Kaspersky Pure İle Tanışın

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Kaspersky PURE, kriptolama imkanı, ebeveyn kontrolü, veri yedeklemesi, Windows'un ince ayarlarlarını kolayca yapma ve şifre yönetim programı gibi üstün özelliklerle ilgi çekiyor.

Kaspersky Lab uzmanları tarafından geliştirilen Kaspersky PURE, bilgisayar nerede ve hangi amaçla kullanıyor olursa olsun, güvenli ve korumalı dijital ortam sağlıyor.
Ayrıca, genişletilmiş ebeveyn kontrol, şifreleme araçları ve tüm ağ ile web tarayıcısının ince güvenlik ayarlarını yapma imkanı tanıyor. Böylece kullanıcılar, bilgisayarın uzmanlık isteyen Windows'un standart ve gelişmiş seviyedeki ince ayarlarını artık kendileri kolayca yapabiliyor.
Kaspersky PURE'n sahip olduğu "sandbox" (kum havuzu) teknolojisi, şüpheli uygulamaları güvenli ve gerçek sanal ortamda çalıştırıp, web tabanlı tehditlerin etkisinden kurtarıyor.
Kaspersky Anti-Virus ve Kaspersky Internet Security 2010'un bilinen tüm özelliklere sahip olan Kaspersky PURE, içinde barındırdığı modül ile tüm bilgileri kripto ederek başkaları tarafından okunmasını tamamen engelleyebiliyor.
Ayrıca proaktif zararlı saptama uygulama kontrolü, şüpheli programların şifre, giriş, kişisel bilgi ve işletim sistemine sızmaları engelliyor.

[SDNTV]2010_04_14_kaspersky.mp4[/SDNTV]

Kaspersky PURE ile neler yapabilirsiniz?

• [ ]Bilgisayarınız kapalı, düzenli korumanız devre dışı olsa da, şifrelenmiş içerik özelliği sayesinde, sabit diskinizin kaybolup çalınması durumunda bile bilgileriniz siber suçlularının eline geçmez.
    [ ]Verilerinizi çalışmanız devam ederken şifreleyebilirsiniz. E-posta, forum, blog veya online banka hesaplarınızın hem şifre çözümü, hem de şifrelemesini aynı anda yapabilirsiniz.
    [ ]Şifrelemek istediğiniz nesneleri seçebilir, tüm disk bölmesi veya disk bölmesinin bir kısmı şifreleyebilirsiniz. Şifreli dosya taşıyıcısı oluşturabilir, e-posta vasıtasıyla gönderebilir, CD'ye kaydedebilir veya silebilirsiniz.
    [ ]Ebeveyn kontrol modolüyle, çocuğunuzun bilgisayar kullanımı ve İnternet erişininin zamanlamasını tanımlayıp, sınırlama getirebilirsiniz.
    [ ]IM kontrolüyle, ev adresi, telefon numarası gibi ön tanımlı kelimeleri içeren mesajları bloke edebilirsiniz.
    [ ]Fotoğraf, belge ve ihtiyaç duyacağınız tüm verilerinizin yedeklenmiş bir kopyasını oluşturabilirsiniz. Windows'un standart veya gelişmiş seviyedeki tüm ince ayarlarlarını kendiniz yapabilirsiniz.
    [ ]Bir tıkla ağın güvenlik durumunu görüp, sistemin oluşturduğu günlük ve raporları görebilirsiniz.
:: Bu ürünü beğendiniz mi? Kaspersky Pure hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

RedBull

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kendi sitesinde türkçesi yok siz nasıl koydunuz ana sunum ekranına türkçe görüntüsünü ?

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Denemedim henüz ama kasıyordur galiba sistemi..:)

xerox3435

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Şimdi Kaspersky Internet security 'ye gerek kalmadı mı artık ?

Buradan bu sonuç mu çıkacak ?

