Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş - Video, Maçın Özeti, Golleri | 15 Aralık 2013 Pazar

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
büyük oyunlar dönüyor arkadaşlar. hayırlısı bakalım..

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bir Galatasaraylı Olarak Adalet Kavramının Olmadığı Türkiyede Bakalım Federasyon Bu Maç İçin Ne Diyecek Adamı Taraftar Sahaya Girmiş Dövmüş Kart Futbolculara Bir Başkası Elindeki Topu Rakip Önemli Bir Pozisyondayken Önüne Atıyor Sadece Sarı Veriyor Artı Oyun Hava Atışı İle Başlıyor Dünyanın Neresinde Var Bu Futbol Kuralları Anlamıyorum Ah Güzel Ülkem Ah Adalet Sadece Güçlüler İçin Değil Herkes İçin Olsa Keşke Bu Maçta Beşiktaşın Hakkı Yenmiştir ve Tekrarı Gerekir Kendi Kanaatimce.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
BbjXkadCUAA-wCS.jpg

Şimdide Batman spor lu oldu :D

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bence malum pozisyon sarı kart penaltı.Kurala göre elle ihlal maddesinin altında geçiyor.Ayrıca diğer pozisyonda Bilic oyuncularını maçtan çekmeliydi.Futbol oynamış biri olarak taraftar sahaya girecek benim takım arkadaşımı tekmeleyecek ben taraftara vuruyorum diye kart görecem.Bilmiyorum kural ne der ama insanı olarak o taraftarı hastanelik ederdim ben.Ayrıca Beşiktaşın başına gelenler hakem hatasından öte bir şey.Çok pislik bir durum.Beşiktaş kulübü bu işin peşini bırakmamalı ve maç tekrar edilmeli.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
ortada gerçekten akıllıca tuzaklanmış bir dümen dönüyor bakalım altından kim çıkacak

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bir Galatasaraylı Olarak Adalet Kavramının Olmadığı Türkiyede Bakalım Federasyon Bu Maç İçin Ne Diyecek Adamı Taraftar Sahaya Girmiş Dövmüş Kart Futbolculara Bir Başkası Elindeki Topu Rakip Önemli Bir Pozisyondayken Önüne Atıyor Sadece Sarı Veriyor Artı Oyun Hava Atışı İle Başlıyor Dünyanın Neresinde Var Bu Futbol Kuralları Anlamıyorum Ah Güzel Ülkem Ah Adalet Sadece Güçlüler İçin Değil Herkes İçin Olsa Keşke Bu Maçta Beşiktaşın Hakkı Yenmiştir ve Tekrarı Gerekir Kendi Kanaatimce.

Yav nasıl bole konuşabiliyorsunuz anlamıyorum, gö... bo.. eğri çıksa topu ülkeye atacaksınız. Nasıl bir anlayıştır arkadaş.
Sakın yanlış anlama maksadım TFF yi savunmak değil, evet TFF nin baştan aşağı yeniden yapılandırılması lazım.
Ancak artık şu ülkenize güvenin, gücünün, adaletinin farkına varın arkadaş.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yav nasıl bole konuşabiliyorsunuz anlamıyorum, gö... bo.. eğri çıksa topu ülkeye atacaksınız. Nasıl bir anlayıştır arkadaş.
Sakın yanlış anlama maksadım TFF yi savunmak değil, evet TFF nin baştan aşağı yeniden yapılandırılması lazım.

:D :D :D hiç güleceğim yoktu ...

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8

Tecavüzcüler,hırsızlar,katiller sokaklarda geziyor.
Küçücük çocuğun rızası vardı diye serbest bırakılıyorlar !
Bi ton şey daha sayarım da çoğu siyasete girer, yazık olur.
Hangi adalet ? Kime göre adalet ?

Güçmüş neyin gücü doğal gazın mı ?
Daha dün ülke çapında elektrik kesintisi yaşandı ! Daha da yaşanacak.
Hem de kışın ortasında.

