Kaç Yıl Oldu ?

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Konuyla ilgili tüm paylaşımlar bu gönderi altından eklenecektir..
İlk olarak;

Savaş Ay'ın program içerisinde düzenlediği 'Ünlülerin benzerleri' yarışmasında, yarışmaya Ciguli'ye benzediği iddaasıyla katılan gerçek Ciguli üçüncü olalı 6 yıl oldu...

189527_10150108410326360_157941371359_6926477_2161802_n.jpg

Devamı gelecek...
(Kaynak)

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
özledim Ciguli'yi zamanında dizisi falan vardı heralde. :D :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Bizim mahalleydi diznin adı sanırım :D çok eğlenceliydi.

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Elinde kalan mobilyaları ucuza elden çıkarmak için ''Kapatıyoruz'' adıyla mağaza açan bir mobilyacı, altı ayda kâra geçince Denizli ve Manisa'da da birer ''Kapatıyoruz'' açalı 4 yıl oldu...

196051_10150107341601360_157941371359_6917248_3888182_n.jpg

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Elinde kalan mobilyaları ucuza elden çıkarmak için ''Kapatıyoruz'' adıyla mağaza açan bir mobilyacı, altı ayda kâra geçince Denizli ve Manisa'da da birer ''Kapatıyoruz'' açalı 4 yıl oldu...

Zekaya gel. :D

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23

Yerel yönetimler de bunların halkı kandırmasına izin veriyor işte. Nerede kaldı eşit rekabet? Hepsi hikaye.

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23

:D Aklıma bir şey geldi, bi kaç yıl önce bizim mahallede de bi mağazada buna benzer bi afiş vardı. Adam şöyle yazmış ama "...herşey 3/1 fiyatına!" Zuhahahhaa kardeşimle çok gülmüştük :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Kapatıyoruz çünkü mesai bitti yarın gelin :D Uyuz olurım böyle afişlere :D

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Cüneyt Arkının başrolünü oynadığı ''Güneş Ne Zaman Doğacak'' filminin bir sahnesinde, bir sovyet albayı ''Allahsızlığı yayma kürsüsü başkanı'' olarak takdim edileli 34 yıl oldu...

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
aman ciguli boş yere ünlü ettiler adamı sonrada geri gönderdiler...

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
:D Aklıma bir şey geldi, bi kaç yıl önce bizim mahallede de bi mağazada buna benzer bi afiş vardı. Adam şöyle yazmış ama "...herşey 3/1 fiyatına!" Zuhahahhaa kardeşimle çok gülmüştük :D

Aynısından burada da var merak etme. :laugh: 6-7 yıl oldu ve adam bir laç yer daha açtı.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Uşak Asrın gazetesi, 'Mahalli seçimler öncesinde gazetemizle işbirliği yaparak her hafta iki üç sayfa reklamlarını yayınlatan adaylar, seçimi kaybedince taahhüt ettikleri ücretleri malesef ödemiyorlar.-Kazandık da mı para istiyorsunuz?- diyerek alacaklarımızın üzerine resmen yatıyorlar' diye bir ilan vereli 7 yıl oldu...

---------- Post added at 02:54 ---------- Previous post was at 02:47 ----------

Pepsi'nin reklam ajansının 'Canlanın, siz Pepsi kuşağındasınız' sloganı, tercümanların üstün performansı ile Almanca'ya 'Mezarınızdan diri olarak çıkın', Çince'ye ise 'Pepsi, atalarınızı mezarından çıkarır' olarak çevrileli 47 yıl oldu...

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yılmaz Morgül, "Ben Türkiyenin Jennifer Lopeziyim" diyeli 4 yıl oldu...

189861_10150109106701360_157941371359_6930885_3811885_n.jpg

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
-Murat kekilli, albümüne verdiği "yedialtı" adının anlamı sorulunca,"bu toplum henüz bunu öğrenmeye hazır değil, "cevabını vereli 8 yıl

-Beşiktaş' ın şampiyonluk maçı öncesi teknik elemanlarını başka bir kanala kaptıran star tv, yeşilçam' dan toplama teknik kadroyla maçı yayınlarken, yönetmen, sürekli pozisyon kaçıran kameramana, "kamera recep' i yakala!" diye bağıralı ve direktifi dümdüz algılayan kameraman, koşup recep' i sımsıkı yakalayalı 17 yıl...

