[Kampanya] Hotspot Shield Elite(6 Ay/50.000 kullanıcı ile sınırlı)

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hotspot Shield Elite Kampanya 6 Ay Lisans

a.jpg

CNET ile işbirliği içinde Hotspot Shield Elite ücretsiz altı ay abonelik sunuyor. Promosyon ilk 50.000 kullanıcı ile sınırlıdır.

Hotspot Shield, bağlantınızı hem ev Internet ağınızda hem de herkese açık Internet ağlarında emniyete alarak netteki gezinitiniz tamamen güvenli hale getirir.

Hotspot Shield, internette yaptığınız tüm işlemleri (alışveriş, form doldurma, karşıdan yükleme) HTTPS aracılığıyla emniyete alarek kimliğinizi korur. Hotspot Shield, ayrıca kimliğinizi üçüncü taraf web siteleri ve Internet Sağlayıcılarına karşı gizli yaparak internette gizlice gezinmenizi sağlar. Belli bir sitede oturum açmamanız halinde Hotspot Shield ile tüm internet gezintiniz isimsiz olacaktır. Keşif, organizasyon ve iletişim imkanı verdiği için interneti seviyoruz. Hotspot Shield, tüm ağ içeriğine özgürce ve emniyetli olarak erişmenizi sağlayarak tüm çevrimiçi bilgilere erişim imkanı verir. Tüm internet gezintinizi emniyete alın ve çevrimiçi ortamda gizli kalın; bırakın Hotspot Shield, parolalarınızı, kredi kartı numaralarınızı ve tüm verilerinizi korusun. Standart antivirüs programları bilgisayarınızı korur fakat ağ etkinliklerinizi korumaz.

Hotspot Shield Hakkında:

HTTPS şifrelemeyle internet gezintinizi, verilerinizi, çevrimiçi alışverişlerinizi ve kişisel bilgilerinizi emniyete alın.
Kendinizi çevrimiçi kimlik hırsızlığına karşı koruyun.
Çevrimiçi gizliliğiniz için IP adresinizi gizleyin.
Sansür olmadan, emniyet duvarına takılmadan her türlü içeriğe gizlice erişin.
Kendinizi Wi-Fi noktalarındaki, hotellerdeki, havaalanlarındaki ve şirket ofislerindeki hackerlardan koruyun
Kablosuz ve kablolu bağlantılarda aynı şekilde çalışır. Sınırsız Bant Genişliği sağlar.
Yeni işletim sistemleri dahil PC ve Mac üzerinde çalışır (Windows 8 ve Mountain Lion)

Buradan ulaşılan kampanya sayfasında gerekli İletişim bilgilerini girip okeylediğinizde mail adresinize onaylamanız gereken bir link adresi gelecek ,o adrese gittiğinizde lisans ve kurulum detaylarını göreceksiniz.

(ALINTIDIR..)

İyi günlerde kullanın :)

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ben de şimdi aynı linki verecektim. buldum kendi çabamla hallettim saol :) güzel kampanya

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Lanet olsun bu programa :/ Bir kere kurdum onda da ağ ayarlarını değiştirdi modemi resetlemek zorunda kaldım resetledim ama bu seferde kullanıcı adı şifreme yanlış diyordu 2 gün internetsiz süründüm resmen :D

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
boş iş ya bu programlar bi faydası yok fazlalık işte sanki 8.8.8.8 8.8.4.4 yapınca gıremıyoruz hiçbir siteyede birde bu dıyor ayrıca

İnternet kafelerdede hiçbir işe yaramaz ok güçlü akınsoft filtreleme var artık bütün kafelerde hotspot gibi dandik programlar yasak siteleri açamıyor

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
işinize yaramıyorsa çamur atmayın bari. yıllardır kullanıyorum hep işime yarıyo hiç bir zaman da problemle karşılaşmadım.

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
boş iş ya bu programlar bi faydası yok fazlalık işte sanki 8.8.8.8 8.8.4.4 yapınca gıremıyoruz hiçbir siteyede birde bu dıyor ayrıca

İnternet kafelerdede hiçbir işe yaramaz ok güçlü akınsoft filtreleme var artık bütün kafelerde hotspot gibi dandik programlar yasak siteleri açamıyor
Dns de giremediği siteler var bu program ile giremeyeceğin yer yoktur.Ayrıca saten programın amacı güvenliği sağlamak.

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67

Boş iş değil denedim gördüm dns değiştirip de yinede bağlanılamıyan sitelere rahatlıkça girilebiliyor ha tavsiye eder miyim etmem 2 hafta sonra antin kuntin sorunlar çıkartıyor.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114

Gerçekten bütün sitelere dns ile girilebiliyor mu sanki? Giremediğim bir çok siteye hotspot ile girebiliyorum ama dns ile giremiyorum.
Hotspot gibi programlar ve dns değiştiren programlar farklıdır.

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
VPN Ne İşe Yarar?

