Karşınızda iPhone 12 ve iPhone 12 Mini!

Bu konuyu okuyanlar

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar Xiaomi asırdır kulaklık çıkarmıyor. Kalitesiz diye mi adamlara laf yapmadınız vaktinde?

Tüm 5g'li cihazların fiyatlarına baktığında bence şarj aletini gidip almak çok pahalı olmasa gerek. Kulaklık kendi tercihin farklı ürünler olabilir onu almayı kullanıcıya bırakmaları bence daha iyi.
Kesinlikle katılıyorum. iPhone7 aldım 2 sene önce, kulaklığı hâlâ kutusunda hiç açılmamış şekilde duruyor.

Spacemaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İnsana bağlanıp şarj olduğunu bilmiyordum, yoksa şarj aleti koyarlardı.
Normalda kutuya koydukları 5W'lık şarj aletini ve kablolu kulaklığı kimse kullanmıyor. Bu nedenle maliyeti düşürüp daha ucuza satıyorlar. Tabi bu dediklerim Türkiye için geçerli değil. Biz de ölüsünü bile kutuya koysalar vergilerle birlikte yine de >9K TL. Yapar. Yazık bize.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apple karbon kullanımı falan filan dediğine bakmayın tamamen stratejik hareketler bunlar. Amaç hem maliyeti düşürmek hem de bu sayede kutuları ufaltıp aynı anda daha fazla sevkiyat sağlamak.
Bunun yanında o ürünleri ayrı ayrı satıp daha çok kazanacak.

Ama dediğiniz gibi ABD ve Avrupa'da çok dert edilecek bir olay değil.
Aynen katılıyorum. Ayrıca 5W'lık charger ve kablolu kulaklık kutuya konmadığında aslında bu sunulan fiyatlar ucuzlatılmış fiyat. Ancak tabiki bize gene de hitap etmiyor. Üstüne konulan vergilerle kanımızı emiyorlar. Geçen sene Santa Monica (LA) Apple store'den kızıma 36 USD'ye apple kılıf almıştım. Oradaki gençler ceplerinden çıkardıkları 20'lik 10'luk banknotlarla kapış kapış alıyorlardı. Dün kızımın telefon kılıfı parçalanmış aynısını Vatandan aldım 399 TL. Bu bir vahşet...

Son düzenleme:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Apple'ın yayın ambargosu an itibariyle son buldu. Göz atmak isterseniz:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
swap iphoneları kakalamanın yolunu bulmuş apple.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Aaa videolar konmuşşşş. Bir yandan sevindim bir yandan üzüldüm.
Bu mini değil olsa olsa mi.. Keyfim kaçtı çok küçük yahu çocuklar için bu

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Yahu aç youtube bak. Apple değil ürünü tanıtan bir sürü insan var. Bildiğin Iphone5 boyutunda minnacık bişey.

Muhtemel prototip tasarımları şuan yayınlananlar. Hele biri açsın kutuyu çalıştırsın cihazlı bakalım. Iphone7 den biraz küçük ama parmak izi alanı ve hoparlor kısmından kazanç olduğu için net ekran ölçüsü ne belli değil. Cihazın çalışır halde bir videosu şuanlık yok. Ama kasa olarak gerçekten küçük. Ekran büyüse de ..

Son düzenleme:

HknZr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
102
Apple ürünleri pahalı olduğu için alamıyorum. Böyle şansın içine tüküreyim. :(

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
6,381
Yahu aç youtube bak. Apple değil ürünü tanıtan bir sürü insan var. Bildiğin Iphone5 boyutunda minnacık bişey.

Muhtemel prototip tasarımları şuan yayınlananlar. Hele biri açsın kutuyu çalıştırsın cihazlı bakalım. Iphone7 den biraz küçük ama parmak izi alanı ve hoparlor kısmından kazanç olduğu için net ekran ölçüsü ne belli değil. Cihazın çalışır halde bir videosu şuanlık yok. Ama kasa olarak gerçekten küçük. Ekran büyüse de ..

Kamera testi yapıldı.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Türkiye fiyatı kaç olucak acaba. Çok merak ediyorum.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147

Yusuf ÇALIŞ mini yok bu videoda :)

asıl konu; 11 pro ve 11 pro max neden kaldırıldı ?

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
O bir kural. Yeni gelince eski kalkar.
bence kural değil strateji. İphone 12 geldi eskisi İphone 11 hala sitede,xr keza öyle.Dediğim gibi Bu fiyata iphone 12 pro alacağıma iphone 11 pro alırım dedirtmemek için

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
bence kural değil strateji. İphone 12 geldi eskisi İphone 11 hala sitede,xr keza öyle.Dediğim gibi Bu fiyata iphone 12 pro alacağıma iphone 11 pro alırım dedirtmemek için
Ha kural ha strateji sonuçta yıllardan beri süregelen bir eylem.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
XR duruyorken, Düz 11 duruyorken 11'in pro ve pro max'ini kaldırmak da ne bileyim..