Kablo Takili Net Yok

Bu konuyu okuyanlar

senimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İnternet kablo takılı ve arızalı değil ama format attıktan sonra ethernet driveri yüklü olmadığı için internet gelmiyor e internette yok driveri nasıl kuracam

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
İnternet kablo takılı ve arızalı değil ama format attıktan sonra ethernet driveri yüklü olmadığı için internet gelmiyor e internette yok driveri nasıl kuracam
reiz geçmiş olsun nasıl silmeyi becerdin bilmiyorum ama banada olmuştu ben kendim sildim telefonu usbyle pc ye bagla ve internet paylaş driveri yükle oda olmazsa başka pcden driveri yükle kendi pcne at

senimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Başka PC den usb ile attım driver 3 tane falan denedim de olmuyor ya çarpı gösteriyor birinde başta geliyor sonra gidiyor

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
usbye iso dosyası kurup format atmakta fayda var

senimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Açana bildiginiz Windows xp professional sp3 iso dosyası var mı çünkü bunda ethernet driveri yok da

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
yazdıgımda karşıma bunlar çıktı
Windows XP ISO: Windows XP free download (32 & 64 bit) - ISORIVER bide bunu buldum xp hakkında fazla fikrim yok ama bunlar belki işe yarar

senimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Teşekkürler deneyim bi

senimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
yazdıgımda karşıma bunlar çıktı
Windows XP ISO: Windows XP free download (32 & 64 bit) - ISORIVER bide bunu buldum xp hakkında fazla fikrim yok ama bunlar belki işe yarar
Hocam denedim de yükleme tamamnaliyor kısmında kaldı uzun süredir böyle donma falan yok ama daha fazla ilerlemiyor

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Basit, ilk önce anakart modelini öğren, daha sonra internete bağlı bir bilgisayardan anakartın modelini yazarak Ethernet driverini indirip USB ye kopyala daha sonra USB yi driver yükleyeceğin bilgisayara tak ve yükleme işlemime geç.

senimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Basit, ilk önce anakart modelini öğren, daha sonra internete bağlı bir bilgisayardan anakartın modelini yazarak Ethernet driverini indirip USB ye kopyala daha sonra USB yi driver yükleyeceğin bilgisayara tak ve yükleme işlemime geç.
Hiç bi şey gözükmüyor hocam

senimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Win 7 de çok kasiyor kullanilmiyor