Yardım Kafam Çok Karıştı.

Bu konuyu okuyanlar

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
Daha önce buna benzer bir konu açmıştım ama bu aynısı değil. Pubg mobile için cihaz arıyordum 3000 tl bütçem var ve ilk başlarda ipad 8. nesil almak istiyordum. Sonra FPS drop girdiğini gördüm ve telefon almaya karar verdim. Redmi 8 pro alacaktım ama youtube daki gördüğüm o videoya kadar. Videoda adam artık 8. nesilde çok nadir drop girdiğini söylüyor. Şimdi telefon mu almalıyım yoksa tablet mi gerçekten bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Tablat alın yakın arkadasım 1 hafta önce ipad 7.nesil aldı ikinci el 1900 felan gram kasma takılma drop olmadığını söylüyor bnde almayı düşünmeye başladım oyun için tablet daha iyi

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
Arkadaşımda Redmi Note 8 var, Pubg oynayışının çok kastığını hatırlıyorum. GFX Tool kullanmadığın sürece kasar fakat GFX Tool'un batarya sağlığının içinden geçtiğini belirteyim.
Pubg mobile değil de lite oynamaya karar verdim.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Daha önce buna benzer bir konu açmıştım ama bu aynısı değil. Pubg mobile için cihaz arıyordum 3000 tl bütçem var ve ilk başlarda ipad 8. nesil almak istiyordum. Sonra FPS drop girdiğini gördüm ve telefon almaya karar verdim. Redmi 8 pro alacaktım ama youtube daki gördüğüm o videoya kadar. Videoda adam artık 8. nesilde çok nadir drop girdiğini söylüyor. Şimdi telefon mu almalıyım yoksa tablet mi gerçekten bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?
Mini 5 alabilirsin daha pergormannslı veekranı daha küçük olduğu için gyro daha iyi olur