Kankaları Tanıyalım (xyunusx Den Tap Taze Bi Yazı Daha Dumanı üstünde)

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
İyi günler sdn okurları bu gün dedimki canımızdan içimizden hatta ciğerimizin köşesinden bi konuya değiniyim dedim. O bildiğimiz yoldaşlarımız sırdaşlarımız ,dostlarımız ,arkadaşlarımız zamanla değişime maruz kalarak kanka oldular
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Güneşin ilk ışıklarıyla aydınlanan günde hamza bütün güne nazaran esneyerek yatağından doğrulur gözlerini ovduğunda o ovduğu gözlere inanamaktadır. Çünkü hayatında hiç görmediği bişey görmüştür oda ne
-haaaaaaaaaaa hayır olamaz ellerim vucudum ayak parmaklarım HHHHAAAAAAAAYYYYIIIIIIIIIIRRRRRRRR:scared:
Hamza büyük bir hızla aynanın karşısına geçer ve anlından vurulmuşa döner şaşkınlığın verdiği şokla yüzünü inceler. Saçları dikilmiş faulleri sivrilmiş ve uzamıştır kaşının teki çizik ve sol kulağında sallanan bi küpe vede dudağının altına bir tutam cücük vardır. Hazma olanlara inanamayarak aynayı kaldırıp fırlattığı gibi dolabına koşar ve bütün elbiselerini yatağa fırlatır ve artık pantolonlarının dizleri yırtık tişörtleri ise dolce gabanadır
-NEDEEEEEEEEEEEEEN NEEEEEEEEEEDEEEENNN OLAMAZ NEDEEEEEEEEEN:scared:
Artık herşey çok geçtir çünkü hamza evrimini tamamlamış ve artık bir kanka olmuştur ve adıda artık Hamza değil Berkecan dır
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
neyse arkadaşlar kısa bir hatırlatmadan sonra yazımıza tekrar dönelim kanka kimdir nedir necidir ,hırlımıdır hırsızmıdır ,eve barka konulurmu ,yenilir içilirmi ,genelde nerelerde lazım olur ,yanımızda bulundurmalımıyız, hangi koşullarda saklamalıyız vs. vs. vs. vs.
merak ettiğiniz herşey burda

1.Kanka candır

Kankalar size hayatta reddemeyeceğiniz fırsattalar sunar ama şuna emin olunki bu fırsattlar pişmemiş yemeklerdir ve o yemek pişdiğinde o yemekten oda yer

berkecan-kankam be arayım bakam şu kankamı halletse halletse o halleder
telesekreter-dıııttt aradığınız kişi şu anda alemlerde orda burda kooopmaktadır lütfen hatta kalınız yada ömür boyu beklemeyi bırakıp kendinize yeni bir kanka yapınız
emrecan-dıııt buyur kankaaaaaaooooooowwwwww
berkecan-hadi yine yaşadın kanka kaynanan senden hoşlanıyomuş (kaynan seviyomuşun kanka versiyonudur)
emrecan-hayrola lan gene ne oldu
berkecan-kanka bi hatun yapmışım
emrecan-eeeeee
berkecan-eesi sensiz boğazımdan geçermi kanka sanada ayarladım bi hatun
emrecan-eeeeeeeeeee
berkecan-eeeeesi yarın akşam buluşuyoz kızları ayarladım tamam kanka
emrecan-okey kanka bana her yol yokuş aşşağa

umutlarını sağlama bağlayan berke can ertisi gün kızlarla ve emrecanla buluşur

kızlar-merhaba nasılsınız (bu kız kankalar her zaman aynı anda konuştukları için hiç bi zaman bişey anlaşılmaz o yüzden buraya alt yazı olarak geçiyorum)
berkecan-boştayız
kızlar-bi tanışalım dimi isminiz nedir
berkecan-berkecan emrecan
kızlar-aaaaaaa siz kesin kanka olmalısınız
berkecan-aaa nerden anladın valla biz doğuştan kankayız öz kankamdır kendisi
emrecan-:cursing:allah belanı versin kanka hani ayarladıydın lan yoldan geçeni tutup getirmişin:cursing:
berkecan-kanka işte ben yolu ayarladım bi zahmet sende gaza basta gidelim işte