Adaletli ülke diyorlar birde !
Eğer elektrik faturası ödüyorsanız bakın bi' neye ne kadar ödüyorsunuz.
Kaçak kullananların cezasını bile masum insanlar ödüyor.

Adalet yok, Sistem Var !

--
Maça gelirsek bariz kural hatası. Top bir nesnedir,cisimdir.İlgili maddede açıkça top yazmaması kuralı hükümsüz kılmıyor.
Kural hatası olmuştur maçta.Tekrarı normal şartlar altında gerekir.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Ülkeye güven ile adalete güven arasındaki farkı yorumu yazan siz bile bilmiyorsunuz ben ülkeme güven konusunda bir sıkıntı yaşamıyorum ama Adaletine güvenmiyorum bunu sadece bu olayı baz alarak konuşmuyorum dönüp geçmişimize bakarsak iyi işler yapanları cezalandırdığımız çalanları çırpanları vb şeyleri yapanları bir alınlarından öpmediğimiz kalmış ve neden bunları dile getirince olayı direk vatan ve ülke deyip cevaplama gereği duyduğunuzuda anlamış değilim doğrusu Tekrar Söylemek Gerekirse " Güzel Ülkemin Adaletine Güvenmiyorum " .

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Beşiktaşlı arkadaşlardan gerçekten özür diliyorum.Adalet he? Hemde bizim ülkemizde?Evet avrupanın en büyük adalet sarayı bizde var ama keşke sarayın büyüklüğü içindeki adalet ile orantılı olsa.Teröriste beraat, oyuncak bebek çalan kız çocuğuna 8 yıl hapis veren adalet?Yumurta atana 5 yıl hapis verip, 13 yaşında 26 kişinin tecavüzüne uğrayan N.Ç davasındaki kişilere beraat veren adalet?İzmirde elleri kelepçeli kadını karakolda döven polisleri haklı çıkaran adalet?Parasız eğitim istiyen gençlere 6 yıl hapis veren adalet?Kendine bırakılan ayakkabı kaybeden ayakkabıcıya 10 ay hapsi sonrasında 6 bin tl para cezası veren adelet?Siirt’te yöneticisi olduğu okuldaki küçük kızlara, cinsel istismarda bulunan kişiye iyi hal indirimi veren adelet?Al sana adalet.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Hem de kışın ortasında.

Adalet yok, Sistem Var !

--
Maça gelirsek bariz kural hatası. Top bir nesnedir,cisimdir.İlgili maddede açıkça top yazmaması kuralı hükümsüz kılmıyor.

Bakın Eğer Bunun İçinde Tff Kuralda top yazmıyor cisim diyor dolayısı ile kuralda cisim yazdığı ve futbol topuda bir cisim değildir demezsse bende birşey bilmiyorum normal şartlar altında tekrar gerekir ama bize göre normal ya tff'ye göre ?

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9

Hem de kışın ortasında.

Adalet yok, Sistem Var !

--

Sorunda burdaya zaten hergün eleştiriyoruz, Sayıp sövüyoruz ancak iş icrata gelince hep bardağın boş tarafından bakıyoruz.
Bak kardeşim yeri geldi aynı çatı altında yaşayan aile fertleri içinde bile kıskançlık, dargınlık veya gizlilik olabiliyor. kaldı ki burası 76 milyonluk bir devlet.

*Anayasa yapılmak istenildi, herşey baştan aşağı değiştirilecekti ne oldu ! Birilerinin işine gelmedi. Ondan sonra bu ülke adaletsiz.
*Enerji anlaşmaları yapılmaya çalışıldı ve çok şükürde yapıldı. Ne denildi bu ülke teröristlerle görüştü . Ondan sonra ülke doğalgaz la elektirik üretir tabi.
*Sen doğuyu hiçbir zaman kontrol edememişsin ki kaçak elektiriğin önüne geçebilesin. Kontrol edilmek istenince de devlete çamur atmışsın. engellemek için elinden geleni yapmışsın.

