Soru Kargom dağıtıma çıktı ama hala gelmedi

Bu konuyu okuyanlar

Emirhan432432432

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kargom sabah 1 gibi dağıtıma çıktı ama hala gelmedi evim şubeden 8 dakika uzaklıkta yürüsem yarım saat ama korkum gitsem şubeye dağıtıma çıktı demeleri sizce bu saatten sonra gelirmi yarınımı beklemem lazım

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Kargom sabah 1 gibi dağıtıma çıktı ama hala gelmedi evim şubeden 8 dakika uzaklıkta yürüsem yarım saat ama korkum gitsem şubeye dağıtıma çıktı demeleri sizce bu saatten sonra gelirmi yarınımı beklemem lazım
Yarın da gelmezse gidersin.Acelesi mi var ?

ÖnSezi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kargolar Gece teslim edilmez. Sanırım en geç akşam 7 gibi teslimat oluyor(Covid19 dan önce akşam o saatlerde teslim aldığım çok olduydu). Yarın büyük ihtimalle teslim ederler.

Emirhan432432432

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kargolar Gece teslim edilmez. Sanırım en geç akşam 7 gibi teslimat oluyor(Covid19 dan önce akşam o saatlerde teslim aldığım çok olduydu). Yarın büyük ihtimalle teslim ederler.
Teslim edilemedi devir 28.07.2022 tarihine kadar teslim alınmadığı takdirde gönderi iade edilecektir. yazıyor ne yapmam lazım beklemelimiyim gidip şubeden mi alacağım

ÖnSezi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Anlamadım. Kapınıza geldi ve evde değil miydiniz?
Yarın sabah şubeyi arayın ve kargo durumunuz hakkında bilgi alın. Dağıtıma çıkmadan önce ararsanız söylersiniz şubeden gelip alacağınızı yoksa diğer şekil onlar gün içinde teslim ederler.

Emirhan432432432

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Anlamadım. Kapınıza geldi ve evde değil miydiniz?
Yarın sabah şubeyi arayın ve kargo durumunuz hakkında bilgi alın. Dağıtıma çıkmadan önce ararsanız söylersiniz şubeden gelip alacağınızı yoksa diğer şekil onlar gün içinde teslim ederler.
Tüm gün evdeydim geldik yoktunuz dediler gittim aldim kargomu subeden

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
İşlemleri kargo takip sistemine geç girmiş olabilir, belki de dağıtıma sabah başlamışlardı. Neyse, kargonuzu almışsınız. Gözünüz aydın olsun.

Son mesajlar