Jo Alves Galatasaray'da! İşte Galatasaray'ın yeni golcüsü!

Bu konuyu okuyanlar

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
YA AliA hocam...Dos Santos ne oldu ??

Şimdi de O nu bekliyoruz..Yok mu bi haber?

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Yarın akşamdan itibaren heyecanlanmaya başlarız artık. Bu gece bir şey olmaz. :)

Ama olursa da süper olur hani. :D

axxeqr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
tüpçüyü yollarsak dünya çapında bi kutlama bekliyo bizi:D

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Yarın akşamdan itibaren heyecanlanmaya başlarız artık. Bu gece bir şey olmaz. :)

Ama olursa da süper olur hani. :D

E iyi o zaman ..Rahat rahat Yatabilirim yani

Doğru ama..bi geceye 2 bomba yakışmaz.. :)

Sırayla..Herşeyin bir sırası var..

Cümleten iyi geceler o zaman :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
B_5964_08b.jpg

spacer.gif

Jo Sağlık Kontrolü

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı'nın yeni transferi Jo Alves, bugün saat 09:30'da Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde bir sağlık kontrolünden geçecektir.

Medya mensuplarının kısa süreli olarak görüntü almasına müsade edilecektir.

Galatasaray Spor Kulübü İletişim Koordinatörlüğü

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Galatasaray önceki senelere göre çok daha etkili reklam yapıyor gibi geldi bana..
Adnan Polat yönetiminin en büyük başarısı bence bu. Takımın marka değeri arttı..

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Harry Kewell & Milan Baros : 2003-2005, Liverpool
Harry Kewell & Lucas Neill & Neeskens : Avustralya Milli Takımı
Kader Keita & Milan Baros : 2007-2008, Lyon
Elano Blumer & Jo : Brezilya Milli Takımı
Elano Blumer & Jo : 2008-2009, Manchester City
Nonda & Lucas Neill : 2006-2007, Blackburn Rovers
Lucas Neill & Jo : 2009-2010, Everton
Arda Turan & Caner Erkin & Hakan Balta : 2005-2006, Manisaspor
Hakan Balta & Caner Erkin : 2004-2007, Manisaspor
Caner Erkin & Ufuk Ceylan & Hakan Balta : 2006-2007,Manisaspor
Caner Erkin & Jo : 2007-2008,CSKA

takımda lost adası gibi oldu :D
herkesin biriyle biyerden bağı var :mrgreen:

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Tanıdık birilerin bulunması uyum açısından büyük katkısı oluyor. :) Zorluk çekmezler fazla.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Jo kontrolden geçti

6833_B_jo001.jpg

Galatasaray'ın yeni transferi Brezilyalı oyuncu Joao Alves De Assis Silva (Jo Alves), sağlık kontrolünden geçti.İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchaster City'den kiralanan ve dün gece geç saatlerde İstanbul'a gelen Jo Alves, sabah erkenden de Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.
Kendisine bir dizi muayene ve test uygulanan Brezilyalı oyuncunun neşeli tavrı dikkat çekti.

---------- saat 12:04 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:35 eklenmişti ----------

jo , antremanda :)
4200jo.jpg

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
jotedavison.widec.jpg

Galatasaray'ın yeni transferi Jo, “Sadece Türkiye değil, dünya çapında bir kulübe geldiğimin farkındayım'' dedi.

Galatasaray'ın yeni transferi Joao Alves De Assis Silva (Jo), sarı-kırmızılı ekibe gelmiş olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.İngiltere Premiere Lig ekiplerinden Manchaster City'den kiralanan Brezilyalı oyuncu, Galatasaray TV'ye yaptığı açıklamada, ''Burada olduğum için çok mutluyum. Çok önemli bir ekibe geldim. Sadece Türkiye değil, dünya çapında bir kulübe geldiğimin farkındayım'' dedi.

Sarı-kırmızılı taraftarların havalimanında kendisini karşılamasıyla ilgili olarak, ''Dürüst olmam gerekirse, futbol hayatımda böyle bir ilgi görmedim'' ifadesini kullanan Jo, transferi için, ''Çok çabuk gelişti ve düşünmeme gerek kalmadı. Galatasaray gibi bir ekipten teklif alınca, hemen gerçekleşti. Galatasaray'ın büyüklüğünü biliyordum. Elinde bulundurduğu kadrosunda önemli milli oyuncuları, İspanya'da çalışmış çok önemli kariyere sahip teknik direktörü var. Bu tip etkenler önemliydi benim için. Frank Rijkaard benim için çok önemli bir isim. Böyle önemli bir isimle çalışacağımdan dolayı memnunum'' diye konuştu.

