Karar veremedim bu sisteme hangi antivirüs gider

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bc7c1.jpg

ekran kartı ati x1550 eski bir kart ama hala iş görüyor

[h=3]windows7 service pack1[/h]
kaspersky yükledim kastı pcyi ben anlamam hangi antivürüs kullanmamamı önerirsiniz bu sisteme

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Microsoft security essentials

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar avg 2012 yükledim kasmaszsa bunla devam ederim Microsoft security essentials denedim beğenmedim

bunu bi deneyelim diğer tavsiyelerinizede bakıcam teşekkürler arkadaşlar

kara_kutu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaspersky kasmaması lazım fakat kasıyorsa AVG öneririm onu beğenmezsen ESET Smart Securty öneririm gram kasma yapmayan hafif bi antivirüs...

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Kaspersky lisansı aldım ama lanet Kaspersky lisansımı kullanmama izin vermiyor, bu yüzden kara listeye aldım ne kadar en güvendiğim virüs programı olsa da. Bu yüzden ücretsiz sürüm Microsoft Security Essentials diyorum, Windows Microsofttan daha iyi bilecek kimse yok şuan o yüzden kasma yaşamak istemeyen ve antivirüs programına para ödemek istemeyenler için ideal.

kara_kutu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaspersky lisansı aldım ama lanet Kaspersky lisansımı kullanmama izin vermiyor, bu yüzden kara listeye aldım ne kadar en güvendiğim virüs programı olsa da. Bu yüzden ücretsiz sürüm Microsoft Security Essentials diyorum, Windows Microsofttan daha iyi bilecek kimse yok şuan o yüzden kasma yaşamak istemeyen ve antivirüs programına para ödemek istemeyenler için ideal.
Valla Windowsu en iyi Microsoft biliyorsa neden kimse IE kullanmıyorda Firefox Chrome vs. kullanıyor. Alakası yok Microsoftun her zamanki saçma sapan programlarından birisi. Tabi görüşüne saygım var. Sana önerim Kaspersky madem sana yamuk yaptı sende ona yap Google amcadan arattır serial bul yaz bukadar :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar avg yi çok beğendim deneme sürümünde tam 19 adet truva atı buldu sistemde ve sistemimde gerçekten bir rahatlama oldu kasmamasıda hoşuma gitti

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bc7c1.jpg

ekran kartı ati x1550 eski bir kart ama hala iş görüyor

windows7 service pack1

kaspersky yükledim kastı pcyi ben anlamam hangi antivürüs kullanmamamı önerirsiniz bu sisteme

Şu anda ben Avira Free + Comodo Firewall kullanıyorum.Oldukça memnunum.Hem bilgisayar rahat çalışır,sorun olmaz.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Herkes kendi kullandığı antivirus programını önerecektir muhtemelen. Ancak sistemin biraz eski. o yüzden fazla kasmayan bir antivirüs öneririm.

Eset smart security, veya Norton internet security olabir.

Ya da forum içinde yavaş bilgisayar için antivirüs veya kasmayan antivirüs programı diye aratırsan bununla ilgili önceden açılmış cevaplanmış konular mevcut bunları da okuyabilirsin.

iyi forumlar...

Ayrıca bu konumuz da var okuyabilirsiniz..

http://forum.shiftdelete.net/guvenlik/270575-sizce-en-iyi-antivirus-yazilimi-hangisidir.html

turan1999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Norton IS veya norton 360 kullanmalısın bence gayet güzel bi program hele 360 kullanmalısın hic kasmaz hafif...

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Eset'in yeni antivürüs yazılımlarını bakabilirsin veya Avg İnternet Security(tercih ederim) antivürüse bakabilirsin.