Kablosuz Mouse Pil Tüketimi

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
mouse ve klavye logitech olmalı ve unifying teknolojisine sahip olmalı (kimi Logitech'ler değil). Eğer birden fazla bilgisayar kullanmıyorsanız unifying o kadar önemli değil. :-)

Bendeki Logitech mouse ve klavyeye ne zaman pil aldığımı takdığımı unuttum bile, bitmesi yerine göre aylarca sürebiliyor.

BirdOfHermeS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acelem vardı hemen mause almalıydım Bimeksten Everest SM-441 aldım yanında da LYW diye bi pil verdiler AA aldığım gece bitti.İnsaf

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Logitech anywhere mx: Pil en fazla 3 ay gidiyor. Nedeni de sanırım camda falan çalışmasını sağlayan altındaki fazla lazerler.

Öncki farem anywhere mx in ilk sürümü: Pil 1 yıl geçse de bitmiyor. Ufak bir tamirat gerekli, sol tuşu için. Sonrasında onu kullanırım artık. :)

Elbruz46

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
BİM'den aldığım Logitech M185 bir yılı geçti, kendisiyle beraber gelen pil 5 ay gitti, şu an içinde sıradan bir alkalin pil var 6 ay doldu kullanmaya devam ediyorum. Açma kapama tuşunu kullanmıyorum sürekli 7/24 açık.

Günde ortalama 7-8 saat bilgisayarı kullanıyorum.

Temmuz 2013'den bu yana henüz pil değişmedi ancak son 5-6 aydır bilgisayar kullanımım çok azaldı ama fare 7-24 sürekli açık durumda...

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
keşke 30 tl ye logitech alsaydın duracell pil ile takıyorum unutuyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben a101 den 19 tl ye g3 200n aldım. on off düğmesi yok ama harekete duyarlı çalışıyor. ve içinde kırmızı ışık yanıyo. umarım pil sorunu olmaz. uzun yıllar kullanırım. bu model hakkında bilginiz var mı inşallah kazıklanmamıştırım.

gizemli77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Microsoft Wireless Mobile 1000 Kırmızı Mouse (2CF-00052) mouse vardı tam 5 sene kullandım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tek Alkali büyük pille 3-6 ay arası gidiyordu. Sol tuşu bozuldu. Tıklıyorum ama işlem yapmıyor. Bozuldu. Tamiri mümkün mü? bilmiyorum.

AVEC M/N AV-462 modelini aldım. 2 tane alkali Duracell küçük pil aldım. 2 haftada pili bitti. Lazer ışık yanıyor ama ekranda imleci algılayacak kadar pil gücü yok. Şimdi yeni kaliteli ve pil ömrü uzun kablosuz mouse almayı düşünüyoruum. Hangi marka ve model önerirsiniz.

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Logitech'in Unifier özellikli olan mouse'larından alacaksınız. Pil olarak da Duracell kullanacaksınız, yıllarca sorunsuz çalışır.

Logitech olmazsa Microsoft olabilir, diğer markaları kesinlikle tavsiye etmem.