Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş - Video, Maçın Özeti, Golleri | 15 Aralık 2013 Pazar

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Sorunda burdaya zaten hergün eleştiriyoruz, Sayıp sövüyoruz ancak iş icrata gelince hep bardağın boş tarafından bakıyoruz.
Bak kardeşim yeri geldi aynı çatı altında yaşayan aile fertleri içinde bile kıskançlık, dargınlık veya gizlilik olabiliyor. kaldı ki burası 76 milyonluk bir devlet.

*Anayasa yapılmak istenildi, herşey baştan aşağı değiştirilecekti ne oldu ! Birilerinin işine gelmedi. Ondan sonra bu ülke adaletsiz.
*Enerji anlaşmaları yapılmaya çalışıldı ve çok şükürde yapıldı. Ne denildi bu ülke teröristlerle görüştü . Ondan sonra ülke doğalgaz la elektirik üretir tabi.
*Sen doğuyu hiçbir zaman kontrol edememişsin ki kaçak elektiriğin önüne geçebilesin. Kontrol edilmek istenince de devlete çamur atmışsın. engellemek için elinden geleni yapmışsın.

Zaten mesele yanlışı bulup düzeltmek, Onun üzerine benzinle gitmek değil.

Ben yanlışı,yanlışları söylüyorum.
Düzeltme yetkisi bende değil ki düzelteyim.

Anayasayı değiştirmeye izin vermediler imiş.
Güzel kardeşim en başından beri her yönetim kendi isteği,amaçları doğrultusunda yasa çıkarttı.
Boşuna mı muhalefet var ? Muhalefet,iktidarla aynı şekilde düşünmeyenleri temsil etmek için var.

İktidarların yaptığı anayasalarda illa bir iki maddeyi istemeyenler olur.O maddeleri değiştirirsin olur biter.
Yada o maddeleri kabul etmezsin.
Ama sen o istenmeyen maddeleri de geçirmek için torba sistemini kullanırsan geçecek maddelerde geçmez.

Enerji anlaşmaları yapılmaya çalışıldı vesaire şuan ki duruma göre %50 ye %50,yani yarı yarıya.
Yarısı evet derken yarısı hayır diyor.38 milyonu etkileyecek kararlar vermiyorsun,
sen 76 milyonu etkileyecek kararlar veriyorsun. Bir uzlaşı şart.

Teröristle görüştüler kısmının burayla ne alakası var onu anlayamadım.
Ama terör grubunun içinde bile bir ayrılık varken,hangi grubu niye muhatap alıyorsun diye sorarlar ?

Kaçak elektriğin önüne geçemez imişler. Önüne geç yada geçeme masum insanın suçu ne ki cezayı ona kesiyorsun ?
Adalet yok, Sistem var işte.

Karadenizliyim, Karadeniz'de hala yolu,suyu,elektriği olmayan köyler,evler var.
Tamam doğuda engelleniyor devlet, Karadeniz'de ne oluyor ?

Doğu'ya bir parantez de gerekir, yıllarca ezdiğin,işkenceler ettiğin insanın seni bir anda sevmesini nasıl beklersin ?
Önce biraz insan gibi muamele et,bir ayrıştırma kendinden, inancını, dilini aşağılama,üstün görme kendini.

Daha 90'larda ne karanlık oyunların döndüğü aydınlatılamamış. Zevk için evler taranmış hem de o evleri koruması gerekenler tarafından.
Daha fazla yazmama gerek yok sanırım, faşizmi benimsemişlerin hedefi olmak istemiyorum.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
Kasımpaşanın 2. golünün atmadan hemen önce ceza sahasına gönderilen topta yan hakem ofsayt bayrağını kaldırmadı ve Gol oldu. yani anlayacağınız oyun ofsayttan durması gerekirken akabinde gol oldu

bulutseven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türkiyede ki lig tamamen komediye dönüştü hakemler Allah'a emanetti tipinde meymenet yoktu ki başlarken bitirişi iyi olsun.
fb gs bjk hiç farketmez şu maçtaki görüntüleri ueafa görse bida bizi oynatmazlar

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
1.Öncelikle Galatasaraylı arkadaşlara söylüyorum hiç o güzelim cenenizi yorumayın bazılarına anlatsan anlatsan boş anlamaz bunlar.

2.kırmızı kart olayında hakem haklı mota vurmamalıydı bu yanlış almedia ise sert itirazdan dolayı 2 sarıdan kırmızı gördü.

