Kali Linux'a Uyumlu Wireless

Bu konuyu okuyanlar

F_U_N_N_Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar ben virtualbox ta kali linux a uyumlu bir tane wireless almak istiyorum. Aslında Asus Usb-N14 300mbps Çift Antenli Kablosuz-N Usb Adaptör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu beğenmiştim fakat biraz baktım ve kali linux a uygun olup olmadığını bulamadım acaba kali linux a uyumlu mu? Birde başka wireless markalarına bakarken Alfa çok fazla karşıma çıktı. En fazla tercih edilen hangisi? Tavsiye ettiğiniz varsa yazarsanız sevinirim :)

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Attığım şeyi inceleyebilirsiniz, internete yazdığımızda birçok alternatif çıkmakta (bu bağlantı cihazları hakkında yeterli bilgim yok ondan dolayı bir ürün önerip yanlış yönlendirme yapmak istemem fakat internette bu cihazlar hakkına bilgisi olan ve makaleler ile kişilere öneriler sunanlar bulunmakta).

F_U_N_N_Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Attığım şeyi inceleyebilirsiniz, internete yazdığımızda birçok alternatif çıkmakta (bu bağlantı cihazları hakkında yeterli bilgim yok ondan dolayı bir ürün önerip yanlış yönlendirme yapmak istemem fakat internette bu cihazlar hakkına bilgisi olan ve makaleler ile kişilere öneriler sunanlar bulunmakta).
Teşekkürler :)