Juventus 2-2 Galatasaray -Video, Maçın Özeti, Golleri | 2 Ekim 2013 Çarşamba

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Penaltı çok ucuz bir karar olmuş.

yeni_raki

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hayır doğru karardı ama GS nin işine gelmediği için beğenmiyolar doğal olarak.

Geçen sene UEFA da aldıkları beleş penaltılara alışık olduklarından böyle konuşuyorlar, yoksa bu penaltıysa geçen sene madrid maçında katliam yapıldı hakem vermedi ama doğaldır böyle düşünmeleri

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
:) Her galibiyet yada beraberliğimizde sizi şu halde görmeye bayılıyorum. Şampiyonlar ligi sırf bunun için bile izlenir.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Çok merak ediyorum savunmanın çok sert yapıldığı İtalyan liginde hakemler böyle penaltı çalıyorlarmı? Penaltı, penaltı gibi olmalı. Neyseki rakip Juventus ve maç deplasmanda olduğu için 1 puan bile bizim için çok önemli.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
bütün hafta boyunca Juventus Galatasaray'a 3-5-7 atar diyenler maç berabere bitince 'Juventus'u yenemediniz ki yeaaa' demeye başladı :)'

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Beraberliğe bu kadar çok sevinmek niye onu hala çözemedim. Son dakikada geldiği için sanırım. Ya da hiç umulmadık bir skor olduğu için mi?

Cidden anlamıyorum neyin sevincini yaşıyorsunuz?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Yazdıklarınıza dikkat edin biraz. Ezik mezik demek yok.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bir bu adamı Şampiyonda yapar turda atladır yani puan macları odluğu icin seviniyoruz

Madrid 6 puan

Juve 2 puan

Kopenhagen 1 puan

Galataray 1 puan

yani şu sonuclarda bizim grupda %99 cıkma şansımız var kopenhagen den 6 puan alırsak juve Madrid yenilir daha bize gelirler yani en az 7 puanla grupda cıkma şansımız var o yüzden seviniyoruz [MENTION=376]pesimist[/MENTION] :)

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Beraberliğe bu kadar çok sevinmek niye onu hala çözemedim. Son dakikada geldiği için sanırım. Ya da hiç umulmadık bir skor olduğu için mi?

Sizin Beşiktaşlı olduğunuzu biliyorum.

Beşiktaş Liverpool ile maç yapsaydı ve maçı 2-0 Liverpool kazansaydı.Sizde içten içe iyiki fark yemedik diye sevinmezmiydiniz.Şahsen ben bu 2-2 lik berabere sevinmedim.Ama diyorumki yeni bir teknik direktör var bu töleransı takımıma çok görmemeliyim.

Ona sevinme demeyelim tolerans diyelim.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
hayatınızda oynamadığınız ve oynayamayacağınız maçları hakkıyla oynadığımız için seviniyoruz. playstation başından kalkın biraz gerçek hayata dönün. neden seviniyormusuz anlamıyorum diye küçümsemek için en azından o lige katılan bir takım taraftarı olmanız lazım:) bu kötü günlerde juve gibi deplasmandan puan aldık üzülmemizmi lazımdı? Katılmaya katılmaya unutmuşsunuz sevinmeyi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yazdıklarınıza dikkat edin biraz. Ezik mezik demek yok.

Mesajımı siliyorsunuz da şu mesajları okuduktan sonra ne kadar doğru tepsit yaptığımı gördüm.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7

Hangi takimlisin

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8

CL konusundaki cahilliğinize veriyorum.. (takımınız oynadıkça öğrenirsiniz...)

CL de deplasmanda puan almak iyidir, süperdir.
CL de esas mevzu evinde kazanmaktır.

kaldıki direk rakibinden puan alıyorsun...
biz deplasmanda 1 puan aldık , direk rakibimiz evinde 2 puan kaybetti..

sevincimiz , böyle stratejik bir maçta puan almış olmaktır....

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Renkdaşlar bence diğer takım taraftarları ile tartışmanın hiçbir gereği ve anlamı yok... Boşverelim ne düşünürlürse düşünsünler..

