Katliam +16

Bu konuyu okuyanlar

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
venselos/frostban3
anlamayacak kadar IQ probleminiz varsa rabbimden sizin için şifa diliyorum
orada yapılan zulume tepkisiz kaldığımımı zannettiniz.Bana normal geldi.Onların atalarıda öyleydi bizim kabul etmeyişimiz mükemmel bir ecdada sahip olmamızdır.
gelelim anlayamadığınız konuya:
Sen sadece Allah[cc]emrine uyduğu için ağlayan yüreği parçalanan insan gördünmü?onların ruhunda kopan fırtına dahamı azab verici.Kudurmuş köpeklerin ağızlarından salya akarak seçtiğim milletvekili Merve Kavakçı'ya saldırmaları linç girişimi dahamı medeni yoksa Bursada polisten kaçarken kolu kopan hicaplı kızın durumu dahamı az vahşice.
Evet vahşilik var.Hemde toplumumuzda.Ve inanan kişilere inancından ötürü.
siz genç olarak toplumumuzun derin yaralarından bihaberseniz
işte problem burada.Başınızı kuma gömerek gewrçeklerden kaçamazsınız.
kafanızın basmadığı iki, olay arasındaki bağlantı.
ben her platformda hicablı bir hanımın uğradığı zulüm ve haksızlığı dile getiririm ilişkiyi kurarım.Onların problemini bir kişiye anlatabilirsem ne mutlu.
gözünüzden barbie gözlüklerini çıkarın hayat pembe değil özellikle ülkemde
arkadaşlar linki ekleyemedim çıkmıyor türkiye gündemde keseciklinin bu zihniyet özürlü yazısını okuyun sonra yorumumu

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Senin beynin sulanmış arkadaşım. Kendine bir iyilik yap bir psikolog'a görün. İnsanlırı çileden çıkarıp din dersi verme.

ledzeppelinfan

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
venselos/frostban3
orada yapılan zulume tepkisiz kaldığımımı zannettiniz.Bana normal geldi.Onların atalarıda öyleydi bizim kabul etmeyişimiz mükemmel bir ecdada sahip olmamızdır.
Sen sadece Allah[cc]emrine uyduğu için ağlayan yüreği parçalanan insan gördünmü?onların ruhunda kopan fırtına dahamı azab verici.Kudurmuş köpeklerin ağızlarından salya akarak seçtiğim milletvekili Merve Kavakçı'ya saldırmaları linç girişimi dahamı medeni yoksa Bursada polisten kaçarken kolu kopan hicaplı kızın durumu dahamı az vahşice.
ben her platformda hicablı bir hanımın uğradığı zulüm ve haksızlığı dile getiririm ilişkiyi kurarım.Onların problemini bir kişiye anlatabilirsem ne mutlu.

yahu konuyla ne ilgisi var.bir derdin varsa yöneticilere mesaj at.ayrıca önce kendin yazmışsın anlamakta zorluk çekiyorum diye.sonra biri aynısını sana deyince IQ ya getirmişsin lafı.çocuklar yapmıyor/söylemiyor bunları.bundan babane?bilmiyorum söyleme ihtiyacı duydum.ortamı karıştırdığın için galiba...

konuya gelince;
o adamı alıp aynısını ona yapmak lazım.izlerken çok kötü oldum ya.vallahi billahi.Allah bin belalarını versin.tamam anlıyorum.iş.kötü şartlar.belki o adamda istemiyordur.bende karşıyım bu işlere.yanlış anlaşılmasın.ama madem öldüreceksin o şekilde öldürme.biraz ceplerinden para çıkarsınlar.ne bilim ilaçla filan uyutsunlar, öldürsünler.olmazki böyle şey :pinch:

yuureii

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
20 saniye yetti bana. Allah cezalarını versin.

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
venselos bu din dersi değil halkının problemleridir bunlara eğilmek psikolojik rahatsızlıktan değil hassasiyetimizdendir
ledd zeppelin
işte isminle müsemma olmayan biri daha
seni niye rahatsız etti hayvanlara insandan daha fazla değer vermeniz klinik vaka olduğunuzu gösteriyor
yazık diyorum

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
venselos/frostban3
arkadaşlar linki ekleyemedim çıkmıyor türkiye gündemde keseciklinin bu zihniyet özürlü yazısını okuyun sonra yorumumu

IQ problemi çektiğimi düşünen beyefendi. Öncelikle bu olayı IQ'ya bağlıyorsanız zaten ortada bir sorun var demektir. Kaldı ki (bunun muhabbetini yapmaktan nefret ederim ama) 154 IQ'su olan birine "IQ problemin var" diyorsunuz, gerçekten çok komik... İnsanları bir yönüyle ezmeye çalışırken, o ezmeye çalıştığınız noktanın ne olduğunu ve neye yaradığını öğrenmeniz, ezmeye çalışırken ezilmemeniz açısından size faydası olacaktır.

Boş yere forumda gerginlik yaratmamanızı rica ediyorum.

