Kadın Ayakkabısı Erkeğe Olur Mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar konuyu nereye açacagımı bulamadığım için buraya açıyorum.

Konuya dönücek olursak istediğim ayakkabının bana uygun ayak numarası kalmadığı için böyle bir şey düşünüyordum sizce bir fark var mı ? Yani Alırsam ayağıma olmama gibi bir durum söz konusu olur mu bilmiyorum ayakkabı bu :

Erkek Bölümünde olan modeli
erkek.png

Kadınlar Bölümünde olan model
kadın.png

Çok küçük farklar var ama alırsam pek sorun olacagını zannetmiyorum her hangi bir bilgisi olan birileri yardımcı olabilir mi ?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Erkek ve bayan ayak yapısı farklı diye biliyordum ama sırf şekli güzel ve giyimi kolay diye bir esnaf arkadaşım ile patronum bayan botu almıştı çokta rahat oldu demişlerdi. Görünümde bayan gibi durmuyordu zaten.

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Arkadaşlar konuyu nereye açacagımı bulamadığım için buraya açıyorum.

Konuya dönücek olursak istediğim ayakkabının bana uygun ayak numarası kalmadığı için böyle bir şey düşünüyordum sizce bir fark var mı ? Yani Alırsam ayağıma olmama gibi bir durum söz konusu olur mu bilmiyorum ayakkabı bu :

Erkek Bölümünde olan modeli
Ekli dosyayı görüntüle 92447

Kadınlar Bölümünde olan model
Ekli dosyayı görüntüle 92446

Çok küçük farklar var ama alırsam pek sorun olacagını zannetmiyorum her hangi bir bilgisi olan birileri yardımcı olabilir mi ?
Unisex bu sanırım

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Erkek ve bayan ayak yapısı farklı diye biliyordum ama sırf şekli güzel ve giyimi kolay diye bir esnaf arkadaşım ile patronum bayan botu almıştı çokta rahat oldu demişlerdi. Görünümde bayan gibi durmuyordu zaten.
Büyük ihtimal bende öyle bir şey yapıcam. Sepete koyduğum ayakkabıyı kaptılar düştüğümüz duruma bak :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Unisex bu sanırım
Karar veremedim iki bölümdede var çünkü ve yaklaşık 100 TL fiyat farkı var.

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Büyük ihtimal bende öyle bir şey yapıcam. Sepete koyduğum ayakkabıyı kaptılar düştüğümüz duruma bak :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karar veremedim iki bölümdede var çünkü ve yaklaşık 100 TL fiyat farkı var.
Ünisex o zaman bu