Bize, sadece şu resme bakıp: "Vayyy Be Drogba GALATASARAYımızın Formasını Giyiyor" diye düşünmek bile yeter.. Sallayın başkalarının dediklerini.. Resme konsantre olalım gitsin :)

1017333_10151728942521843_627651701_n.jpg

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Futbolda penaltı kuralları değişti de benim mi haberim yok? Artık maçın kalitesine, hangi ligde oynandığına göre mi penaltı veriliyor? Ucuz penaltı diye bir kavram mı var?
Penaltı doğru karardı, Amrabat faul yaptı diyeceğinize hakeme birşeyler söylüyorsunuz. Kendinizi kandırmaya devam edin derim.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Saldırmaya o kadar odaklanmışsınız ki, normal sorular bile size çirkin gözükmeye başlamış.

Koca koca paragraflar yazmışsınız en altına da sorduğum sorunun cevabını. Ben cevapla ilgileniyorum ve istediğim cevabı da aldım. Güzel güzel cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Futbolda penaltı kuralları değişti de benim mi haberim yok? Artık maçın kalitesine, hangi ligde oynandığına göre mi penaltı veriliyor? Ucuz penaltı diye bir kavram mı var?
Penaltı doğru karardı, Amrabat faul yaptı diyeceğinize hakeme birşeyler söylüyorsunuz. Kendinizi kandırmaya devam edin derim.
dostum o pozisyon gs'nin lehine olsaydı hekem vermeyebilirdi, o yüzden ucuz penalti diyorlar, hakem insiyatif kullandı, vermese hiç kimse niye vermedin diyemezdi...

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bu maçta en hoşuma giden şey sürekli bizim başımıza gelen bir şeyin bu kez karşı tarafın başına gelmiş olması. Nedir o ? Gol attıktan sonra hemen arkasından gol yemek :)

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bütün hafta boyunca Juventus Galatasaray'a 3-5-7 atar diyenler maç berabere bitince 'Juventus'u yenemediniz ki yeaaa' demeye başladı :)'

Kimse öyle birşey demedi ben bir Fenerbahçeli olarak Gs yi tuttum ama siz hemen fbye laf sokmaya çalıştınız daha erken konuşmamak gerekir 2 3 hafta öncede gördük real elimizden kurtulamayacak diyenler afedersiniz bir hitap vardır .... Oldu diye . Aynen öyle oldu.ben juventus maçında gsyi tuttum italyan takımlarını sevmem o yüzden ama burda kardeşçe birbirimizi destekllyoruz siz laf sokma peşindesiniz.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kimse öyle birşey demedi ben bir Fenerbahçeli olarak Gs yi tuttum ama siz hemen fbye laf sokmaya çalıştınız daha erken konuşmamak gerekir 2 3 hafta öncede gördük real elimizden kurtulamayacak diyenler afedersiniz bir hitap vardır .... Oldu diye . Aynen öyle oldu.ben juventus maçında gsyi tuttum italyan takımlarını sevmem o yüzden ama burda kardeşçe birbirimizi destekllyoruz siz laf sokma peşindesiniz.
inan bana dostum biz aklı başında insanlar olarak Türkiye'nin hangi takımı olursa olsun destekliyoruz. Sırf kendi renginden değil diye avrupada başarı istemeyenler kendi sınırlarından çıkamamış insanlar, bunların sayısı sosyal medyada çok gibi duruyor, ama inan biz onlardan kat ve kat daha fazlayız...

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17

Hocam büyük bir ihtimalle o ithamlar sizin gibi doğru dürüst ve iyi yürekli taraftarlar için yapılmamıştır. O yüzden alınmanıza gerek yok bence. Türkiyemiz'in ihtiyacı kardeşlik olsa da maalesef arada hep böyle şeyler oluyor.

Bence kalbinizi temiz tutmaya devam edin. :)

Ayrıca o "... oldu" lafına gerek yoktu bence.. Mesajınız oraya kadar çok edepli gidiyordu.. Neyse oluyor böyle şeyler demek ki arada..