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
demekki azı zarar çoğuda
bu olay niye size dokundu rasatsız etti anlamak mümkün değil bir konuya dikkat çekeyim derken tartışma konusu yaptınız bu herhalde bastırılmış duygulardan kaynaklanıyor
bak delikanlı
eğer mezunuyetine bir sene kalmış bir hanım kızın okuldan atıldığına [tıp fak.]şahid olduysan memleketinde yaş eğitim grubu milliyeti ayırmadan başörtülüler üzerine faşizan baskıdan öte firavun zulmu uygulanıyorsa ve ben imkanım olan her platforma bunu taşımazsam yazıklar olsun bana
ezme ve ezilmeden bahsediyorsunuz bizim böyle bir amacımız yoktur ama toplumu bu zulumde duyarlı görmeyi istemek hakkımdır[herkezin hakkı]

ledzeppelinfan

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
venselos bu din dersi değil halkının problemleridir bunlara eğilmek psikolojik rahatsızlıktan değil hassasiyetimizdendir
ledd zeppelin
işte isminle müsemma olmayan biri daha
seni niye rahatsız etti hayvanlara insandan daha fazla değer vermeniz klinik vaka olduğunuzu gösteriyor
yazık diyorum
hayvanlara senin gibi insanlardan daha çok değer veriyorum desek?
durduk yere gerginlik yaratmıyorlar çünkü.
ayrıca adım led zeppelin değil.önce düzgün okumayı öğren

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
ayhan akyüz toplumun kanayan bir yarasından bahsetmiş.Konuyla alakası ne derseniz ikisi de katliam.Ama birisi insanlara yapılıyor.Gyiminden dolayı gururu şerefi kırılan insanlara yapılan da bir vahşettir.Kurtuluş savaşında mermi taşıyan analarımız da örtülüydü.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
bunu yapanlar insan değiller bu adamlar gelip bizim kurban bayramımız hakkında laf söylerler

yuureii

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ayhan.akyuz haklı ancak kimilerinin hoşuna gitmediğinden, kimilerinin de inançlı insanlara yapıştırılan etiket yüzünden kafası bulandırıldığından tepki gösteriyor. Ülkemizin geldiği nokta bu. Basit bir toplum durumundayız. Milletin topluma yapacağı katkı yerine inancına, görüntüsüne değer veriyoruz.

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ayhan.akyuz haklı ancak kimilerinin hoşuna gitmediğinden, kimilerinin de inançlı insanlara yapıştırılan etiket yüzünden kafası bulandırıldığından tepki gösteriyor. Ülkemizin geldiği nokta bu. Basit bir toplum durumundayız. Milletin topluma yapacağı katkı yerine inancına, görüntüsüne değer veriyoruz.

Ben haklıdır veya değildir demiyorum. Alakasız yerde konuşuluyor diyorum. Neden anlamamak için direniyorsunuz ki?

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Resmen grupçuluk yapıyorsunuz. İçinizden bir ruh hastası çıkıyor konuyu alakasız yerlere çekiyor hepiniz peşinden geliyorsunuz. Benim anlamadığım nokta şu forumu böyle bilmezdim ben, Forum yöneticilerinin bilinçli bir şekilde bu saçmalıklara göz yumduğu kanısına vardım.

mavisakal_79

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güzel kardeşim niye koydun ki bunu buraya allah aşkına. madem insanlıktan dem vuruyorsun. bırak kalsın durduğu yerde. en azından bizlerin gece rüyasına girmesine engel olmuş olurdun.

yuureii

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben haklıdır veya değildir demiyorum. Alakasız yerde konuşuluyor diyorum. Neden anlamamak için direniyorsunuz ki?

Zaten sana değildi lafım. Birçok konuda sürekli bu tip gerilimler yaşanıyor. Bu konuda olmasaydı iyiydi. Ancak arkadaşa böyle bir çağrışım yapmış, yorumunu eklemiş. Bu yorum üzerine yazılanlar çok hoş durmamış. İki yönlü hakarete dönmüş.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
Arkadaş uzaklaştırıldı. Sadece konu hakkındaki tepkilerinizi yazarsanız konu açısından da hayırlı olacaktır canım sdn üyelerim ;)

memtrik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nasil bisey bu oldureceksende aci cektirmeden oldur

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Bazı arkadaşlar konuyu çarpıtmayı yine başarmışlar.

O zavallı hayvanlara bunları yapanlar cezasını çekecekler elbette .

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
facebook ta izlemiştim 1 kere çok kötü ya

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
İnsan Olsaydılar Bunu Yapmazlardı Bir Hayvana veya canlıya bu Sekilde Eziyet Edilerek Öldürülmesini Kabullenemez ve BunU Yapanlar İnsan Olamaz Öbür Dünyada Hesaplaşcaklar!!!

teknobaycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
para, inat ve hırs var ya bu insanı nasıl değiştiriyor..

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
daha önceden izlemiştim tekrar izlemek istemiyorum.
ilk izlediğimde çok çok çok küfür etmiştim insan olan bunu yapamaz..

rangiku

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tamamını izleyemedim,içim gitti,dayanamadım:(
bunlar nasıl insan yha,pardon bunlar insan mı ki?
cezalarını çekicekler...

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunu 2003 yılında izlemiştim, bir arkadaşım yollamıştı bu siteyi bana, bunlar insan değil, bunlar para için aynı muameleyi analarına bile yaparlar, diyecek başka lafım yoktur.