-Cnn türk muhabiri, kendisine bağdat' taki son durumu soran mehmet ali birand' a "maalesef bombardıman 15 dakika önce sona erdi" diyerek aksiyonlu haber sunamdığı için üzüleli 6 yıl..

- "Kim 500 milyar ister" yarışmasında "kültürel" bir ses tonuyla "evladıma bırakacağım en büyük mirasım 20 bin ciltlik kütüphanemdi" diyen yarışmacı ilk soruda eleneli 7 yıl...

-Nihat Doğan sevgilisinden gelen mesajları gazetecilere gösterdikten sonra aniden ''Ben bunları size niye gösteriyorum'' diye sinirlenip cep telefonunu kıralı 5 yıl oldu...

-Savaş Ay, Stüdyo 4 programında artistik hareketlerle şapkadan tavşan çıkarma gösterisi yaparken tavşanı öldüreli 5 yıl oldu...

-Serdar Ortaç ''İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz.Bu deniz öküze bile ilham verir'' diyerek şarkılarının kaynağını açıklayalı 8 yıl oldu...

-Manken Doğa Bekleriz, 'kepçe' olarak nitelediği kulaklarını, bir davete giderken Japon yapıştırıcısıyla kafasına yapıştıralı 5 yıl oldu...

-Vestel Manisa-Bursa maçında hakem Metin Tokat'ın başına bir paraşütçü düşeli 6 yıl oldu...

-Hiç bir daveti kaçırmayan modacı Siren Ertan, bir derginin şaka niyetiyle gönderdiği ''Tanganika Cumhuriyeti Naip Kralı'nın taç giymesi şerefine düzenlenen balo'' daveti için olmayan bir ülkenin şerefine tam saatinde Swissotel'de hazır olalı 11 yıl oldu...

-Özcan deniz, bir gazetecinin "iyi para kazanıyor musunuz?" sorusunu batıda benim kıvamımda olan birisi daha fazla kazanıyor" diye cevaplayarak, "özcan deniz'in batıdaki kıvamı nedir?" gibi çözümü imkansız bir problem ortaya koyalı 5 yıl...

-Gönül yazar, "sigara içmiyorum ciğerim gıcır gıcır, kanım temiz kalbim tıkır tıkır... sağlıklıyım her yerim gıcır gıcır..." diyerek tıp aleminin anlaşılması zor terminolojisini pırıl pırıl yapalı 7 yıl...

-Tansu çiller, "Cenabı Allah'ı size emanet ediyorum!" diyerek miting alanındakilere büyük bir sorumluluk yükleyeli 9 yıl..

- Bursa'da bir manavda sivribiber kalmadığını öğrenen sezer kırbıyıklı, "bu nasıl manav?" diyerek domatesleri kurşunlayalı 5 yıl...

-Konya'da bir markette avokado'nun yanında kullanma klavuzu verileli 6 yıl...

-Tansu Çiller, 4 gün içinde 4 tv kanalında, "Harvard üniversitesi bana fahri doktora verdi" sözlerine, üniversite yaptığı yazılı açıklamada "15 yıllık kayıtlarda, çiller adında birine fahri doktora ünvanı verildiğine rastlanmamıştır" cevabı vereli 9 yıl...

-Akrep Nalan,köpeği bahtiyar'ın üstüne basarak ölümüne sebebiyet vereli 20 yıl oldu

:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
-Manken Doğa Bekleriz, 'kepçe' olarak nitelediği kulaklarını, bir davete giderken Japon yapıştırıcısıyla kafasına yapıştıralı 5 yıl oldu...