3.donk posizyonunda evet hakem görürgörmez calmalıydı ama hakem oyuncunun top dışarı atacağını sandım diyor gec kalınca düdük caldım diyorki buda görüntülerden var donk top diğer top'a vurmadan önce hakem düdüğü calıyor burda kural hatası yok top'u top vururken tek hatası ilk gördüğünde oyunu durdurması lazımdı ama bu seferde bjkliler itiraz ederdi cünkü almedia posizyondaydı belki gol olurdiye itiraz ederlerdi bjklile neden avantaja bırkamadın diye.

4.BJK bu taraftarı olduğu sürece hepsi icin demiyorum bu güzel klübe yazık olcak adamlar kendi takımına zarar veriyorlar gercekden de yazık.
5. kasımpaşaının 2 gol de ofsayt vardı.

6.Biz bu TFF geldiğinden beri her eleştirdiğimizden ve protesdo etitğimizde BJK liler susuyordu halbuki sezon başından beride BJK hakkı yeniyordu ama aman dostumuz Fenerle aramız bozulmasın diye hep susuyorlardı ee susdunuzda ne oldu zararı siz gördünüz ve bu TFF kaldığı sürece dahada göreceksiniz.

7.Bu sezon şampiyonu ilk başından beri belli fenerli arkadaşlar hiç kemküm etmesine gerekyok acık ve net ortada ha bunu yapan fenermi hayır bu noktaya getiren TFF fenerbahçe klübü yapıyor demiyorum tabiki onlarda hakklarını korayacaklar lafım TFF adil değiller Taraflı davranıyorlar Türk futbolunu rezil ettiler Türk futbol yerlerde bu TFF ile dahada yerin dibine girdi bunlar değişmediği sürece daha kan kaybedecek Türk futbol birde futbol siyaset bulaşmıs ise gercekden cok yazık cok.

Not:kendimizide eleştirim dün Galatasaray macında rezil bir hakem vardı amatör ligde olamıyacak bir hakem bizim gol ofsayt drogbaya yapılan faul 2 sarıdan kırmızı olmalıydı semiye yapılan müdahale Gasso tarfından direk kırmızı kart eee bu hakem kimin hakemi TFF MHK başkanı dün hakem raporundan önce acıklama yapıyor(BJK) macından dolayı dünyanın hiç bir yerinde bu yok hakem raporundan önce cıkıp yetkililer acıklama yapsın hele birde hakem başkanıysan adam peşin peşin kararını vermiş zaten. hakem raporunu görmeden önce mac iptal edilmez diye.:)

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Ben yanlışı,yanlışları söylüyorum.
Düzeltme yetkisi bende değil ki düzelteyim.

Anayasayı değiştirmeye izin vermediler imiş.
Güzel kardeşim en başından beri her yönetim kendi isteği,amaçları doğrultusunda yasa çıkarttı.
Boşuna mı muhalefet var ? Muhalefet,iktidarla aynı şekilde düşünmeyenleri temsil etmek için var.

İktidarların yaptığı anayasalarda illa bir iki maddeyi istemeyenler olur.O maddeleri değiştirirsin olur biter.
Yada o maddeleri kabul etmezsin.
Ama sen o istenmeyen maddeleri de geçirmek için torba sistemini kullanırsan geçecek maddelerde geçmez.

Enerji anlaşmaları yapılmaya çalışıldı vesaire şuan ki duruma göre %50 ye %50,yani yarı yarıya.
Yarısı evet derken yarısı hayır diyor.38 milyonu etkileyecek kararlar vermiyorsun,
sen 76 milyonu etkileyecek kararlar veriyorsun. Bir uzlaşı şart.

Teröristle görüştüler kısmının burayla ne alakası var onu anlayamadım.
Ama terör grubunun içinde bile bir ayrılık varken,hangi grubu niye muhatap alıyorsun diye sorarlar ?

Kaçak elektriğin önüne geçemez imişler. Önüne geç yada geçeme masum insanın suçu ne ki cezayı ona kesiyorsun ?
Adalet yok, Sistem var işte.

Karadenizliyim, Karadeniz'de hala yolu,suyu,elektriği olmayan köyler,evler var.
Tamam doğuda engelleniyor devlet, Karadeniz'de ne oluyor ?

Doğu'ya bir parantez de gerekir, yıllarca ezdiğin,işkenceler ettiğin insanın seni bir anda sevmesini nasıl beklersin ?
Önce biraz insan gibi muamele et,bir ayrıştırma kendinden, inancını, dilini aşağılama,üstün görme kendini.

Daha 90'larda ne karanlık oyunların döndüğü aydınlatılamamış. Zevk için evler taranmış hem de o evleri koruması gerekenler tarafından.
Daha fazla yazmama gerek yok sanırım, faşizmi benimsemişlerin hedefi olmak istemiyorum.

