[Kampanya] Norton 2013 Türkçe Sürümleri ve 6 Aylık

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
ben yanlışlıkla türkçe sürümü ındırmışım.asıl oem sürümü ındırmeyı unutmuşum.bu kampanyayı dowload edenler upload yapabılerlerse çok memnun oluruz

sayim123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iş gören ve paylaşan arkadaşlarıma çok teşekkürler

bjk34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denedim olmadı daha ayrıntılı anlatacak varmı lisans kısa kaldı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öncelikle konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum bende ing sürümü indirip kurdum güncelledim çalıştı ve 180 günde verdi buraya kadar problem yok ancak kaldırıp türkçe versiyonu yükleyince lisanslamayı sanırım ben beceremiyorum cünkü ing sürümde verilen lisans kodu 11 karakterli ve türkçesini kurduğumuz zaman istenilen lisans kodu çok fazla karakterli olmuyor yani bu işi bilen arkadaş bilgilerini paylaşırsa çok memnun olurum birde benim dikkatimi çekti ing sürüm kurduğum da güncelleme geçmişi süresini çok eski gösteriyo tam hatırrlamasamda sanırım 1200 gün filan gösteriyo buda doğal olarak bu sürümün çok eski olduğunu gösteriyo ve son bi not ing sürümde kullanmak istedim yani bence mahsuru yoktu lakin pc imde birkaç kez aaçılma sorunu yaşadım ve güvenli modda bu ing sürümü kaldırarak düzeltebildim bilgilerinize

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar konu içindekileri yaptıktan sonra yanlışlıkla internet security türkçe yerine antivirüs türkçe kurarsanız sorun çıkmıcaktır sadece gün farkı olacaktır..internet security ingilizcesini kurup kaldırdım 184 gün süre vermişti..sonra kaldırdım norton removal tool'la temizledim..dalgınlıkla internet security yerine antivirüs indirmişim..antivirüs kurdum 54 gün verdi..

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
6 Ay lık kampanyalı INTERNET SECURİTY 2013 ingilizce sürüm

Buradan İndirebilirsiniz

Bunlarda 2013 son versiyon daha duyurulmamış sitesinden orijinal Türkçe final sürümler

Norton Internet Security 2013 20.1.1.2 - Final Türkçe

Norton AntiVirus 2013 20.1.1.2 – Final Türkçe

Norton 360 2013 20.1.1.2 – Final Türkçe

Buda forumdaki 6 aylık 2012 sürüm antivirüsle alınan keyin 2013 türkçe sürümde çalıştığını gösteren caps

iAKcMOaaZewH2.jpg

norton 360 de 180 günlük mü?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa iyi de bana gelen aktivasyon kodu netbook için olan. İnternet securitye uymadıki bu :))