Bu konuyu okuyanlar

kayhaniz

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Merhaba, ben Akif. 13 yaşındayım. Java dilini öğrenmek istediğime karar kıldım fakat nasıl, nereden, hangi kaynaktan vs. sorularım var(İnternet üzerinden bu arada) Daha önceden az buçuk bi java eğitimim oldu.
Ha bide güncelliği önemli mi? Teşekkür ederim:)

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
BTK akademi'ye üye ol orada çok fazla içerik var

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Benim bilgisayarımda google diye bir şey çıkıyor. Oradan "Java dersleri" yazınca bir sürü kaynak çıkıyor. Sen de öyle dene.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
anladığım kadarıyla küçük denilebilecek yaşta programlama öğrenmek istiyorsun yerinde olsam c+ gibi dilleri öğrenmeye çalışırdım ailenden rica edersen udemy kursu satın alırlar

kayhaniz

Asistan
Reaksiyon puanı
154
anladığım kadarıyla küçük denilebilecek yaşta programlama öğrenmek istiyorsun yerinde olsam c+ gibi dilleri öğrenmeye çalışırdım ailenden rica edersen udemy kursu satın alırlar
Neden C+ önerdiniz öğrenebilir miyim?

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Neden C+ önerdiniz öğrenebilir miyim?
çünkü zor bir programa dili olmasına karşın neredeyse her uygulamayı yapabiliyor zor olduğu için de birçok kişi öğrenmekte zorlanıyor yani öğrenen çok da fazla kişi yok temel dersleri dinleyip bırakıyorlar bu kardeşimiz küçüklükten öğrenirse ileride diğer yazılım geliştiricilerinden daha avantajlı olur diye düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyle bir dil mi var?
özür dilerim "++" demek istemiştim

ProgramBoy

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Türkiye'de iyi Türkçe Java video ve kitabı fazla yok fakat sonuçta bilgisayarında kodlar yazıp deneyerek öğreniliyor bu iş. Kod yaz ve çalıştır. Örneğin şunun gibi.

java-demo.png

Son mesajlar