Jeaquares Videolu Siteye Dadanırsa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aXXo

Doçent
Reaksiyon puanı
39
You: Hi there

Stranger: hi

You: You're a Turk :)

Stranger: no

Stranger: usa

You: from?

Stranger: you

You: me too

You: you're from?

Stranger: Where can I

You: usa but where :)

Stranger: open

Stranger: wep cam

You: you're not from usa

You: you're a Turk :)

Stranger: ya allah askına

Stranger: turk

Stranger: ac camını

You: Tipinden çok belli :D
......

süper :laugh::laugh::laugh:

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
merak ettim girdim siteye penis showdan başka bişey yok :D

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
merak ettim girdim siteye penis showdan başka bişey yok :D

Aslında öyle değil. Yani öyle de. :D Arada çok kafa adamlar da çıkabiliyor.

Mesela dün biri çıktı. Adam 25-26 yaşlarında, böyle eğlenceli bir müzikte kopmuş ekranda. :D Dedim ne yapıyorsun? Eğleniyorum diyor. :D Hiç kamera açmamı istemedi. Yaşını, işini, nerede oturduğunu sordum. O bana sormadı bile. Tek isteği muhabbet etmekti. Londra'da oturuyormuş, 26 yaşında, tasarımcı. Dedim ki "10 dakika sonra penisini göstermeyeceğini nereden bileyim?", O da "Niye göstereyim? O, boş insanların işi." dedi. Bağlantı gitmese daha konuşurdum da şansıma küsmek zorunda kaldım. :D Eğlenceli insanlar var aslında ama sapık olanlar da çok. Kameranı açmadığın sürece sorun yok pek.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
İkili Tartışmalara giren ve konu dışına çıkan arkadaşlara gerekli işlem yapılacaktır!

Konuyu açıldığından beri takip ediyorum sorun teşkil edebilecek olay ve yazılar yoktur tartışmalara giripte ortamı alevlendirmezsek sevinirim.

Şikayetlerinizi Şikayet butonuna basarak belirtiniz orada gerekli görülürse eğer şikayetiniz'e göre işlem yapılır. Konuya tartışma çıkartıcak yorum yapmanıza gerek yoktur.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
İkili Tartışmalara giren ve konu dışına çıkan arkadaşlara gerekli işlem yapılacaktır!

Anayasanın 4756. maddesinin 32. bendinin 3. parçasının 5. kuralının bilmem nesine göre... :D

Zaten ceza puanım 31 olmuş. :D Benim konumun altında savaş çıkarmayın! :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Keşke site adını açık bir şekilde vermeseydin :)

Overlord

Asistan
Reaksiyon puanı
9
merak ettiğim penis göreceğini bile bile neden girdin oraya :)

İnteraktif fantazi unsurudur "canlıyı" görmek... genellikle adult sitelerdeki monsterlar yeterli gelir meraklılarına :) ama dediğim gibi bu tarz platformları cazip kılan olay "interactivity" yani "etkileşim"dir. göster dersiniz gösterir, gösterme dersiniz gene gösterir :) kamerayı açmama, yüz saklama veya etkileşime kısmi katılımda bulunmanın manasıda, gelişen teknolojinin naçizane "peep show" fantazisinin "to adult tube nightmare" dönmesinden duyulan korkudur... (afişe oluruz boy boy maazallah) :)
göreceğinizi bile bile, oh pardon "görme umuduyla" girdiğiniz yerdeki eylemin neticesidir bu.
show!
don't show!
hide!
peek!
gtfoh!
ok...

hamitozlu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
SDN' de konu takip diye bir link olsa bu konuyu takip etmeliyim :D nereye gidecek sonu merak ediyorum :)

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bir Bayana Bu Muhabbetleri yakıştırıyorsun demekki Tazzy?

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Bir Bayana Bu Muhabbetleri yakıştırıyorsun demekki Tazzy?

Bir bayana yakıştırıp yakıştırmam önemli değil ben burada yöneticiyim kurallar çerçevesinde gerekli olan neyse yaparım. Cinsiyet ayrımı yaptığı suçu veya olayı farklı kıldırmaz.

Bu konuyu erkekte açsa aynı şekilde davranıcağım kesindir sonuçta kurallar açık ve nettir değiştirilemez esnetilemez Şikayetiniz varsa şikayet butonunu kulanınız sizin bunu iyi bilmeniz gerekir eski bir yöneticisiniz.

Başlık düzeltildi yetişkinlere yönelik bir sitedir.

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bir bayana yakıştırıp yakıştırmam önemli değil ben burada yöneticiyim kurallar çerçevesinde gerekli olan neyse yaparım. Cinsiyet ayrımı yaptığı suçu veya olayı farklı kıldırmaz.

Bu konuyu erkekte açsa aynı şekilde davranıcağım kesindir sonuçta kurallar açık ve nettir değiştirilemez esnetilemez Şikayetiniz varsa şikayet butonunu kulanınız sizin bunu iyi bilmeniz gerekir eski bir yöneticisiniz.

Sen tabiki görevini yapcan ayırım yaptığını da düşünmüyorum ama konu hakında düşüncelerin yanlış bence.

Forumun Girişinde güvenlik yok veya Kimlik kontrolü yapılmıyor o yüzden forum herkese açıktır Forum herkese açık olduğu için bu yazılanları herkes çoluk cocuk aile okuya biliyor ne düşünüyorlar bu konu hakında acaba merak ediyorum senin için penis olayı normal olabilir ama bizim için normal bir şey değildir terbiyesizliktir ve konu bir bayan tarafından açılması ayrı bir terbiyesizliktir umarım en yakın zamanda konu silinir ve bidaha böyle konulara izin verilmemesi dileğiyle bu forumun en güzel yanı seviyeli bir ortam olması .

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280

Başlığı "Siteye" olarak değiştir. Site özel isim değil.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Konuyu şikayet ettim.şikayet nedenini şöyle özetledim:

İçeriğinde genel adaba aykırı kelimelerin bulunduğu, bu durumu teşvik eden yorumlarından oluşmuş, üstelik kız olduğunu söyleyen biri tarafından yazılan, bazı yerlerde espri mahiyetinde de olsa Türklük gibi ulvi bir değeri alaya alan bu konunun kilitlenmesini rica ediyoruz.

Benim gibi konunun içeriğinden rahatsız olanların aynı şeyi yapmasını bekliyoruz

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
bazı yerlerde espri mahiyetinde de olsa Türklük gibi ulvi bir değeri alaya alan

Bu forumda Türklükle dalga geçebilecek en son kişi benim. :) Bu çok talihsiz bir yorum olmuş.

Ahlak kısmına gelirsek; bu forumda +18 espiriler ve fotoğraflar bolca mevcut. Genel ahlaktan bahsedecekseniz lütfen tek taraflı bahsetmeyiniz.

Açtığım konu gülme/güldürme amacı taşıyor. Gülenler olduğuna göre problem yok. :)

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Ya penisler kabusum oldu açmayın şu siteyi :D

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Günün her saati sizin kadar dolu işlerle uğraşamadığım ve 1-2 saati kendime ayırıp eğlenmeye çalıştığım için özür dilerim. :flowers:

Kamerayı Omegle'da ya da başka bir yerde hiç açmadım. Ama ne demek istediğini de anlamadım açıkçası. :)

Yok, esdafirullah. :)

24 saat forumdasın ne 1-2 saat kendine ayırması :S

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,036
Konu tartışmalara sebebiyet vermektedir, yeteri kadar uzadı. Vay efendim niye kilitledin diye bir ö.m almak da istemiyorum..

KİLİT!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...