Kask Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

dicapr1o

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Motosiklet aksesuarları konusunda biraz bilgisizim ve yeni bir motosiklet kullanıcısıyım.Kask konusunda fazla para vermek istemiyordum fakat canımı da tehlikeye atamam, ondan dolayı bir kask almaya karar verdim reklamlarda da gördüm yılbaşı kampanyası varmış.Bana buradan kask önerebilir misiniz? Ama önermenizin sebebini de açıklarsanız içim rahat ederek bir kask almak istiyorum.

YENİ YIL KAMPANYA

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Bence bu siteden almayın fiyatlar kazık

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
kaçlık motosiklet kullanıyorsunuz. kask bütçeniz nedir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

250cc ye kadar. uygun fiyatlı kaliteli kask tavsiyem. MT marka kasklardır. blade serisi özellikle.
MT kask serisi. mt kaskların %70 i sharp testlerlinden 3+ yıldız almıştır. fiyatlarıda 250-500 arasıdır.
ls2 ff352 serisi sharp 5 yıldız almıştır. ama dikkat edin ff351 1 yıldız ve 5 yıldız diye satmaya çalışanlar var.
kask alırken dikkat etmeniz. gerekenler. rafta 2+ yıl yatmamış ve güneş ışıgına maruz kalmamış olmasıdır. ayrıca kasklar darbe aldıgında koruma özelligini kaybeder yani vuruk-çizik alınmaz.

Son düzenleme:

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
kaçlık motosiklet kullanıyorsunuz. kask bütçeniz nedir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

250cc ye kadar. uygun fiyatlı kaliteli kask tavsiyem. MT marka kasklardır. blade serisi özellikle.
MT kask serisi. mt kaskların %70 i sharp testlerlinden 3+ yıldız almıştır. fiyatlarıda 250-500 arasıdır.
ls2 ff352 serisi sharp 5 yıldız almıştır. ama dikkat edin ff351 1 yıldız ve 5 yıldız diye satmaya çalışanlar var.
kask alırken dikkat etmeniz. gerekenler. rafta 2+ yıl yatmamış ve güneş ışıgına maruz kalmamış olmasıdır. ayrıca kasklar darbe aldıgında koruma özelligini kaybeder yani vuruk-çizik alınmaz.
Yanlışlık olmasın ff352 sharp testinden 4 yıldız almış bir kask.Ve tasiye ettiğim kessinlikle MT Revenge.

Son mesajlar