Anlayacağınız kanka kankanın güvendiği dağdır ve ona 4 mevsim kar yağmaz yağsada buz tutmaz

2.Kanka satıcıdır

ıkınsu-kanka yaşadın gene bu gün senin hayallerini gerçektiricem
töngel-ne oldu lan bi iş adamının porshesinimi çaldın onlanmı gezicez
ıkınsu-onadanda iyi kanka atasporumuz bowling e 2 tane beleş biletim var
töngel-kanka dediğin böyle olur akşam kaçta buluşuyoz
ıkınsu-saat 9 uyarmı
töngel-uyar kanka akşam dokuzda beni uyar kanka ben hemen orda
ıkınsu-tamam kanka hadi görüşürüz

Bu muhabbetin üzerine olay yerinden ayrılan kankamızın telefonu son zamanların en isyankar müziğiyle çalmaya başlar telefonun o dandik çin malı ekranında birde ne görsün arıyan eski hatunlardan pelinsu dur

pelinsu-üüüüüüü üüüüüüüüüüüüü üüüüüüüüüüüüü üüüüüüüüü:crying::crying::crying::crying:
töngel-ne oluyo pelin ses ver horoz sesinden hiç bişi duyulmuyo
pelinsu-horoz değil gerizekalı benim o
töngel-eeee horoz taklidi yapmak içinmi aradın
pelinsu-yok bittim ben töngel sana ihtiyacım var hadi döngel
töngel-iyide ne oldu kızım niye aralamıyon o esrar perdesini
pelinsu-ya sana ihtiyacım var diyorum anlamıyomusun. Beni bi sen anlarsın
töngel-tamam o zaman ya ağlama
pelinsu-geliyosun dimi akşam bi işin felan yok
töngel-yok canım senden daha önemli ne olabilirki

Töngel gelen fırsatın heyecanıyla farkında olmadan ıkınsuyu satmıştır bile aklına geldiğinde içini bir pişmanlık kaplar ve daha sonra "Amaaaan sende ya hem ıkınsu diye kankamı olur adında hayır yok" der ve işi pişkinliğe vurur

SAAT9
Saat 9 olmuştur ve satıldığından bi haber olan kankamız büyük bir sabrın sonunda gelmeyen dostu stemle arar

ıkınsu-ne oldu lan nerdesin olum ağaç oldum bitkisel hayata girdim burda
töngel-ya kanka sorma
ıkınsu-artık herşey için çok geç sordum anlat çabuk
töngel-olum anneme araba çarptı
ıkınsu-eeeeee
töngel-babamda haberi duyunca takisye atladığı gibi bacağını kırdı
ıkınsu-eeeeeeeee
töngel-abimde bu haberi duyunca evi terketti
ıkınsu-eeeeeeeeeee
töngel-küçük kardeşimde kaç saattir kayıp bilsayarın başında olmasından korkuyoruz
ıkınsu-eeeeeeeee
töngel-eeee si bizim köpeğinde şarzı bitmiş
ıkınsu-anlaşılan kankamda beni ucuz yollu piyasa fiyatından satmış
töngel-istemeyek oldu kankam mecburdum anla beni
DDDIIIIIIIIIIT DIIIT DIIIIT

3.Kanka cefakardır

Kankalığın değişmez altın kuralları vardır bunlardan biride şudurki kankalıkta her mal ortaktır kimin aldığı hiç fark etmez ama kimin bozduğu çok fark eder

