John Mcafee Binance Borsası Hacklenmiş Olabilir Dedi !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

eyupcan94

Üyecik
Ünlü Dijital güvenlik uzmanı John Mcafee Binance borsasının Hacklenmiş olabileceğini söyleyerek Büyük bir endişe yarattı !

Binance Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan ve bazı günler 250 bin yeni üye kaydı yapılan dev bir Exchange sitesi . Türkiyeden de on binlerce üyesi olan borsa dün Hiç beklenmedik bir problemin ortaya çıkması sebebiyle yaklaşık 10 saat kadar bakımda kalacağını duyurarak yatırımcıların endişelenmesine sebep olmuştu. Borsa Database ile ilgili bir sıkıntı oluştuğunu ve bu sorunun halledilmesinden sonra borsanın tekrar hizmet vereceğini ve bir hack vakası olmadığını açıklasa da ilk başta 10 saat denilen bakım süresinin sürekli uzatılması endişeleri kuvvetlendirdi.

Bu sırada Mcafee Antivirüs yazılımıyla Tüm dünyada ünlenene ve kendisi de bir kripto para yatırımcısı olan John Mcafee Kendi twitter hesabından "Binance Borsası hacklenmiş olabilir " açıklaması yaptı ve insanların paniğe kapılmasına sebep oldu. Binance ise Mcafee'ye jet hızında yanıt vererek "Binance Bir hack saldırısına uğramadı , lütfen insanlara yanlış bilgiler vermeyin" açıklamasını yayınladı.

Kaynak
 

finchx

Üyecik
hacklenme olayı olmuş biance api üzerinden yapılan saldırıda çalınan paraları 31 farklı binance heasbı ile çekmeye çalışmışlar fakat güvenlik sistemi engellemiş ve başarısız olmuşlar .
 

Son mesajlar

Üst
stat counter