Kabirdenhaberler.com

Bu konuyu okuyanlar

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Hiç yorum yapmıyorum :D
http://www.kabirdenhaberler.com/news.php
kabirdenhaberleronltfy5.jpg

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
sapıklığın daniskası
"müslüman olmak istersen tıkla" bu da en ilginci

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sapıklığın daniskası
"müslüman olmak istersen tıkla" bu da en ilginci
Siteye sadece müslümanlar girmiyor.Aslında çok güzel düşünülmüş.Birinin dinimize teşvik etmesi sapıklık oluyorsa artık sana söylicek söz bulamıyorum.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Abi adam kendine fatiha okutturuyo ya yok böyle bişi :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Gerçekten bazı başlıklar şaka gibi

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Webmaster çocuk galiba :D

bykhus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hehe "...SEÇİMİ KAZANMA DUASI..." yazıo ya :)

moongod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cahillikmi desem cahillerden medet ummakmi, yoksa ulkenin gerceklerini gorup buna uygun site yapan bir dahimi bilemedim :p

Yakinda bende hacikamilturbesi.com acicam gelen caput baglasin diyede agac koyucam bir tane hehe sonra google reklam alirim oooo valla zengin olurum :p

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Siteye sadece müslümanlar girmiyor.Aslında çok güzel düşünülmüş.Birinin dinimize teşvik etmesi sapıklık oluyorsa artık sana söylicek söz bulamıyorum.
bir tuşa tıklamakla müslümna olunur mu?
bir tuşa tıklamakla dua okunmuş olur mu?
bu sapıklık değil de nedir?

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
siteye bak hızaya gel.:D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Müslüman olmayan varsa ordaki linke tıklasın artık müslümansınız :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Sitenin RSS desteği yok ama ben size RSS sunuyorum :D Yeni Dua eklenmiştir :D

TerTip89

Asistan
Reaksiyon puanı
1
30.000 tekil ziyaretçi saçma bir site arkadaşlar farkında olmadan böyle asalak sitelerin reklamını yapıyorsunuz! bilmem farkında mısınız?

extra_terrestre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
online turbe ziyareti de varmis yok boyle birsey :D

editore fatiha okumadan cikarsaniz bilgisayariniz bozulsun netiniz kesilsin emi :D

isimya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben hiç böyle site görmedim :)

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Gnelde çarpık bir islam Anlayışına sahip kişi/kişiler tarafından yapılır bu tür siteler.Amaçları islama hizmet etmek kendilerince. Ancak Bu sadece birilerin onunla dalga geçmesini sağlar. Çok ilginç bir biçimde bizler dalga geçtikçe o yaptığının doğru olduğu konusunda kendisine biraz daha güvenir.

NOT:"Cehennemliklerin listesini açıklması" bu siteyi yapan kişiler hakında farklı düşünmeme neden oldu.Çünkü ne kadar radikal olursa olsun her müslümanın kabul ettiği bir gerçek vardır oda kimin cenete kimin cehenneme gideceğini yanlız Allah bilir.Buda bana islam karşıtlarının İSlamla dlga geçmek için bu siteyi yapmış olabileceği sonucuna götürdü. zaten linklerin çoğuda çalışmıyor. yada çalışsa bile içi Boş.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Fatiha göndermek için tıkla falan filan günaha girmiyelim şimdi

ahtaryus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
3 kulfü, 1 penaltı demek istiyorum bu siteyi yapan amcalar.

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Kötü sitelerin böle reklamlarının yapılması çok gereksiz. Nefret dahi etseniz burada dile getirerek kötüde olsa reklam yapmış oluyorsunuz. Aslında böyle bir site sahibinin tamda istediği şeyi yapıyorsunuz.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
fikra :D

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşım bu nedir ?

"Müslüman olmak ,Yüce dinle Şereflenmek .Hayatınızda muhteşen değişikler olmasını istermesiniz ? Yüce dine geçtikten sonra bütün günahlarınızın af edileceğini Yüce ALLAH cc. açıkça bildiriyor. Şimdi bizimle beraber Kelme i Şahadet getirin ve aşağıdaki kelimeleri, inanarak tekrarlayın. Eşhedü En la ilahe İllallah ve Eşhedü enne Muhammeden abduhu ve Resuluhu Ben Şehadet ederimki Allah tan başka İlah yoktur ve ben şehadet ederimki Hazreti Muhammet O nun Kulu ve Resuludur. Tebrikler şu andan itibaren Müslümanlığı seçmiş bulunmaktasınız Şimdi kulağınıza hoşgelecek bir isim seçin ve bundan böyle yeni isminizi kullanın Ahmet ,Hasan ,Hüseyin,Hamza,Ömer,Burak,Emre,Hüdaverdi,Yunus,Veysel,İbrahim Ayşe,Gül,Meryem,Sümeyye,Saliha,Fatma,Nur,Sibel, Yeni dininizin size hayır getirmesini temenni ederiz. Eksiklerinizi araştırarak gideriniz. www.kabirdenhaberler.com Sizde bu çağrıyı başkalarına iletebilir ,pekçok kimsenin hidayetine vesile olabilirsiniz"

Kırmızı ile belirttiğim kısım size "Diyet MAX ile fazla kilolarınızdan kurtulmak istermisiniz? Diyet MAX bunu size garanti ediyor" gibi reklamları hatırlatmadımı?

Mavi ile belirttiğim kısım ise sanki bir online oyuna başlıyormuşuzda karakter seçiyormuşuz gibi...?

Tamamen fiyasko. Zaten İslam'ı bu tip çıkarlar için kullanan ve bu tip (dikkat edin, dinimizi konu alan tüm sitelerden bahsetmiyorum) yerlerde arayan insanlara söz bile söylenmez. Söylense söylense:

La havle velâ kuvvete.