Zaten mesele yanlışı bulup düzeltmek, Onun üzerine benzinle gitmek değil.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Fenerbahçe şampiyon yapılacak sebaryo çoktan yazılmış film bir şekilde belirlenen sona doğru gidiyor artık.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ayrıca fernandesin de Türkiye futbol hayatı muhtemelen kafasında bu gece bitmiştir, kendisini çok sevmesemde bu ülkeya herhangi bir takıma yabancı yıldız gelecekse dolayısıyla ülke futbolu gelişecekse artık çok zor bu söylenilenler.
Bu federasyon yıllardır yaptıklarıyla ve yapamadıklarıyla en kötü federasyon olarak tarihe geçti bile federasyonu tek savunan takımda zaten ortada. Muhtemelen fenerbahçeyi kurtaramadı tüpçü gönülllerini böyle alacak bu sene.

ülkede 2-3 yıldır mantık diye bişey kalmamış daha burda mantık arıyorsunuz, o mantık zaten olsaydı dünyada ne kadar mahkeme varsa ispatlamış cezayı mantıklı federasyon vermesi lazımdı e vermiyorsa daha neyin mantığını soruyorsunuz onu anlamadım.

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Fenerbahçe şampiyon yapılacak sebaryo çoktan yazılmış film bir şekilde belirlenen sona doğru gidiyor artık.
Başınıza taş yağsa aziz yıldırım şike yaptı gökle anlaşıp yağmur-kar yerine taş yağıyor der geçersiniz ne bu çekememezlik kardeş hayırdır derdin ne ?? admin bu yazıyı ortamı germe anlamında silerseniz alıntı yaptığım kişiyede aynı şekilde davranınız lütfen

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
evet bu ülkede her taşın altında aziz yıldırım var sadece benim değil ülkenin yasının direk olarak düşündüğü bu zaten. play offlar verilmeyen cezalar olunca kimse mantık aramıyor ama başka konu olunca herkes mantıklı bireyler oluveriyor nedense.

ayrıca yazdıklarım yada senin yazdıkların nedne silinsin ortada bir hakaretmi var? ben fikrimi söyler geçerim sende katılmadığını söylersin olur biter, zaten ortak bi yerde buluşup anlaşmayı beklemiyor kimse. ben sizi bişeye inandırmaya çalışmıyorum sizde beni.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bu kadar basit yani Fenerbahçeyi karalamak?Böyle diyene sormazlar mı siz hangi senaryo ile şampiyon oldunuz diye?Ben bir Fenarbahçeli olarak bu maçta olanları kaldıramıyorum ve maçın tekrar edilmesini gerektiğine inanıyorum.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
ülkede 2-3 yıldır mantık diye bişey kalmamış daha burda mantık arıyorsunuz, o mantık zaten olsaydı dünyada ne kadar mahkeme varsa ispatlamış cezayı mantıklı federasyon vermesi lazımdı e vermiyorsa daha neyin mantığını soruyorsunuz onu anlamadım.

Bak şimdi bende diyorum ki Fenerbahçe ve Beşiktaşın ceza almasını sağlayanların alayı sizin yönetiminiz de, bilmem bu senin için bir anlam ifade eder mi ?

Orada olamayanlara da Başkanlık seçiminde Fenerbahçe kongre üyeleri ağzının payını verdi. Evet benim gördüğüm birileri fedarasyon tarafından kollanmayınca olay çok farklı oluyormuş.