olaycan-kanka hayvansın öküzsün kanka:cursing:
aksiyoncon-ama kanka
olaycan-malsın sığırsın sağırsın kanka:cursing:
aksiyoncon-kanka ama ben
olaycan-otsun odunsun olumsuzsun kankaaa:cursing:
aksiyoncon-kanka beni bi dinle
olaycan-ya kanka sinirlendim birden söylediklerime alınmıyon dimi kanka:(
aksiyoncon-yok kanka estafurullah alınırmıyım
olaycan-haaa iyi o zaman malsın malaksın salaksın kankaaaaaaaaaaa:cursing:
aksiyoncon-lan abartama alt tarafı bi dreksiyon hatası:unsure:
olaycan-hatasız kul olmaz demi kanka:(
aksiyoncon-tabi ya hatasız kul olmaz kanka sonunçta hepimiz birerer cooooluz
olaycan-ulan deli etme beni yarısına kadar çarpılmış arabada olmaz:cursing:
aksiyoncon-kanka işe iyi tarafından bak bide bardağın dolu tarafınıda gör hem arabanın yarısı hala sağlam:unsure:
olaycan-lan sen ne kadar pervasız umursamaz utanmaz arlanmazsın lan:cursing:
aksiyoncon-ya lütfen kanka
olaycan-ya kanka yine sinirlendim alınmıyon demi kanka:(
aksiyoncon-yok estafurullah
olaycan-haaa tamam o zaman lan sen ne kendini bilmez dengesiz cibilliyetsiz bi adamsın arabayı çarptığın yetmezmiş gibi koca mahallede gitmiş bide nişanlıma çarpmışsın:cursing:
aksiyoncon-kanka arabayı görünce süren sen zannetti atlayınca ordan olaycan diye işte bi anlık dreksiyon hatası işte:bored:

4. Kankaya eğitim şarttır

Muhakak etrafınızda hatun tavlama tekniklerinde yetersiz daha stajını bitirmemiş kankalarınız vardır ve hemen her konuda sizden öğüt ve yardım alırlar malesef kankalığın kalıplaşmış kurallarındandır. Bir kanka acemi kankasına hayatın zorluklarını öğretmelidir (ilk tanışmadan tutunda kızı yatağa kadar atılan kısım diyelim buna)

acemi kanka-kanka yeni bi hatunla tanıştım ne yapmam gerek ne var ne yok herşeyi anlat bana. Bende senin gibi olmak daldan dala konmak istiyorum:w00t:
usta kanka-tam yerine geldin o zaman kanka seni kısa ve hızlı bi eğitimden sonra vatana millete hayırsız bi baş belası yapıcam:cool:
acemi kanka-Rabbbim kankamı beni eğitsin diye yaratmış yauuuuuwww
usta kanka-bak şimdi beni iyi dinle kızı görür görmez gözlerinin içine bak ve ona diğer günlerden farklı olduğunu söyle:cool:
acemi kanka-eee sonra kanka:rolleyes:
usta kanka-bi pastaneye oturun kanka kızlar öyle yerleri sever ve ona pastanede hoş tatlı küçük şeyler söyle:cool:
acemi kanka-ee sonra kanka:rolleyes:
usta kanka-elini tut ve onu hissettiğin yere, kızın elini koy ve onu ne kadar çok sevdiğini söyle:cool:
acemi kanka-eee daha sonra:rolleyes:
usta kanka-onunla ilgili kurduğun hayalleri anlat:cool:
acemi kanka-eee daha sonra:rolleyes:
usta kanka-onu ne kadar sık görmek istediğini söyle ve ayrıl:cool:
acemi kanka-kanka süpersin ya valla iyi oldu:rolleyes:
usta kanka-kanka zor bi yanı yok zaten numara yapmayada gerek yok rahat ol herşeyi açık açık söyle
acemi kanka-açık olayım dimi
usta kanka-tabi kanka
acemi kanka-rahat olayım dimi
usta kanka-tabi kanka
acemi kanka-tamam ben kaçar kanka

İŞTE UYGULAMA ANI
Acemi kankamız usta kankamızın anlattıklarını sürekli tekrar edip ezber etmiştir ve kız karşı taraftan gözükmüş ve hatta yanında bitmiştir ve artık uygulama vaktidir:flowers:

kız-merhaba canım nasılım
acemi-çok farklısın canım diğer günlerden
kız-negibi canım:wub:
acemi-mesela burun kılların uzamış sonra bu sıktığın parfümü ilk defa kokluyom it ölüsü gibi ya sen diğer günler ağda felan yapıyodun bu gün bıyıkların babamınkini geçmiş
kız-canım ilahi beni güldürdün ya bu gün:biggrin:
acemi-ciddiyim valla
kız-tabi tabi
acemi-çok iyi bi bildiğim bi partane var gidelimmi
kız-oluuuuuuuuur tabi
Acemi kankamız dersin geri kalanını uygulamak için aslında hiç bilmediği ilk defa gördüğü bi pastaneye kızla girerler ve önüne gelen ilk masaya otururlar
kız-canım çok hoş bakıyosun bana. Sanırım hoş tatlı bikaç şey söyleyecek gibisin
acemi-tabiki canım söylememmi ya UUUSSSTTAAAA BİZE KÜNEFE KADAYIF SÜTLAÇ FELAN YOLLASANA
kız-ben böyle bişi kast etmedim ama
acemi-kııız versene elini bak seni neremde hiissediyorum
kız-tabiki al bakalım
acemi-ouuuh ouuw heauuu
kız-ahmet ne yapıyosun pastanenin ortasında nerene götürüyosun elimi aaa sapıkmısın hayvanmısın ne yapıyosun
acemi-hayyyvan gibi seviyom seni kııız
kız-bu nası sevgi yaaaaa
acemi-seninle çok güzel hayallerim var sevgilim
kız-tamam canım bırak şu elimi pis yerindende öyle anlat hayallerini
acemi-tamam anlatıyom bak hayallerimi dinle
kız-anlat bakalım
acemi-seni burdan götürünce bi yatağa atıcan varya oh üçlü beşli devaaaaam
ÇAAAAAAAAAAAAAAAAAAT(TOKAT SESİ)
kız-defol git burdan görüşmeyelim bida
acemi-ama öyle deme canım ben seni her gün her gece görmek istiyom
kız-DEFFFOOOOL
acemi-ulan kanka rahat olduk numara yapmadık dediğini yaptık hiç bi işe yaramadı beeaa

5. Kanka sevgilidende ötedir

Hepimiz bilirizki kankalık çok yüce bir bağdır yüzüklerin efendisindeki yüzük kardeşliğinden bile daha değerlidir matrix üçlemesini bile birbirinden ayırabilirsiniz ama iki kankayı hayatta birbirinden ayıramazsınız neskafe gibidir kremasını kakosundan ayırdığınızda her şey biter ve yanlız başına içilen türk kahvesi gibi olur kanka

behlül-kankaaa buda kim
bihtar-dur kanka bildiğin gibi değil açıklayabilirim
behlül-neyi açıklıyıcaksın gözlerimle görüdüm enseye şaplak göze parmak olduğunuzu
bihtar-hayır yanlış anlıyosun kanka lütfen dinle beni
behlül-neyini dinliyicem sesin yazıklar olsun kendine yeni kanka yapmışın
bihtar-kanka yapma böyle
behlül-lan karizma olmadın oldurdum, araban olmadı pederden çartım, hatunu atıcak yerin olmadı ev ayaladım ama yazıklar olsun kanka diye seni bulacağıma kayıp balık memoyu bulsaydım keşke
bihtar-kanka vur öldür süründür hatta çimcikle ama beni bi kere dinle
ÇAAAAAAAAAAAAAT(karşı taraf bu denli istekli olunca kankamız dayanamaz ve vurur)
behlül-söyle bakalım şimdi
bihtar-ooo benim o benim obenim TEYZEMİN OĞLUYDU KANKA inan bana aramızda bi kankalık yok
behlül-doğrumu söylüyorsun
bihtar-kanka sözü lan hiç yamuk yaparmıyım olum
behlül-harbimi lan
bihtar-valla harbi lan
behlül-eee napıyoz o zaman akşam
bihtar-işte sen ben bide teyze oğlu
behlül-lan ben şimdi senin:cursing:

:clap:sdn okurları bu güzel ayda yüzünüzde u harfi misali bi gülümseme ve buna bağlı olarak 32 dişinizi birden meydana çıkardıysam ne mutlu bana kankaları sevelim koruyalım ve onları kendi başlarına doğaya bırakmayalım:clap:

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
arkadaşlar gelen yorumlar çok az bu yazı tutmadı sanırım :(

trsm

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çok güzel yaa, özellikle 4. maddeye bayağı güldüm :D

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
uzun zaman sonra okudum keşke daha uzun yazsaymışım :)