Soru Kali'den Windows 10'a geçiş

İboaga91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba. Ben Kali Linux kullanıcısıyım ve özel bir nedenden dolayı Windows 10'a geçiş yapmak istiyorum. Bir kere denediğimde sistemi algılamadı sıkıntılar çıktı yardım edebilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Merhaba. Ben Kali Linux kullanıcısıyım ve özel bir nedenden dolayı Windows 10'a geçiş yapmak istiyorum. Bir kere denediğimde sistemi algılamadı sıkıntılar çıktı yardım edebilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler
Windows 10 İSO formatında indirmen sonrada UNetbootin - Linux Downloads benzeri program ile DVD veya USB belleğe yazman gerekir. Sonra boot ve kurulum yapacaksınız...

İboaga91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Windows 10 İSO formatında indirmen sonrada UNetbootin - Linux Downloads benzeri program ile DVD veya USB belleğe yazman gerekir. Sonra boot ve kurulum yapacaksınız...
peki kurulum esnasında hata alırmıyım?Birkeresinde kuracağım yeri seçerken bir hata vermişti harddiskimi seçemiyordum tam hatırlamıyorum neyse yine onun gibi hata alırmıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada hocam windows bilgisayardayım bu verdiğiniz link linuxlar için değilmi?

İboaga91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Deneyin hata alırsanız etiketleyin yardımcı olurum.
tamamdır

Deneyin hata alırsanız etiketleyin yardımcı olurum.
hocam merhaba uefi csm legacy hatası yapıyor f8 yaptığımda ise başında uefi yazan bir flash çıkmıyor mbr bios olarakmı yazdıracağım?

tamamdır

hocam merhaba uefi csm legacy hatası yapıyor f8 yaptığımda ise başında uefi yazan bir flash çıkmıyor mbr bios olarakmı yazdıracağım?
bide mbr olarak yazdırırsam nfts olarak algılıyor ondada sıkıntı çıkarmı @Leon Dayı

Son düzenleme: