Katliam +16

ZorhaK

Rektör
ayhan akyüz toplumun kanayan bir yarasından bahsetmiş.Konuyla alakası ne derseniz ikisi de katliam.Ama birisi insanlara yapılıyor.Gyiminden dolayı gururu şerefi kırılan insanlara yapılan da bir vahşettir.Kurtuluş savaşında mermi taşıyan analarımız da örtülüydü.

mustang

Dekan
bunu yapanlar insan değiller bu adamlar gelip bizim kurban bayramımız hakkında laf söylerler

yuureii

Profesör
ayhan.akyuz haklı ancak kimilerinin hoşuna gitmediğinden, kimilerinin de inançlı insanlara yapıştırılan etiket yüzünden kafası bulandırıldığından tepki gösteriyor. Ülkemizin geldiği nokta bu. Basit bir toplum durumundayız. Milletin topluma yapacağı katkı yerine inancına, görüntüsüne değer veriyoruz.

Frostban3

Profesör
ayhan.akyuz haklı ancak kimilerinin hoşuna gitmediğinden, kimilerinin de inançlı insanlara yapıştırılan etiket yüzünden kafası bulandırıldığından tepki gösteriyor. Ülkemizin geldiği nokta bu. Basit bir toplum durumundayız. Milletin topluma yapacağı katkı yerine inancına, görüntüsüne değer veriyoruz.

Ben haklıdır veya değildir demiyorum. Alakasız yerde konuşuluyor diyorum. Neden anlamamak için direniyorsunuz ki?

venselos

Asistan
Resmen grupçuluk yapıyorsunuz. İçinizden bir ruh hastası çıkıyor konuyu alakasız yerlere çekiyor hepiniz peşinden geliyorsunuz. Benim anlamadığım nokta şu forumu böyle bilmezdim ben, Forum yöneticilerinin bilinçli bir şekilde bu saçmalıklara göz yumduğu kanısına vardım.

mavisakal_79

Asistan
güzel kardeşim niye koydun ki bunu buraya allah aşkına. madem insanlıktan dem vuruyorsun. bırak kalsın durduğu yerde. en azından bizlerin gece rüyasına girmesine engel olmuş olurdun.

yuureii

Profesör
Ben haklıdır veya değildir demiyorum. Alakasız yerde konuşuluyor diyorum. Neden anlamamak için direniyorsunuz ki?

Zaten sana değildi lafım. Birçok konuda sürekli bu tip gerilimler yaşanıyor. Bu konuda olmasaydı iyiydi. Ancak arkadaşa böyle bir çağrışım yapmış, yorumunu eklemiş. Bu yorum üzerine yazılanlar çok hoş durmamış. İki yönlü hakarete dönmüş.

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Arkadaş uzaklaştırıldı. Sadece konu hakkındaki tepkilerinizi yazarsanız konu açısından da hayırlı olacaktır canım sdn üyelerim ;)

Juggernaut

Profesör
Bazı arkadaşlar konuyu çarpıtmayı yine başarmışlar.

O zavallı hayvanlara bunları yapanlar cezasını çekecekler elbette .

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
İnsan Olsaydılar Bunu Yapmazlardı Bir Hayvana veya canlıya bu Sekilde Eziyet Edilerek Öldürülmesini Kabullenemez ve BunU Yapanlar İnsan Olamaz Öbür Dünyada Hesaplaşcaklar!!!

ByKaMiKaZe

Profesör
daha önceden izlemiştim tekrar izlemek istemiyorum.
ilk izlediğimde çok çok çok küfür etmiştim insan olan bunu yapamaz..

rangiku

Doçent
tamamını izleyemedim,içim gitti,dayanamadım:(
bunlar nasıl insan yha,pardon bunlar insan mı ki?
cezalarını çekicekler...

Acil Destek

Asistan
Bunu 2003 yılında izlemiştim, bir arkadaşım yollamıştı bu siteyi bana, bunlar insan değil, bunlar para için aynı muameleyi analarına bile yaparlar, diyecek başka lafım yoktur.