Komedi abi ya :D

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
-Murat kekilli, albümüne verdiği "yedialtı" adının anlamı sorulunca,"bu toplum henüz bunu öğrenmeye hazır değil, "cevabını vereli 8 yıl

-Beşiktaş' ın şampiyonluk maçı öncesi teknik elemanlarını başka bir kanala kaptıran star tv, yeşilçam' dan toplama teknik kadroyla maçı yayınlarken, yönetmen, sürekli pozisyon kaçıran kameramana, "kamera recep' i yakala!" diye bağıralı ve direktifi dümdüz algılayan kameraman, koşup recep' i sımsıkı yakalayalı 17 yıl...

-Cnn türk muhabiri, kendisine bağdat' taki son durumu soran mehmet ali birand' a "maalesef bombardıman 15 dakika önce sona erdi" diyerek aksiyonlu haber sunamdığı için üzüleli 6 yıl..

- "Kim 500 milyar ister" yarışmasında "kültürel" bir ses tonuyla "evladıma bırakacağım en büyük mirasım 20 bin ciltlik kütüphanemdi" diyen yarışmacı ilk soruda eleneli 7 yıl...

-Nihat Doğan sevgilisinden gelen mesajları gazetecilere gösterdikten sonra aniden ''Ben bunları size niye gösteriyorum'' diye sinirlenip cep telefonunu kıralı 5 yıl oldu...

-Savaş Ay, Stüdyo 4 programında artistik hareketlerle şapkadan tavşan çıkarma gösterisi yaparken tavşanı öldüreli 5 yıl oldu...

-Serdar Ortaç ''İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz.Bu deniz öküze bile ilham verir'' diyerek şarkılarının kaynağını açıklayalı 8 yıl oldu...

-Vestel Manisa-Bursa maçında hakem Metin Tokat'ın başına bir paraşütçü düşeli 6 yıl oldu...

-Hiç bir daveti kaçırmayan modacı Siren Ertan, bir derginin şaka niyetiyle gönderdiği ''Tanganika Cumhuriyeti Naip Kralı'nın taç giymesi şerefine düzenlenen balo'' daveti için olmayan bir ülkenin şerefine tam saatinde Swissotel'de hazır olalı 11 yıl oldu...

-Özcan deniz, bir gazetecinin "iyi para kazanıyor musunuz?" sorusunu batıda benim kıvamımda olan birisi daha fazla kazanıyor" diye cevaplayarak, "özcan deniz'in batıdaki kıvamı nedir?" gibi çözümü imkansız bir problem ortaya koyalı 5 yıl...

-Gönül yazar, "sigara içmiyorum ciğerim gıcır gıcır, kanım temiz kalbim tıkır tıkır... sağlıklıyım her yerim gıcır gıcır..." diyerek tıp aleminin anlaşılması zor terminolojisini pırıl pırıl yapalı 7 yıl...

-Tansu çiller, "Cenabı Allah'ı size emanet ediyorum!" diyerek miting alanındakilere büyük bir sorumluluk yükleyeli 9 yıl..

- Bursa'da bir manavda sivribiber kalmadığını öğrenen sezer kırbıyıklı, "bu nasıl manav?" diyerek domatesleri kurşunlayalı 5 yıl...

-Tansu Çiller, 4 gün içinde 4 tv kanalında, "Harvard üniversitesi bana fahri doktora verdi" sözlerine, üniversite yaptığı yazılı açıklamada "15 yıllık kayıtlarda, çiller adında birine fahri doktora ünvanı verildiğine rastlanmamıştır" cevabı vereli 9 yıl...

-Akrep Nalan,köpeği bahtiyar'ın üstüne basarak ölümüne sebebiyet vereli 20 yıl oldu

oohheeaaaaa :lol: yok artıııkk :D

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Daha neler var neler :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
20050814_1_1124048532_zk55.jpg

Adana belediye başkan adayı Abdurrahman Boztaş resimdeki kareyle ünleneli 9 sene oldu :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0

hahhahaha çok güldüm ya :)))) gönül yazar'a ve siren ertan'a ayrı koptum....

technologygirl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi ki Türkiye'de yaşıyorum, dünyanın hiçbir yerinde bu kadar renki görüntüler olamaz bu kadar eğlenilemez:) uykusuzda her hafta takip ediyordum bir ara kaç yıl geçti bölümünü:):)

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Canım sıkıldıkça bunları okuyorum :D