıklığına uğradım, bugüne kadar herhangi bir yazılıma para vermiş değilim ama açılması için katz paralı olsa hemen üye olurdum.

mechoddl üyelik isteyen sitelere yönlendiren yarım yamalak birşey, phazeddl'nin açılması problem.

Alışkanlık belki bizimkisi katz gibi olamaz ama ona en yakın linkplz.com'u(en iyisi bu sanırım) buldum. Bir de katz'ın kopyası bir site warez.ag(görünümü ve kullanımı katz'a birebir benziyor) ama ne yazık ki pek sağlam değil, sitenin altyapısında sorun var.

Herşeye rağmen yine katz!!! diyorum ve en yakın zamanda açılacağını umut ediyorum...

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
katz ın cx halini hatırlıyorum yazı puntosu daha küçüktü daha kaliteli gözüküyordu puntolar büyüdü ama kaliteden taviz verilmemişti

qVp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet abicim napcaz katz ille de katz!!!

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
olmuş bu defa :( yoksa yeni yapılanma sürecine filan mı?? girdiki :) inşallah öyledir yoksa naparım ben :(