Jbl t500bt mi Taotronics mi?

4laska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, jbl ile taotronics soundsurge 60 veya tt-bh22 arasında kaldım. Jbl alsam muhtemelen memnun kalırım ama benim için sorun katlanabilir olmaması. Taotronics hem fiyat olarak yakın hem de kablolu kullanabilme, katlanabilme benim için artı. Sadece sesinden emin değilim. Benim için dışarı ses vermemesi öncelik.
Alıcı yorumlarından başka yorum bulamadım, bilen varsa yorum yaparsa sevinirim.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
JBL T500BT almayı düşünüyorsan onun yerine Anker Q10 tavsiye ederim aktif olarak kullandığım kulaklık.JBL T500BT kulak üstü olduğu için kısa sürede başını ağrıtıcaktır ve ayrıca sadece kablosuz olarak kullanabileceksin ve kablosuz kullanım süresi 16 saat mi neydi.Anker Q10 ister kablolu kullan ister kablosuz , eğer kablosuz kullanacaksan 2 saatte fulle ve 60 saat kullan.Üstelik güçlü baslara sahip bass modunu açmana bile gerek yok.Ayrıca kulak üstü değil kulak çevreleyen tarzda böylece baş ağrısı yapmadan daha uzun süre kullanabilirsin.(Görünüş olarak JBL çok daha hoş gözüküyor ama görünüş için bu kadar artıdan vazgeçmek pek mantlı değil bence :) )

4laska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
JBL T500BT almayı düşünüyorsan onun yerine Anker Q10 tavsiye ederim aktif olarak kullandığım kulaklık.JBL T500BT kulak üstü olduğu için kısa sürede başını ağrıtıcaktır ve ayrıca sadece kablosuz olarak kullanabileceksin ve kablosuz kullanım süresi 16 saat mi neydi.Anker Q10 ister kablolu kullan ister kablosuz , eğer kablosuz kullanacaksan 2 saatte fulle ve 60 saat kullan.Üstelik güçlü baslara sahip bass modunu açmana bile gerek yok.Ayrıca kulak üstü değil kulak çevreleyen tarzda böylece baş ağrısı yapmadan daha uzun süre kullanabilirsin.(Görünüş olarak JBL çok daha hoş gözüküyor ama görünüş için bu kadar artıdan vazgeçmek pek mantlı değil bence :) )
Çok teşekkürler tavsiye için. Sadece evde kullanacak olsam kesinlikle bu kadar düşünmem q10 alırım ama dışarıda da kullanmayı düşünüyorum. O yüzden estetiğe önem veriyorum ister istemez :( Sırf bu yüzden bayadır bekletiyorum.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Çok teşekkürler tavsiye için. Sadece evde kullanacak olsam kesinlikle bu kadar düşünmem q10 alırım ama dışarıda da kullanmayı düşünüyorum. O yüzden estetiğe önem veriyorum ister istemez :( Sırf bu yüzden bayadır bekletiyorum.
Tabi ki senin kararın ama almadan önce iyi araştırmanı tavsiye ederim mağdur kalabilirsin.Birkaç forumda JBL T500BT yorumu okudum çok sayıda olumsuz yorum gördüm en çok gördüğüm kulaklığın başı ağrıtması daha 30de bir ara vermek zorunda kalınması diğerleri de dip ses problemi ve video, müzik sonunda oluşan 2-3 süren ses problemi.Taotronics soundsurge 60 ilk defa duydum onu araştırmanı tavsiye ederim.

Son mesajlar