kablosuz gaming mouse

Bu konuyu okuyanlar

Fatih_06s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar. Sizce kablosuz oyuncu mouseu almak mantıklı mı ? kafamda 2 model var rival 650 veya razer mamba wireless sizce hangisi daha iyi ve wireless mouse mantıklı mı ? yardımlarınızı beklıyorum. İyi gunler

Pacosergen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rival 650 12000 dpi hassasiyetinde ve 7 adet tuş fonksiyonu var, Razer Mamba ise 16000 dpi hassasiyetinde ve 9 adet tuş fonksiyonu var. Eğer kalitesi iyi bir wireless mouse alırsan senin için sıkıntı çıkartacağını sanmıyorum,rival 650 bana daha mantıklı geldi çoğu yönden fiyatının alabildiği en iyi özeliklerle kablosus mouse da gözde halinde. Sana önerim rival 650.

Fatih_06s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rival 650 12000 dpi hassasiyetinde ve 7 adet tuş fonksiyonu var, Razer Mamba ise 16000 dpi hassasiyetinde ve 9 adet tuş fonksiyonu var. Eğer kalitesi iyi bir wireless mouse alırsan senin için sıkıntı çıkartacağını sanmıyorum,rival 650 bana daha mantıklı geldi çoğu yönden fiyatının alabildiği en iyi özeliklerle kablosus mouse da gözde halinde. Sana önerim rival 650.
Wireless ile kablolu mouseun kullanımında fark olusuyor mu? Bazıları gecikmeler, pil bitmeye yakın yavaslamalar ve pilin hızlı bitmesi gibi seyler yazmıs. Deneyimin var mı bu konuda ?

engin.avcı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Wireless ile kablolu mouseun kullanımında fark olusuyor mu? Bazıları gecikmeler, pil bitmeye yakın yavaslamalar ve pilin hızlı bitmesi gibi seyler yazmıs. Deneyimin var mı bu konuda ?

Pilini sikirison marka yerine duracell marka şarjlı pil takarsan sıkıntı çıkmaz

Fatih_06s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

engin.avcı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bu rival 650 falan da mı degistrlebilir pilli acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

kullanım olarak soruyorum wireless ile usb nın. Farkları ne var diye

24 saat kullanmazsın galiba ?

Bu rival 650 falan da mı degistrlebilir pilli acaba

kullanım olarak soruyorum wireless ile usb nın. Farkları ne var diye

Aktarım olarak 1 metre kablodaki akım yerine doğrudan akım var bu da 0.08 lik bir hız farkı sağlar önemli ölçüde

Fatih_06s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

engin.avcı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Peki sence yazdıgım mouselardan hangisi daha mantıklı wireless mouse olarak yada farklı bir mouse var mı tavsiyen ?

Valla bütçen varsa ben şu an Asus rog spatha kullanıyorum gayet memnunum çok iyi performans sağlıyor bana

Son mesajlar