Jim Carrey ve Steve Carell, gülme garantili

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Geçen gün forumda ingilizce olanını gördüm, bende Türkçe altyazılı olanını ekleyim de herkes anlayarak izlesin dedim.
Yıllar önce izlediğim bir filmdi ama forumda izlediğimde ilk kez izliyormuş hissine kapıldım, baya gülmüştüm.

Konu: Bruce Nolan, New York'lu bir televizyon muhabiridir...Bruce her şeyden şikayet etmekte ve tanrıya yakarmaktadır...Tanrı bir gün bu yakarışlara cevap verir ve Bruce'nin karşısına bir insan olarak çıkar ve kendi gücünü kısa bir süreliğine ona verir...Komedi de işte başlar Bruce artık bir tanrıdır ve güçlerini bazı insanlar üzerinde denemeye başlar.

[video=youtube;NpeDgTZGfZE]http://www.youtube.com/watch?v=NpeDgTZGfZE&feature=plcp[/video]

Reaksiyon puanı
2,146
This video contains content from Universal Pictures and NBC Universal, one or more of whom have blocked it on copyright grounds.

Gıcık herifler.

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Malesef silmişler, videoyu silmeyen bir yer biliyorsanız oraya yükleyim.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Videoyu yayınlarken public yapma. Private yaparsan silme yapmazlar.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Jim Carrey nin turkiyede yayinlanmamis bicok filmi var. ve bicpgu da gayet guzel :p

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ben hala izleyemiyorum, sorun tek bendemi "This video contains content from Universal Pictures and NBC Universal, one or more of whom have blocked it on copyright grounds." Bu arada Youtube dil ayarlarında Türkçe dilini gördüm, ama aktif deil :D

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Private yapınca video silinmiyor ama bu sefer de kimse izleyemiyor, başka bi site bulup oraya yüklerim daha sonra, umarım ordan da silinmez.

Bu seferde ilk mesajı düzenleyemiyorum, aksilik üzerine aksilik.

[video=vimeo;44397220]https://vimeo.com/44397220[/video]

Silinmeden izleyin bu sefer oldu galiba :D

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
İzleyebildiniz mi sonunda başardım her halde :D

Filmin adı Bruce Almighty