Kali Linux Yükledim Windows'ta Ses yok

Bu konuyu okuyanlar

ugurkezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar selam!
Önceden Win7 Kullandığım Bilgisayara kali linux yükledim.Kali linuxta ses ve mikrofon sorunu yok iken win7'de ikiside çalışmıyor.Driverları yükledim ancak yine ses yok.Bu dediklerim kali yi yüklemeden önce yoktu.Ne yapabilirim lütfen yardımcı olun

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Arkadaşlar selam!
Önceden Win7 Kullandığım Bilgisayara kali linux yükledim.Kali linuxta ses ve mikrofon sorunu yok iken win7'de ikiside çalışmıyor.Driverları yükledim ancak yine ses yok.Bu dediklerim kali yi yüklemeden önce yoktu.Ne yapabilirim lütfen yardımcı olun
Driverları üretici firmanın sitesinden indirip tekrar kurun.
Olmazsa temiz Windows kurulumu yapın, konunun kali ile ilgisi yok.

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar selam!
Aygıt yöneticisinden aygıtı kaldırıp yeniden takın.

ugurkezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Aslında ilk önce bu sorunla karşılaşınca driverları yükleyince oldu ama ikinci kez bu sorunla karşılaşınca tekrar driverları yükledim ama bu sefer hiçbirşey olmadı aynı sıkıntı devam etti.
Sorun kaliyle ilgili değilse nede bu sorun kaliyi kurunca oldu onu anlayamadım

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Aslında ilk önce bu sorunla karşılaşınca driverları yükleyince oldu ama ikinci kez bu sorunla karşılaşınca tekrar driverları yükledim ama bu sefer hiçbirşey olmadı aynı sıkıntı devam etti.
Sorun kaliyle ilgili değilse nede bu sorun kaliyi kurunca oldu onu anlayamadım
Linux dağıtımları Windows dosyalarına dokunmaz herhangi bir işlem yapmaz sadece boot loaderı yükler veya değiştirir...

Son mesajlar