Kaspersky İnternet Security v6.0 3 Aylık Kampanya

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Biraz daha tartışırsanız konu kilitlenecek.Tartışmaları özelden yapın..

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
GeCe_YoLcUsU dedi ki:
sen kendine bir bak önce forumda yazdığın tüm cümlelerine kelimelerine bak dansözlük ne demek onu öğren, ve başkalarına böyle hitap etmeden önce,karşıdakinin seviyesini düşün seninki yüksek galiba. gelelim yama işine ben yamayı upload ettim dediysem yamayı yaptım demedim, ayrıca indirr dende bulmadım bu yamayı farklı bir yerden temin ettim. sen çıkmış burda emeğe saygı zımbırtısı yaptın. indirr in olsa bile bu yama yüzlerce yerde verildi, merak ettim indirr in yaması mı bu sen incelemeden bilmişlik yaptın adı üstünde profesor yazıyor. sen indir karşılaştır baklım aynı yamamı bu ben olma ihtimalini kabul ediyorum zaten ama gelde sana laf anlat, umarın bundan sonra adam gibi konuşursun en azından bana öyle konuş mümkün mü ?

Hadi ben zımbırtı yaptım sen bir daha benim mesajlarımı okudun mu?İlk mesajına bak,ö.m at

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Arkadaşlar seviyeyi düşürmeyelim lütfen. Özel münasebetinizi özel mesajlarla giderin. kendinize iyi bakın ;)

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu konunun ve tartışan üyelerin selameti için tartışmayı keserseniz sizin açınızdan hayırlı olur. Bu konuya ikinciye uğradığımda tartışma görmek istemiyorum. Eğer bir sorun var ise özel mesajdan kendi aranızda seviyeli bir şekilde çözmeye çalışınız. !!!

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
konuyu güncellemek açısından kampanya sürüyor.

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
iges dedi ki:
beyler yarım saatinizi harcayarak Kaspersky 7.0.120 ve 2010'a kadar key bulabilirsiniz ŞahSen BUlDum KuRDum KuLLanıOm ve SüPeR Hee ayrıca türkçe Linki nie vermion demeyin Zamansız format yüzünden neler gitti neler :(:(
lucifer dedi ki:
Nerden bulduysan bana da göndersene ;D özelden :D
Mod.lar buraya baksın bir...

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Sende o mesajların atılma tarihine bir bak derim.Ayrıca modlar buraya baksın demek yerine yönetici bildir diye birşey var.

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
m1903 dedi ki:
Sende o mesajların atılma tarihine bir bak derim.Ayrıca modlar buraya baksın demek yerine yönetici bildir diye birşey var.
Bildirdim zaten :)

otek72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu gün itibariyle gelen key i kara listede gösteriyor 7.125 versiyonunda artık iyice karıştırdı bu kaspersky de işleri

kızılgezegen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
%( :(
3 aylık beleş Keylere+Full sürüm ve key diyorlar bunlara hiç mi hiç innanmıyorum,nedeni adam alıyor ya da indiriyor vs sonra aktivasyon kodunu bir kenera yazıyor,daha sonra süresi biten aktivasyonlu anti virüs prog. kaldırıyor, yeni bir ya da eski programı kurduğunda oraya önceden almış olduğu aktivasyon kodunu giriyor, alsana tam sürüm virüs programı veya buna benzer bir yöntem uyguluyor, ama bir şey unutuyor antivirüs programı sürekli bayt yiyor+tarama yapıyor gibi gözüküyor ama yapmıyor= bilgisayarı öldürüyor. (&) %( :(

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
otek72 dedi ki:
bu gün itibariyle gelen key i kara listede gösteriyor 7.125 versiyonunda artık iyice karıştırdı bu kaspersky de işleri
bu sitedeki mi

otek72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet burdan aldıgım adreste Almanca yazmaktaydı ve ekledim kara listede gösterdi. acaba o siteye tanıdıkları süremi doldu.

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Avast & Zone alarm takılın. zone eşsiz bi firewall zaten. spyware de "Spybot - Search & Destroy" öneririm.

Sparks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows 2008 server i bir deneyin harika vallahi ancak min 512 ram istio. Raminizin mhz iyi olsun acaip bisi yaw. 1.80 gb. 30 gunluk kullanim veriyor hotmail adresinize de 30 hazirana kadar keyini gonderiyor tabii ki talep te bulunacaksiniz ki gondersin. inanilmaz guzel.

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sparks dedi ki:
windows 2008 server i bir deneyin harika vallahi ancak min 512 ram istio. Raminizin mhz iyi olsun acaip bisi yaw. 1.80 gb. 30 gunluk kullanim veriyor hotmail adresinize de 30 hazirana kadar keyini gonderiyor tabii ki talep te bulunacaksiniz ki gondersin. inanilmaz guzel.

Cevapladığın her konuya bu mesajı yazmışsın hayırdır? Microsoft'tan komisyon mu alıyon?

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Konunun ilk mesajında verdiğim kampanya sürüyor, ancak Kis v6.0 sürümü için kullanılabiliyor, yararlanmak isteyen varsa Kis v6.0 bulamayanlar aşağıdaki linkten indirebilirler.

Kod:
ftp://downloads1.kaspersky-labs.com/products/english/homeuser/kis6.0/kis6.0.2.621en.exe

garibanm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaspersky firmasının başlattığı 3 aylık bir kampanya, siz de serialı girin gidiğiniz tarihten itibaren 3 ay rahatça kullanın
http://www.kaspersky.ru/trial-3-month
Internet Security için sol taraftaki paketin altındaki 3 months a tıklıyoruz. Açılan sayfada zaten serial var.
Denedim 3 ay süre başladı.
Herkes aynı seriali kullanabiliyor.Yasadışı bir şey olsa Kaspersky uyarı verir veya kabul etmezdi.

Not:Kis7 için

babyh21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben lınke tıklıyorum ama sayfa acılmıyor hıcbırsey gelmıyor

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
babyh21 dedi ki: