Karar Veremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Alper Altarna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Barındırdığı özellikler daha üst seviyede bile başka hiçbir modelde olmadığı için bütçeyi zorlamaya kesinlikle değecek bir cihaz ancak imkansız ise yapacakta bir şey yok. Yukarıdaki ASUS modelini öneririm bütçe ona yetiyorsa. Sonradan depolama artırabilirsiniz.
Size de zahmet veriyorum kusura bakmayın böyle biraz daha düşük fiyat bandında önerebileceğiniz bir ürün var mı babam olur da 17500 vermezse asusa gösterebileceğim başka biri ürün istiyorum

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Size de zahmet veriyorum kusura bakmayın böyle biraz daha düşük fiyat bandında önerebileceğiniz bir ürün var mı babam olur da 17500 vermezse asusa gösterebileceğim başka biri ürün istiyorum
Ben bu ürünü öneririm. Max-Q'da olsa fiyatına göre iyi ürün. Ekranı ve kasası epey kaliteli. Soğutma performansı en iyi laptoplardan birisi şu anda.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Ekran Görüntüsü 2020-10-20 17-27-32.png

max q değil...

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Max-q almamak mı gerekiyor
MAx-q demek pil tasarrufu demek.Yani Max-q ekran kartlarında öncelik pil ömrüdür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bütçeye HP Omen MSI Asus önerebilirim.RTX 2060 li İ7 li iyigider.

Alper Altarna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben bu ürünü öneririm. Max-Q'da olsa fiyatına göre iyi ürün. Ekranı ve kasası epey kaliteli. Soğutma performansı en iyi laptoplardan birisi şu anda.

Ben

Teşekkür ederim bu ürün MaxQ mu siz tartışınca anlayamadım kafam karıştı

pikachu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
msı ın çok güzel bilgisayarları var bend özellik olsun taşınabilirlik olsun tip olsun çok güzel bende bilgisayar ararken msı lara bakıyordum öneririm

Alper Altarna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
msı ın çok güzel bilgisayarları var bend özellik olsun taşınabilirlik olsun tip olsun çok güzel bende bilgisayar ararken msı lara bakıyordum öneririm
Haklı olabilirsin ama benim bütçemde MSI nin iyi bilgisayarlarını bulmak zor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

msı ın çok güzel bilgisayarları var bend özellik olsun taşınabilirlik olsun tip olsun çok güzel bende bilgisayar ararken msı lara bakıyordum

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
msi güzel ama servisi on para etmez merhum aşık Veysel der ki güzelliğin on para etmez...