Kaspersky ve Esetnod32 aynı ayda çalıştıran var mı?

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Avira AntiVir bence gayet güzel (makinayıda kasmıyor).

Bende sana katılıyorum .:) Avira AntiVir diyorum. Başka da bişeye gerek yok.Hem güvenlik hem sistemi gereksiz yormaması açısından en iyisi.Firewall isteyen Avira premium Security Suit Kursun. İstemeyen Avira Free yada Avira Premium. Premium için avira'nın kendi sitesinden bedavaya, LEGAL kendi adınıza 3 aylık lisans alabilirsiniz. Free versiyonu da çok iyi çalışıyor bence... ama Avira AntiVir Premium tavsiye ederim.

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
yaw arkadaşlar 2 tane virüs programı kurupta ne olacak.boşu boşuna sistemi kasacak başka bir artısı yok.kaspersky internet security 2009 kurun işte tmmdır

gluon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bakın arkadaşlar nod32 kespersky vs bunları kullanmayın. bu programlar çoğu virüsü tanıyamamakta aşağıda verdiğim linkte günlük 4000 e yakın zararlı taranmakta birinci sırada antivir avg bu iki sıra ne zamandır değişmemekte listeyi takip ederseniz ona göre programınızı seçersiniz.

http://mtc.sri.com/live_data/av_rankings/

sıralamada

kaspersky 12. 4000 zararlının 534 nü kaçırmış.
nod içler acısı 30. sıra 2271 ni kaçırmış.

Size tavsiyem avg veya antivir yanına da ad-aware, veya malwarebytes kombinasyonu.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
bakın arkadaşlar nod32 kespersky vs bunları kullanmayın. bu programlar çoğu virüsü tanıyamamakta aşağıda verdiğim linkte günlük 4000 e yakın zararlı taranmakta birinci sırada antivir avg bu iki sıra ne zamandır değişmemekte listeyi takip ederseniz ona göre programınızı seçersiniz.

sıralamada

Size tavsiyem avg veya antivir yanına da ad-aware, veya malwarebytes kombinasyonu.

Yalan avg bile 2 de:D

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32

sıralamada

sende inandın öylemi:D

unsalonarici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sende inandın öylemi:D

Ben inanırım. Çünkü
1 Karpersky 'yi kurdum windowsu mahvetti. Uninstall yaptım bir daha bilgisayar açılmadı ve Format atmak zorunda kaldım.
2 Yaklaşık 3-4 ay Nod32 kurulu PC de yavaşlamalar vardı (kendi kullandığım PC değil). Derinlemesine tarattım hiçbirşey bulamadı. Sildim sonra Free AntiVir ile tarattım bir yığın virüs buldu, temizledi ve tabiki PC rahatladı.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Herkes kendi kullandığı antivirüsü övüyo...:D:D

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Her türlü virüsün Allah cezasını versin, bu hafta bütün enerjimi çaldılar benden. Adam bilgisayar kullanmayı bilmiyorsa antivirüs ne yapsın?

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Ben inanırım. Çünkü
1 Karpersky 'yi kurdum windowsu mahvetti. Uninstall yaptım bir daha bilgisayar açılmadı ve Format atmak zorunda kaldım.
2 Yaklaşık 3-4 ay Nod32 kurulu PC de yavaşlamalar vardı (kendi kullandığım PC değil). Derinlemesine tarattım hiçbirşey bulamadı. Sildim sonra Free AntiVir ile tarattım bir yığın virüs buldu, temizledi ve tabiki PC rahatladı.
bu yorumlar üzerine avira ile de sistemi tarattım sadece 2 tane crack dosyası var fifa09 ve idm.exe dosyaşarını trojan olarak gördü.aslında alakası yok bu dosyaların virusle ve trojanla.en iyisi nod32 ve kaspersky.
inanmayın öyle sitelere.ne yani şimdi kaspersky ve nod32 çokmu kötü.

unsalonarici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu yorumlar üzerine avira ile de sistemi tarattım sadece 2 tane crack dosyası var fifa09 ve idm.exe dosyaşarını trojan olarak gördü.aslında alakası yok bu dosyaların virusle ve trojanla.en iyisi nod32 ve kaspersky.
inanmayın öyle sitelere.ne yani şimdi kaspersky ve nod32 çokmu kötü.

Çok kötü demiyorum sadece deneyimlerimi paylaştım. Sana göre onlar iyidir bana göre AntiVir iyidir. Ve o 2 dosyanın hem trojanla alakası yok demişsin hemde crack olduğunu. Crack lerin büyük bir çoğunluğu zaten trojanlıdır ve Nod32 nin bulamadığını AntiVir bulmuş oluyor (kendin itiraf ettin :)).

ivanxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben antivir ile kaspersky kullanıyorum, sorun yok ancak açılışta antivir in açılmasını istemiyorum, normal yollardan durduramadım başlamasını, tray ikonu kalksa da kendi arkada çalışıyor, antivir i başlangıçtan nasıl kaldırırım?

unsalonarici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben antivir ile kaspersky kullanıyorum, sorun yok ancak açılışta antivir in açılmasını istemiyorum, normal yollardan durduramadım başlamasını, tray ikonu kalksa da kendi arkada çalışıyor, antivir i başlangıçtan nasıl kaldırırım?

AntiVir'in tray icon a sağ tıkla AntiVir Guard enable 'a tıkla şemsiye açık iken kapalı konuma geçecektir. AntiVir ancak böyle deaktif olur.
Hiç ikon çıkmasını istemiyorsan regeditteki kaydı silmen lazım. Regeditteki adres ise
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
buradan sadece AntiVir yazılı olan key i silmen lazım.

ivanxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AntiVir'in tray icon a sağ tıkla AntiVir Guard enable 'a tıkla şemsiye açık iken kapalı konuma geçecektir. AntiVir ancak böyle deaktif olur.
Hiç ikon çıkmasını istemiyorsan regeditteki kaydı silmen lazım. Regeditteki adres ise
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
buradan sadece AntiVir yazılı olan key i silmen lazım.

Cok sağol unsalonarici kardeş, artık şemsiye açıldıkça kaparız naapalm, ikonu HiJack le kaldırdım nası yaptıysam onun için de yine de saol.