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslında beşiktaşlı ve galatasaraylılara kızmamak gerekir. İşler kötü gidince suçu takımda değilde başka yerlerde aramak gerektiği mantığı var spor camialarında. Aynı şey bize oldumu bizde buna benzer ifadeler kullanıyoruz bundan öncede böyleydi bundan sonrada böyle olacaktır.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
evet kollanarak kupa kaldırdık kadıköyde, ışıklarda kollanarak kapatıldı hatta tüpçü o kadar kolladı ki bizi kupayı verirken kalpten gidecekti adam. Ama sonuçta bu da sizin düşüncenizdir ben sabaha kadar anlatsam sizi aksine inandıramam ki zaten inandırmaya yeltenmiyorum bile, sizde şike yapılmadığına vs inandırmayı çalışmayın artık münkünse.
kendiniz neye inanıyorsanız inanın ama kendinizi ve dünyayı buna inandırmaya çalışmalarınız yüzünden yıllardır şike konusu kapanamadı ve artık futbolda işler çığırından çıktı. Artık en büyük suçlara bile ceza yok yada güçlü olana yok güçsüz olana var diye millet sahada birbirini vuracak, otorite diye bişey kalmadı futbolda.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Beyler kimse kırılmasın gücenmesin ama

Ligimiz tamamen senaryo üzerine.

Bu seneki senaryo Fenerbahçenin şampiyonluğu

Önceki 2 sene Galatasaray'ın şampiyonlukları da bir senaryoydu.

Futbolun için öyle bir siyaset girdiki artık kurtulmak imkanız.

Yalnız futbol değil ülkenin her kurum ve kuruluşunun geleceği hakkında bir senaryo yazılıyor çiziliyor özellikle son 5 yıldır

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Beyler kimse kırılmasın gücenmesin ama

Ligimiz tamamen senaryo üzerine.

Bu seneki senaryo Fenerbahçenin şampiyonluğu

Önceki 2 sene Galatasaray'ın şampiyonlukları da bir senaryoydu.

Futbolun için öyle bir siyaset girdiki artık kurtulmak imkanız.

Yalnız futbol değil ülkenin her kurum ve kuruluşunun geleceği hakkında bir senaryo yazılıyor çiziliyor özellikle son 5 yıldır

arkadaşı tanımam etmem hangi takımlıdır siyasi görüsü nedir bilmem etmem ama düşüncelerim benimde bu yönde ki zaten görmemek için kör olmak lazım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben şu 2 şampiyonluk bu bilmem ne kupası gibi nokta atışı hepsi senaryo diyemem çünkü mükemmel futbol oynayı eze eze şampiyon olduğumuz sezonlarıda biliyorum. Ama ben genel olarak herşeyin belli başlı adamlar (artık o dönemde güç kimdeyse) tarafından kapılar ardında anlaşılıp sonrada tiyatronun oynandığına eminim. Sende bende takımımıza yakıştıramayız tabi ama sen ben sadece dış kapının madalı taraftarız herşeyi televizyonda internette bilmemiz istendiği kadar bilebiliyoruz.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşı tanımam etmem hangi takımlıdır siyasi görüsü nedir bilmem etmem ama düşüncelerim benimde bu yönde ki zaten görmemek için kör olmak lazım.

ben şu 2 şampiyonluk bu bilmem ne kupası gibi nokta atışı hepsi senaryo diyemem çünkü mükemmel futbol oynayı eze eze şampiyon olduğumuz sezonlarıda biliyorum. Ama ben genel olarak herşeyin belli başlı adamlar (artık o dönemde güç kimdeyse) tarafından kapılar ardında anlaşılıp sonrada tiyatronun oynandığına eminim. Sende bende takımımıza yakıştıramayız tabi ama sen ben sadece dış kapının madalı taraftarız herşeyi televizyonda internette bilmemiz istendiği kadar bilebiliyoruz.

Abi kesinlikle öyle yani şu saçma siyaset yasağı yüzünden gerekli olan tüm meseleleri konuşamıyoruz. Sırf forumda da değil toplumda genel bir hoşgörüsüzlük var bu konuda.

Hepsi nokta atışı diyemeyiz ama şöyle bir misal verebiliriz. 30 sene Türkiye kupası alamamış bir takım şike sürecinden sonra mı alıyor ve tüm ezeli rakiplerinin erkenden elendiği bir turnuvada mı alıyor ? Durup düşünmek lazım. Daha fazla uzatmayayım

Bu arada Fenerbahçeliyim Fenerbahçeyi karalamak gibi bir niyetim yok. Zaten pisliğin içinde yüzüyoruz

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
EhZ8XTf.jpg

Taraftar bjk li imiş

Böyle Beşiktaşlılık olmaz...... Pislik herifin teki...Karaktersiz kansız.....