Güzel kardeşim çok güzel söylemişsin işte, Bende karadenizliyim, aslında ikimizde aynı noktayı konuşuyoruz.
Bak kardeşim biz yıllarca bu devlete sahip olamamışız ki ?
Olduktan sonrada bu işler ole sihirli deynekle, olmuyor biliyorsundur illaki. Belirli bir zamana ve sürece ihtiyaç var.
Ama bu süre zarfında da sabırlı hareket etmek gerektiğini düşünüyorum.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Kasımpaşanın 2.Golunde ofsayt varmış (13-15Cm).
Allahını seven söylesin , o golün oluşumundaki , topun taca çıktığı yerle tacın kullanıldığı yer arasında 40-50 METRE mesafe var. Bu mesafeyi göremeyen hakem bu bilmem kaç SANTİMLİK mesafeyi mi görecekti. (Bu sözler Maç sonrası MARATON proğramında Tümer METİN den alıntıdır,ki doğrudur). İşin doğrusu burada taç atışının el değiştirmesi gerekiyordu.Ve o zaman golde olmazdı.
Bizde top taca çıkınca taç atışını yapacak oyuncu topu eline alıp yaylada gezer gibi 10-15 metre yürümeden atış yapmıyor,çok dikkat ediyorum bu pozisyonlara.Acaba hakemler ne iş yapar, MHK eğitim vermekten niye bu kadar aciz.

Ha Beşiktaşta hiçmi suç yok, haftalardır yazıyorum, Beşiktaş 2.yarı duruyor, performans dibe vuruyor gidişat iyi değil diye.Bu Galatasaray içinde geçerli Trabzon içinde.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
1.Öncelikle Galatasaraylı arkadaşlara söylüyorum hiç o güzelim cenenizi yorumayın bazılarına anlatsan anlatsan boş anlamaz bunlar.

2.kırmızı kart olayında hakem haklı mota vurmamalıydı bu yanlış almedia ise sert itirazdan dolayı 2 sarıdan kırmızı gördü.

3.donk posizyonunda evet hakem görürgörmez calmalıydı ama hakem oyuncunun top dışarı atacağını sandım diyor gec kalınca düdük caldım diyorki buda görüntülerden var donk top diğer top'a vurmadan önce hakem düdüğü calıyor burda kural hatası yok top'u top vururken tek hatası ilk gördüğünde oyunu durdurması lazımdı ama bu seferde bjkliler itiraz ederdi cünkü almedia posizyondaydı belki gol olurdiye itiraz ederlerdi bjklile neden avantaja bırkamadın diye.

4.BJK bu taraftarı olduğu sürece hepsi icin demiyorum bu güzel klübe yazık olcak adamlar kendi takımına zarar veriyorlar gercekden de yazık.
5. kasımpaşaının 2 gol de ofsayt vardı.

6.Biz bu TFF geldiğinden beri her eleştirdiğimizden ve protesdo etitğimizde BJK liler susuyordu halbuki sezon başından beride BJK hakkı yeniyordu ama aman dostumuz Fenerle aramız bozulmasın diye hep susuyorlardı ee susdunuzda ne oldu zararı siz gördünüz ve bu TFF kaldığı sürece dahada göreceksiniz.

7.Bu sezon şampiyonu ilk başından beri belli fenerli arkadaşlar hiç kemküm etmesine gerekyok acık ve net ortada ha bunu yapan fenermi hayır bu noktaya getiren TFF fenerbahçe klübü yapıyor demiyorum tabiki onlarda hakklarını korayacaklar lafım TFF adil değiller Taraflı davranıyorlar Türk futbolunu rezil ettiler Türk futbol yerlerde bu TFF ile dahada yerin dibine girdi bunlar değişmediği sürece daha kan kaybedecek Türk futbol birde futbol siyaset bulaşmıs ise gercekden cok yazık cok.

Not:kendimizide eleştirim dün Galatasaray macında rezil bir hakem vardı amatör ligde olamıyacak bir hakem bizim gol ofsayt drogbaya yapılan faul 2 sarıdan kırmızı olmalıydı semiye yapılan müdahale Gasso tarfından direk kırmızı kart eee bu hakem kimin hakemi TFF MHK başkanı dün hakem raporundan önce acıklama yapıyor(BJK) macından dolayı dünyanın hiç bir yerinde bu yok hakem raporundan önce cıkıp yetkililer acıklama yapsın hele birde hakem başkanıysan adam peşin peşin kararını vermiş zaten. hakem raporunu görmeden önce mac iptal edilmez diye.:)
Hakemin açıklamalarını dinlemedim ama topu atmadan oyunu durdurduysa işler değişir. Yorumcular halen top cisimdi, değildi top topa çarpı hangisi top bunları tartışıyor.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19