Kararsızım arkadaşlar

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
6s+ hemen hemen aynı hatta 5 gram civarı da daha hafifti herhalde pek fark olmaz. Ve böyle çevremde yeni bir telefonu alan olursa biraz kurcalarım bir bakarım büyük bir ihtimalle 7+ da kurcalama fırsatım olacak.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
iPhone 7 plus alabilirsiniz.En az 3 sene götüreceğinden hiç şüpheniz Olmasın.Eğer Android kullandım birazda iOS'u deniyim dersen önerim HTC 10 olur.S7'de uzun süre götürür ama bu iki cihaz kadar uzun götüremeyeceği bir gerçek.
Önerim 7 plus olur.Daha güncel,daha güçlü,çift kamera vs Özellikler var ve 7 plus 2017 amiralleriyle katılacakken bu cihazlar 2016'da kalacak.

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
HTC 10 veya İphone 7 diyecektim fakat htc 10 un fotoğraf örneklerine baktığımda hep bir netsizlik sorunu böyle hep net ayrıntılı fotoğraf çekemiyor o yüzden iphone diyorum her yönden seni mutlu eden bir telefon olacaktır keşke onu bunu alsaydım demezsin

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Döndüm dolaştım iPhone 7+ mat siyaha karar verdim ama acele etmeyeceğim alırken. Şu problemler bitsin gerekirse Şubat gibi yurt dışına gidip alırız.
Hayırlı olsun o zaman hocam 2.5 3 yıl rahat götürür 7+ bence de mat siyah alın çünkü simsiyah kolay çiziliyor sıkıntı yaratabilir

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
iPhone 7 plus alabilirsiniz.En az 3 sene götüreceğinden hiç şüpheniz Olmasın.Eğer Android kullandım birazda iOS'u deniyim dersen önerim HTC 10 olur.S7'de uzun süre götürür ama bu iki cihaz kadar uzun götüremeyeceği bir gerçek.
Önerim 7 plus olur.Daha güncel,daha güçlü,çift kamera vs Özellikler var ve 7 plus 2017 amiralleriyle katılacakken bu cihazlar 2016'da kalacak.
Performans olarak da zaten 2017 deki amiral gemilere bile kafa tutacağını düşünüyorum.

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Acayip temiz kullanırım. Mat Siyah ciziliyor mu ?

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Mat siyah al çizilmez kolay kolay.Hiç olmazsa durup dururken çizilecek (jet black) gibi bir cihaza 4000 tl üstü vermeyeceksin.
Jet Black masada dururken çiziliyor . Bana Mat siyah daha güzel geldi.

Armağan UYSAL

Asistan
Reaksiyon puanı
23
HTC 10 öneririm güzel telefon ve kullanıyorumda. Ama asıl önerim Sony Xperia XZ 'yi beklemen..
Özelliklerini araştır incele. Eğer iphone almaktan vazgeçersen ilk tercihin bu olmalı bence.

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
HTC 10 öneririm güzel telefon ve kullanıyorumda. Ama asıl önerim Sony Xperia XZ 'yi beklemen..
Özelliklerini araştır incele. Eğer iphone almaktan vazgeçersen ilk tercihin bu olmalı bence.
SONY nin tasarımını pek beğenmiyorum hele ekran kasa oranı olsun telefon değil de kalıp sabunu yapıyorlar sanki.

Armağan UYSAL

Asistan
Reaksiyon puanı
23
SONY nin tasarımını pek beğenmiyorum hele ekran kasa oranı olsun telefon değil de kalıp sabunu yapıyorlar sanki.
Haklısın kasası küt ama bataryası iyi kendisi iyi ve kaliteli. Bu arada ekran kasa oranına yorum yapmışsın ama sana hem link hem resim vericem.
Aşağıda Sony XZ - Iphone 7 plus - HTC 10 Ekran/Kasa oranları var.. (LİNK : HTC 10 - Sony Xperia XZ - Apple iPhone 7 Plus (32 GB) Karşılaştırması - Epey)
znOkLj.png

Eğer konu ekran/kasa oranının düşüklüğü ise resimde herşey açık ^^ Sadece araştır telefonu ;) Pişman olacağını sanmam.. Sana kalmış :)

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Apple 'nın kasa oranı zaten kotü kardeşim zaten tasarımla bir tek benim için kasa çerçeve oranı sıkıntılı diğer durumlar benim için Apple 1 adım öne çıkartıyor.
Haklısın kasası küt ama bataryası iyi kendisi iyi ve kaliteli. Bu arada ekran kasa oranına yorum yapmışsın ama sana hem link hem resim vericem.
Aşağıda Sony XZ - Iphone 7 plus - HTC 10 Ekran/Kasa oranları var.. (LİNK : HTC 10 - Sony Xperia XZ - Apple iPhone 7 Plus (32 GB) Karşılaştırması - Epey)
znOkLj.png

Eğer konu ekran/kasa oranının düşüklüğü ise resimde herşey açık ^^ Sadece araştır telefonu ;) Pişman olacağını sanmam.. Sana kalmış :)

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
LG G2 imde siyah hatta daha parklaktır belki ama masa da dururken cizilmiyor en azından. Ama Mat Siyah güzel hoşuma gitti.