Kasa Fikirleri

Bu konuyu okuyanlar

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar gtx 1080 için pc topluyorum şimdi en önemli parçalarından birindeyim kasada :) Şimdi ben kasayı penceresi öne bakıcak şekilde istiyorum yani açma kapama ve usb girişleride önde olmalı yerim anca öyle müsait Şöyle birşey buldum fakat bu da çok derin eğer bulursanız bişeyler yollarsanız sevinirim :)

Thermaltake Core V1 Mini ITX Pencereli Siyah Kasa Fiyatı

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Hocam bu kasa mini itx. Senin sistemine uymaz eğer sende mini itx toplamayacaksan. Öyle yapacağını da düşünmüyorum. Bana bütçeni söyle yardımcı olacağım.

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yok ben bu kasayı sadece usbnin ve power tuşunun pencerenin yanında olmasını istediğim için paylaştım yani aklımdaki anlatmaya çalışmak için söyledim :) kasaya 250den çok vermem diye düşünüyorum

sadiky

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Hocam Thermaltake Power konusunda ve malzeme konusunda iyi ama hava akışı sıkıntılı. Versa n23 700w 80+ kasam var. kasanın hava akışı için 160 tl civarı fana para verdim 3 tane cougar fan aldım anca sağlandı. sitede bir arkadaşta thermaltalenin farklı modeli vardı yinde aynı sorun vardı oda fan alarak çözmüş.

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hocam Thermaltake Power konusunda ve malzeme konusunda iyi ama hava akışı sıkıntılı. Versa n23 700w 80+ kasam var. kasanın hava akışı için 160 tl civarı fana para verdim 3 tane cougar fan aldım anca sağlandı. sitede bir arkadaşta thermaltalenin farklı modeli vardı yinde aynı sorun vardı oda fan alarak çözmüş.
Anladım dostum Thermaltakei ikinci plana atıyorum o zaman Zalmanı ön plana atıyorum :)