Kasa Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

sezerkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar aklımda bu 3 ürün var. Sizce hangisini tercih etmeliyim? PSU'lu olanı almalı mıyım? yorumlar iyi. Diğerlerine psu almam gerek. Hava akışının çok iyi olmasını istiyorum.

sezerkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bu kasa iyi değil. Temperli cam diğerlerine göre iyi soğutamıyor. Benim aralarında kaldıklarımın hepsi ızgaralı. Attığınız kasayı almam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ryzen 5 3600, amd msi rx 5600xt, 2x8gb corsair 3200mhz ram. rgb fan 4 adet. ssd ve harddiske 600 w yeter mi?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Bu kasa iyi değil. Temperli cam diğerlerine göre iyi soğutamıyor. Benim aralarında kaldıklarımın hepsi ızgaralı. Attığınız kasayı almam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ryzen 5 3600, amd msi rx 5600xt, 2x8gb corsair 3200mhz ram. rgb fan 4 adet. ssd ve harddiske 600 w yeter mi?
Kasayı birçok kişiye önerdim bu zamana kadar. Bilmediğim ürünü önermem merak etmeyin. Ön tarafta yan kısımdan hava alması için gerekli ızgaralar mevcut. Ön taraf tamamen ızgaralı olursa içeriye çok fazla toz alır kasa. Tabi seçim sizin yine de. Yukarıdaki üç kasa arasından Aero One Eclipse modelini öneririm.

sezerkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kasayı birçok kişiye önerdim bu zamana kadar. Bilmediğim ürünü önermem merak etmeyin. Ön tarafta yan kısımdan hava alması için gerekli ızgaralar mevcut. Ön taraf tamamen ızgaralı olursa içeriye çok fazla toz alır kasa. Tabi seçim sizin yine de. Yukarıdaki üç kasa arasından Aero One Eclipse modelini öneririm.
Önerdiklerimde ızgara var. Fazla toz çekmiyorlar. Temizliği kolay. Teşekkür ederim öneriniz için.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Kendim AeroCool AirHawk DUO kullanmaktayım. Aşırı memnunum. Ama Görkem'in de dediği gibi. Alalı daha 1 ay olmadı, ekran kartının üstünde tozdan halı oluştu. Filtresi var ama ben takmıyorum. Filtre takanlar da tozdan şikayetçi olabiliyor ama. Genelde Mesh kasaların ana sorunudur bu toz. AeroCool P7-C1 vardı bende, o da mesh yapıdaydı. Aşırı fazla toz çekiyordu. Toz makinesi.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
XPG kasanın fiyatı sabit durmuyor indirime girdiği zaman alabilirsiniz.
yeni PSU serisi bu ama bence AHBC de rezalet çıkarmaz..