VPN oldukça basit araçlar sayılabilir ve oldukça geniş bir kullanım alanı var denilebilir:

• Seyahat Sırasında İşyeri Bilgisayarına Ulaşmak: VPN'ler yoğun olarak seyahat sırasında işyeri bilgisayarına ait kaynaklara ulaşmak için kullanılabilir. Ofis kaynakları doğrudan doğruya internet'e açık olamayabilir. Bunun için önce ofis'teki network'e bağlanmanız gerekebilir.
  • Seyahat Sırasında Evdeki Bilgisayarınıza Ulaşmak: VPN'i aynı zamanda kendi ev bilgisayarınıza erişmek içinde kullanabilirsiniz. Bu sizin kendi bilgisayarınıza "Uzak Masaüstü Bağlantısı" (Windows Remote Desktop) ile bağlanmanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede evdeki bilgisayarınızdaki dosyalara erişebilirsiniz ve evdeki bilgisayarınızda oyun oynayabilirsiniz.
  • Yaptığınız işlemleri ISS (İnternet Servis Sağlayısı)'nizden gizleyebilirsiniz: Eğer https olmayan bir siteye bir Wi-Fi üzerinden bağlanmaya çalışıyorsanız, Bu bağlantıyı kullanan herhangi biri sizin nereye , ne zaman bağlandığınızı görebilir ve izleyebilir. Eğer internet'te gezinirken gizliliğe daha fazla önem veriyorsanız bir VPN kullanmayı düşünebilirsiniz. Eğer VPN üzerinden bağlanırsanız yerel ağ (local network) yalnızca güvenli bir VPN bağlansı görebilecektir. Bu sayade internet servis sağlayıcınız yalnızca sizin vpn bağlantınızı görecektir, gezdiğiniz siteleri değil.
  • Ülke Kısıtlamasına Sahip Web Siteler (Access Geo-Blocked Websites): Bazı web siteleri yalnızca bazı ülkelerden ziyaretçi kabul etmektedir. Örneğin (duyan var mı bilmiyorum ama ) spotify diye bir site var ve online müzik dinlemenize yarıyor ama spotify yalnızca amerika ve ingiltere gibi belli ülkelerden kayıt olmanıza izin veriyor ve türkiye bu ülkeler arasında yok. Basit bir VPN ile bedava spotify hesabı sahip olabilirsiniz.
  • İnternet Filtresi: Çin , Türkiye ve İran gibi ülkelerde bazı web sitelerine erişiminiz hiçbir bildirim yapılmadan engellenebiliyor. Bu yazıyı tamamen okuduysanız kolayca fark edebileceğiniz gibi bir (yan etki olarak) VPN bu internet filtresinden kurtulmanızı sağlıyor (Tabi bazı Firewall'lar bu VPN'i engelleyebiliyor o ayrı bi konu ama VPN'in böyle bir yan etkisi var)
  • Dosya Download ve Dosya İndirme: Yukarıda internet servis sağlayınız neyi ne zaman yaptığınızı bildiğini ve bunu kayıt altına aldığnı söylemiştim. Şu anda Türkiye'de (bildiğim kadarıyla böyle bir kanun yok ama) torrent kullandığınızda illegal dosya indirdiğinizde bi gün başınız beleya girebilir. Dürüst olmak gerekirse VPN torrent indirmeleri içinde yoğunca kullanılmaktadır

Ek olarak vpn açtıgınızda en kolay olarak fizy.org giremezsiniz çünkü fizy.org sadece türkiyeye yayın yapar r

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
elite'e geçince download hızı arttı tabi. 20mb hız varken 16mb hız ile indiriyo saniyede 1.6mb ile. hangi ip gizleme yazılımınız ile bunu yapabilirsiniz merak ediyorum ?

not: free sürümdeyken de 5-10 mbit arası değişiyordu download hızı

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Teşekkürler dostum. Zırt pırt çıkan reklamlarından bıkmıştım artık. Baya bir süre idare eder bu lisans.

interlogos.fb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Aynen Kardeşim sana katılıyorum fazlalık bir işine yaramıyor anca fazlalık oluyor

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Kampanya hala devam ediyor :) Ben de aldım bir lisans.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
bende aldım az önce bir tane

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
MikBirim FiyatToplam Fiyat
1523360792.png
Hotspot Shield EliteSecure your internet connection with premium VPN tool.
119.9519.95

paralı değil mi şimdi bu ?

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
MikBirim FiyatToplam Fiyat
1523360792.png
Hotspot Shield EliteSecure your internet connection with premium VPN tool.
119.9519.95

paralı değil mi şimdi bu ?

Altında şöyle yazıyor olmalı:

CNET Giveaway-19.95

Ara toplam0.00
SevkıyatUygulanamaz
Vergi0.00
Sipariş ToplamıUSD 0.00

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
evet aldım zaten yazıyı görünce,yalnız utorrent te indirmiyor ayar nasıl olacak ?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Güzel programdır, türkiye engeli olan oyun sunucularına bağlanabiliyorum bunun sayesinde.