'ADAPTASYON ÖNEMLİ'

CSKA Moskova'da geçirdiği başarılı dönemin ardından İngiltere'de istediğini bulamayan Jo, adaptasyon sürecinin önemine değindi.Rus ekibinde önemli goller atıp başarılar elde ettiğini, ardından ise İngiltere gibi zorlu bir lige geçtiğini aktaran Brezilyalı oyuncu, ''Adaptasyon çok önemli. Everton formasıyla da bazı iyi maçlar çıkarttım ve şimdi Galatasaray'dayım. Umarım burada adaptasyon sürecini çabuk atlatırım. Bu konuda Elano ve diğer takım arkadaşlarım da bana yardımcı olacaklardır'' şeklinde konuştu.

'ELİMDEN GELENE HER ŞEYİ YAPACAĞIM'

Joao Alves De Assis Silva, bir futbolcu olarak önemli özelliklerinin sorulması üzerine, kendisiyle ilgili yorum yapmasının zor olduğunu vurgularken, ''Ceza sahası içinde tehlikeli olan bir oyuncuyum. Benim de kendimden beklentim gol atmak ve bunun için buradayım. Galatasaray formasıyla başarılı olacağıma inanıyorum. Gollerimi atıp Galatasaray taraftarını mutlu etmek istiyorum. Beklentinin çok büyük olduğunu biliyorum. Kimsenin şüphesi olmasın. Bu beklentiye cevap verebilmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.'' dedi.

KAYNAK

Senisma34

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Premier Lig patentli oyuncuların takıma gelmesi gerçekten çok hoş ve gurur verici gelişme bana göre. Jo, inşAllah adı kadar kısa kalmaz..

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
px.gif
jo_istanbulda.jpg

JO, OPSİYONLU MU, NE KADAR ALACAK? DOS SANTOS'UN KİRALIK FİYATI NE, OPSİYONLU MU GELECEK? JO KAÇ NUMARA FORMAYI GİYECEK?
Tranferde gemileri yakan Galatasaray Neill'den sonra Jo'ya da imzayı attırdı.. Türkiye bu transferin tüm detaylarını adım adım turkspor.net ten takip etti.. Jo geldi, Dos Santos, Nonda'dan açılacak kontenjanı bekliyor. Şimdi ise merak edilen soru JO SATINALMA OPSİYONLU KİRALIK MI GELDİ.. SEZON SONUNA KADAR NE ALACAK? SATIN ALMA FİYATINI NE KADAR? DOS SANTOS, KİRALIK GELİRSE NE KADAR İSTENİYOR, SATIN ALMA OPSİYONLU FİYATI NE? YENİ TRANSFER JO KAÇ NUMARALI FORMAYI GİYECEK.. İŞTE CEVAPLAR..

Galatasaray Jo için sezon sonuna kadar 800 bin sterlin verecek, sözleşme SATIN ALMA OPSİYONLU yapıldı.. Sezon sonu SATIN ALMA FİYATI İSE 8.2 milyon sterlin..

Giovanni Dos Santos'un sezon sonuna kadar kiralık bedeli 600 bin sterlin. SATIN ALMA OPSİYONLU TRANSFER EDİLİRSE, sezon sonu ödenecek rakam 5.5 milyon sterlin..

Galatasaray'ın yeni transferi Jo, turkspor.net istihbarat kaynaklarından gelen habere göre 32 numaralı formayı giyecek..

turkspor.net özel..

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Dos Santos'u bekliyoruz artık. :D

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
akşama dos santos da açıklanır :D

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Şu Jo konularını birleştirseniz hoş olmaz mı?

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
o değil de nonda gitmesin bence gs sakata geliyo sürekli kewell da yok 2-3 hafta en erken nonda ne olur ne olmaz kalıcak takımda bence o yüzden leo gitsin aykutla ufuk gs ye yeter ;) olmadı 3 kalece orkunu geri çağırırlar :D ama nonda kalmalı jo uefada oynayamıyacak. Nonda son 20 dakika(zaten ancak öyle oynar) girse karşı takım en azından ona göre önlem alıyor..

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Premier Lig Ali Sami Yen de izlenir.:)

1+%287%29.jpg

Bu makası alan kim acaba kaçıracak adamı ilk günden:)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Nonda sorun çıkarırsa Baros'un sözleşmesinin askıya alınması daha doğru bir karar olacaktır bana göre. Baros Nisan'a kadar takıma giremez nasıl olsa.

Leo'yu gönderin diyeceğim ama Aykut'un Kayseri'ye gitme ihtimali çıktı. :)

Bakalım nasıl sonuçlanacak bu mesele.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
jo , hiçbir eklenti olmadan gs bonus card reklamında oynayabilir :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527