Kabak Tadı Veren HATA!!

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
şu 1 haftadır sıklıkla 504 Gateway Time-out hatası alıyorum forum özellikle uzun yorum yazdığım zamanlarda tam göndermeye basıyorum ve hop 504 Gateway Time-out geri tuşuna basıyorum ve yazdıklarımda eser yok :razz: işin açıkçası daha önceden verildimi bu konu bilemiyorum ama sinir bozucu olduğu kesin farkındayız sitede hummalı bir çalışma var ama bunu en azından belli zamanlarda yapsanız daha iyi olur kanaatindeyim. İyi geceler.:happy:

edit: amanın site göçtü :D şimdide
Fatal error: Uncaught exception 'Zend_Db_Adapter_Exception' with message 'SQLSTATE[HY000] [2013] Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 110' in /storage/www/sdn/library/Zend/Db/Adapter/Pdo/Abstract.php:143 Stack trace: #0 /storage/www/sdn/library/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(414): Zend_Db_Adapter_Pdo_Abstract->_connect() #1 /storage/www/sdn/library/Zend/Db/Adapter/Pdo/Abstract.php(220): Zend_Db_Adapter_Abstract->query('SET NAMES 'utf8...', Array) #2 /storage/www/sdn/root_web/index.php(61): Zend_Db_Adapter_Pdo_Abstract->query('SET NAMES 'utf8...') #3 {main} thrown in /storage/www/sdn/library/Zend/Db/Adapter/Pdo/Abstract.php on line 143

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
geri tuşuna basıyorum ve yazdıklarımda eser yok

Böyle durumlarda tekrar ileri bas tarayıcını çevrimdışı çalış şeklinde ayarla ve Geri tuşuna bas yazdıklarını karşında görürsün kopyala sonra yine çevrimiçi çalışmaya ayarla

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Elektrik göz kırpmaları yeniden başlatma yapmasa bunları sorun etmiyorum.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Yine oluyo arada ya çözüldügünü sannetmiştim..

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Arada olsa iyi çok fazla oluyor bence...