[Kampanya] Kaspersky PURE 2.0 6 Ay !

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
6 ay çok iyiymiş, KIS 2013 kullanmasam kaçırmazdım

ScienceNET

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben indirdim ve kurdum. Verdikleri aktivasyon kodunu da girdim ama "trial license has expired" diyor. Ne anladık bu işten şimdi? :(

ScienceNET

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben yine bir yolunu bulup 365 güne çıkardım. Kedi-Köpek kovalamacasına döndü bu iş. :D

ScienceNET

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Daha önceden deneme sürümünü filan kurduysan çalışmayacaktır :p

Sanırım daha önce -birkaç ay- trial versiyonunu kurmuştum. Bu aralar KIS 2013 kullanıyordum, 1 gün kalmıştı bitmesine... Çok sevinmiştim ama hüsranla sonuçlandı. Ama bir yolunu buldum şimdilik, hehe :D

cahid öz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş şu yolu bize de söylesen de bir hayır yapsan. özelden...

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Facebook kampanyası ile 6 ay bedava kullanabilirsiniz Kaspersky Pure'ı.

https://www.facebook.com/security/app_360406100715618

Uygulamaya gidin, PC bölümünden Kaspersky Pure'ı seçin veya kullanmak istediğiniz diğer antivirüslerden birini seçin.. Antivirüs sayfasını beğenmenizi isteyecek, beğendikten sonra sizi Kaspersky'ın sitesine yönlendirecek..

Siteye mail adresinizi girdikten sonra download linki ve 6 aylık etkinleştirme kodunuz mail olarak gönderilecek..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Keşke KIS 2013 e verseydi şu 6 ayı . :) Pure daha iyi ama yeterdi KIS verse.

cahid öz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bunları yaptık. serial geldi kurulumu yaptım fakat daha önce trial kullanığım için herhalde 7 gün kaldı diye uyarı verdi. makineden kaspersky kalıntılarını tamamen kaldırmak gerekiyor herhalde. onu soruyorum. nasıl yapacağız diye.

ScienceNET

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bunları yaptık. serial geldi kurulumu yaptım fakat daha önce trial kullanığım için herhalde 7 gün kaldı diye uyarı verdi. makineden kaspersky kalıntılarını tamamen kaldırmak gerekiyor herhalde. onu soruyorum. nasıl yapacağız diye.

Bu yapmanın en temiz yolu bilgisayara format çekmek galiba. Veya kayıt defteri kayıtlarını ve sistem dosyalarını tek tek bulup silmek... Daha önce Kaspersky PURE 2.0'nın trial versiyonunu kurup, kullanmışsanız böyle bir uyarının vermesi normal. :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Kaspersky Pure 2 trial reset yöntemini bulun internette(Programsız yapılma şekli anlatılıyordur zaten.) O işlemi yaptıktan sonra aldığınız seriali girin büyük ihtimal sorun çözülecektir önceden trial kullandıysanız bile.
Formata gerek yok yani. [MENTION=294732]ScienceNET[/MENTION]

cahid öz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyi bir güz temizliğinden sonra sorunu çözdüm. inşallah bir daha tekrarlamaz. bu arada ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
keyı programa aktıvıte ektıkten sonra mı 6 aylık süre başlıyor yoksa kayıt oılup maıl adresıne geldıkten sonra mı?

SoLidBurn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar lisansi ne kadar sure kullanmadan sakliyobiliyoruz?

cahid öz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tam olarak ne yaptın?
önce WinTools.net Ultimate programıyla regeditte kaspersky ve kaspersky pure isimlerini arattım. çıkan anahtarları tamamen sildim. sonra kasperskynin uninstal programını kavremover çalıştırdm. makine yeniden başladıktan sonra çalıştırdan regedite gittim. elle kaspersky arattım. yine epey anahtar buldu. onların da hepsini sildim. daha sonra yeniden başlat ve kaspersky pureyi kurdum. seri numarasını girdim. bugün ikinci gün 181 günlük deneme süremiz devam ediyor.

bjk34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Temporarily Down for Maintenance

We're performing scheduled maintenance. We'll be back shortly. diyor ne yapmalıyım ?

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar peki benim sistemde crack var diyelim.Aslında tam crack sayılmaz.Bunu taramasını istemiyorum.Nasıl yapabilirim ? Nortonda vardı bu kural. Artı olarak ben Kaspersky pure total security kurmadım.Türkçesini indirip kurdum.Hangisini yüklesem daha iyi ?

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
şu kampanyayı alabilmek için fake facebook hesabı da açtık ya :) neyse 180 gün için değer :)

Reaksiyon puanı
2,146
This Kaspersky offer is only available in the US, Canada, UK, Ireland, Australia, and New Zealand.

Neyse hallettik. Mail falan gelmedi gerçi.

NRC7.png

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
vpn ile halletmiştim ben aktivasyon olayını. key'i kaspersky'a girerken bile aktivasyonda hata vermişti yine vpn 'e bağlanmıştım olmuştu. fakat windows 8 uyumsuzluğundan dolayı sildim.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
acaba gene aynı lisans anahtarını mı dağıtıyorlar ?