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22

Bu mantık," İnternet Security çıktı artık antivirüs e gerek kalmadı mı ? " ile özdeş :)

İsmi garip, Patates PURE si :D

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45

Gerek kalmadı diye birşey söz konusu olamaz arkadaşım. Norton 360 çıktı diye Norton Internet Security gereksiz olmadı ki...

---------- saat 21:44 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:40 eklenmişti ----------

Bu mantık," İnternet Security çıktı artık antivirüs e gerek kalmadı mı ? " ile özdeş :)

Anlamı ''Saf'' ve ''ayrıca'' diye geçiyor. Kaspersky firması ne anlamda isimlendirmiş orasını bilemem. İnşallah virüslere karşı çok saf olmaz :D

xerox3435

Profesör
Reaksiyon puanı
47

Ne alakası var ?

Ben antivirüsüyle kıyaslamadım ki

Kaspersky antivirüs ayrı ona bişey ddemiyorum ama Kaspersy PURE zaten Kaspersky internet security nin geliştirilmişiymiş

O zaman KIS 'e gerek yok

mert__

Doçent
Reaksiyon puanı
4

kopar bizi proff :D:D

anladığım kadarıyla işletim sistemini rahatlatıcak bi takım gelişmeler var.Hiç kullanmadığım karsperski eskisinde daha az kaynak yiyecek ve pcniz daha rahat çalışacak demek oluyor bu.
pure yumuşak dokunuşlar vs vs vs

emre85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
deneme sürümünü yükledim. gerçekten harika olmuş. sistemi hiç kasmıyor. kesinlikle denemenizi öneririm.

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Şu anda ingilizce türkçe'si çıkınca indirip denerim...

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
daha benim kis lisansının bitmesine 216 gün var :D ama kaspersky kendini çok iyi geliştirmiş :)

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
23 Nisan'da Türkçe olarak görebiliriz belki. Video'da 23 Nisan'da raflarda olacağını söylüyor. Büyük bir ihtimal o günde Türkçe sunulur...

Programı indirip kurdum ama nedense sistemi bir müddet kastı. Kaspersky Internet Security çok iyi ve çok rahat çalışırken Pure sistemi baya bir kastı. Yerine Eset kurdum ve Pure Türkçe çıkınca uzun süre kullanacağım hem bakalım Eset ne kadar açık verecek...

Mc-ExBeLa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaspersky PURE - Resmi Site Satış Fiyatları

1 PC / 1 Yıllık : 79.95 $

1 PC / 2 Yıllık : 109.95 $

3 PC / 1 Yıllık : 99.95 $

3 PC / 2 Yıllık : 139.95 $

5 PC / 1 Yıllık : 149.95 $

5 PC / 2 Yıllık : 229.95 $

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
kendi sitesinde türkçesi yok siz nasıl koydunuz ana sunum ekranına türkçe görüntüsünü ?

Kaspersky Türkiye Genel Müdürünün yanına gidiyorlar ve bu soruyu soruyorsun:hammer: Sanki onlar siteye koyulmasını bekliyorlar elbet ellerinde var bu program.. Daha tamamlanmamış olabilir çeviride eksikler veya hatalar olabilir. Bu yüzden çıkmıyordur

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
dsc4m.jpg

Bu değerlere bakarak değerlendirme yapabiliriz sanırım

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Kaspersky Internet Security 2010 için olan key'imi 2011 ile kullanabiliyorum. Ancak pure'yi kullanmak istiyorum acaba bu key ile pure kurulur mu bir bilgisi olan var mı ?

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
2011 keyleri ise yaramadi ben once pure kurmustum iyi bir sistemim olmasina ragmen kasiyor bence kaspersky almasi gereken cok yol var bence gpu hizlandirma filan yapsalar anca adam olur gerisi kesinlikle yalan

pasur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kurup denedim sistemi kasıyor sistemim intel e8200 msi neo-f anakart 4gb ram palit 8600 gt sonic ekran kartı işletim sistemi xp 32 bit buna rağmen kasıyor

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar bir kurdum deniyorm. Günceleme uzun sürüyor