( Kampanya ) AVG İnternet Security 2014

Bu konuyu okuyanlar

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54

AVG Internet Security 2014
bilgisayarınızı korumakla kalmayıp aynı zamanda hızını artıran güçlü ve başarılı bir antivirus yazılımıdır. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ortamda güvenlik tehditlerine karşı önlem alan yazılım, sistemi yoran ve yavaşlatan uygulamaları da takip ediyor.

Ödüllü bir virüs temizleme yazılımı olan AVG Internet Security, virüsleri ve casus yazılımları hemen tespit eder, engeller ve temizler. Ayrıca e-posta kutunuzu da sizin için takip eden program, e-postalar içerisinde gelen zararlı yazılımları daha siz görmeden tenetleyerek sizi uyarır.

Gelişmiş gizlilik özelliklerine sahip olan AVG Internet Security 2014 hem sizin hem de verilerinizin güvenliğini en iyi şekilde sağlar.

Tüm bunların dışında geliştirilen kullanıcı arayüzü ve performans ayarları sayesinde artık çok daha şık ve çok daha hızlı olarak çalışan AVG Internet Security 2014 gerçekten mükemmel bir antivirüs programı olarak karşımıza çıkıyor.

AVG Internet Security 2014 Özellikleri:

Virüs, tehdit ve zararlı yazılımları tespit edip durdurur
Sahip olacaklarınız: Virüslerden Koruma, Zararlı Yazılımdan Koruma (AVG Yerleşik Kalkan), AVG Anti-Rootkit, AVG E-posta Tarayıcısı, AVG Protective Cloud Technology, AVG Topluluk Koruma Ağı, AVG LinkScanner Sörf Kalkanı, AVG Sosyal Ağ Koruması.
Çevrimiçi istenmeyen postaları ve dolandırıcıları önler
Sahip olacaklarınız: AVG Anti-Spam
Güvenli olmayan bağlantıları ve dosyaları durdurur
Sahip olacaklarınız: AVG Online Shield
Silinen dosyalarınızdan geriye hiçbir iz bırakmaz
Sahip olacaklarınız: File Shredder
Gizli dosyalarınızın güvende kalmasına yardımcı olur
Sahip olacaklarınız: Veri Kasası
Casusluğu ve veri hırsızlığını önler
Sahip olacaklarınız: AVG Do Not Track, AVG Identity Protection, Anti-Spyware, AVG WiFi Guard
Bilgisayar korsanlarının kişisel verilerinize erişmesini engeller
Sahip olacaklarınız: AVG Geliştirilmiş Firewall
Bilgisayarın hızlı çalışmasına yardımcı olur
Sahip olacaklarınız: AVG Turbo Tarama, Oyun Modu, AVG Akıllı Tarayıcı
Web deneyimini hızlandırır
Sahip olacaklarınız: AVG Hızlandırıcı
Kolay uygulanabilir tavsiye ve uyarılar
Sahip olacaklarınız: AVG Tavsiyesi, Kolay Arayüz, AVG Otomatik Düzeltme, AVG Otomatik Güncellemeler

KAMPANYA LİNKİ ( 1 pc 1 yıllık )

http://sharewareonsale.com/s/free-avg-internet-security-2014-54-99-value

( DOWNLOAD IT NOW YAZISINA TIKLADIKTAN SONRA ÇIKAN EKRANDA GEREKLİ YERLERİ DOLDURARAK START DOWNLOADİNG NOW YAZISINA TIKLAYIN PROGRAMIN İNDİRME LİNKİ KARŞINIZA ÇIKACAKTIR ARDINDAN İNDİREBİLİRSİNİZ )

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
teşşekürler indirdim kurdum 374 gün var diyor esed son zamanlarda gına getirmişti artık :)

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
teşşekürler indirdim kurdum 374 gün var diyor esed son zamanlarda gına getirmişti artık :)

rica ederim :) kuzenimede kurdum onada 374 gün verdi. Ben kendi pc'me kurdum 262 gün verdi bendemi sorun var anlamadım :D

atakan455

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir sorum olucaktı bu antivirüs proğramında nasıl bir dosyayı dışlıcaz yani onu silmicek

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Bir sorum olucaktı bu antivirüs proğramında nasıl bir dosyayı dışlıcaz yani onu silmicek

tam bilmiyorum ama seçeneklerde gelişmiş ayarlar vardı sanırım orda bi yerdeydi yanlış hatırlamıyosam

Son mesajlar