Kural hatası olayına gelince MHK ve Federasyon kılıfına uydurur bence .....
Keşke bilic Ferdendase yapılan bu olaydan hemen sonra takımı soyunma odasına çekseydi...

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Böyle Beşiktaşlılık olmaz...... Pislik herifin teki...Karaktersiz kansız.....

Kural hatası olayına gelince MHK ve Federasyon kılıfına uydurur bence .....
Keşke bilic Ferdendase yapılan bu olaydan hemen sonra takımı soyunma odasına çekseydi...
Haklısın hocam

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44

Evet nokta atışı senaryo diyemezsiniz.Çünkü siz bileğinizin hakkıyla eze eze kazandınız.Biz senaryo ile kazandık.Siz eze kazanırken senaryonun dışına çıktınız.Fenerbahçe Trabzonda Alexin topu 20 santim aşağıdan gidip gol olsaydı gene senaryo olacaktı.Beşiktaş konusuna çok fazla mesaj attığımı düşünüyorum.Herkese iyi geceler.İyi forumlar.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Abi kesinlikle öyle yani şu saçma siyaset yasağı yüzünden gerekli olan tüm meseleleri konuşamıyoruz. Sırf forumda da değil toplumda genel bir hoşgörüsüzlük var bu konuda.

Hepsi nokta atışı diyemeyiz ama şöyle bir misal verebiliriz. 30 sene Türkiye kupası alamamış bir takım şike sürecinden sonra mı alıyor ve tüm ezeli rakiplerinin erkenden elendiği bir turnuvada mı alıyor ? Durup düşünmek lazım. Daha fazla uzatmayayım

30 seneyi dandik türkiye kupasını vs bilmem benim bu lig artık alenen kirli dediğim sezon play off denen saçma sistemin çıkarıldığı sezondur. şike olayıyla dibe vuracak olan vurmasıda gereken takım için toplanıyor abilerimiz nasıl şampiyon yaparızda bu şikeyi kapatırız diyorlar. 9 puan farkla normal lig bitiyor sonra tarihe geçen akılla mantıkla açıklanamayacak maçlarla puanlar eşitleniyor playoff finali diye son haftaya giriliyor. Ama sonuçta plan tutmuyor daha doğrusu son maçta plan bozuluyor şampiyon Galatasaray oluyor, gerisi seremonisi bilmem neyi mağlum. Altına imza atacağım şampiyonluğumuz varsa o da budur.
F harfi yazsam aman fenerbahçe dedi diye çemkiren fenerbahçeli arkadaşlar playoff yazınca nedense ortadan kaybolurlar çünkü o sezonun her sezondan daha açık şekilde kirli olduğunu bilirler.

Evet nokta atışı senaryo diyemezsiniz.Çünkü siz bileğinizin hakkıyla eze eze kazandınız.Biz senaryo ile kazandık.Siz eze kazanırken senaryonun dışına çıktınız.Fenerbahçe Trabzonda Alexin topu 20 santim aşağıdan gidip gol olsaydı gene senaryo olacaktı.Beşiktaş konusuna çok fazla mesaj attığımı düşünüyorum.Herkese iyi geceler.İyi forumlar.

paşa paşa çıkıp cezayı çekip sonraki sezonlarda şampiyon olsaydınız kimse senaryo demeyecekti ama siz halının altına süpürttükçe gerçek alınınız hakkıyla yaptıklarınızında gölgelenmesi insaların o halının altında bişey araması sencede normal değilmi? Yoksa bunun suçlusuda mı biziz. Bir defa yaptığınız şeyin sorumluluğunu kendiniz aldığınız vakit bende senin dediklerine katılacağım.
Ama sende benim kadar iyi biliyorsun ki bunlar hayalden de öte şeyler.