İtiraf yazın bakalım (isterseniz)

Bu konuyu okuyanlar

QuadroKut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Hayatımda Hiç domates yemedim (Direk ketçapda falan var demeyin :D)

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Kingdom online diye bir oyun vardı. Kapandı o oyunu çok özlüyorum.

Muratssb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Hiç pc'im olmadi oyunlari ve teknolojik aletleri cok takip ederim ama pc olmayinca ise yaramıyor hep icimde kaldi

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Hiç pc'im olmadi oyunlari ve teknolojik aletleri cok takip ederim ama pc olmayinca ise yaramıyor hep icimde kaldi
Benim de kendime ait ne laptop um oldu ne masaüstüm, kendime ait telefonum da olmadı, bluetooth kulaklığım da olmadı, akıllı saatim de olmadk. Hayatımda sadece bir oyun oynadım ayrıca

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bi kere yedim, benzin gibi kokuyodu korktum daha yemeye :) (mangoyu)
Avokadoyu tatlı bir şey sanıp yağ kıvamında bir şey bulunca tropikal meyvelere karşı biraz önyargılı oldum :) Ama mango tatlı bir şey gibi duruyor.Genede en güzeli Hindistan cevizi sanırım fındığa benziyor biraz bol yağlı?

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Avokadoyu tatlı bir şey sanıp yağ kıvamında bir şey bulunca tropikal meyvelere karşı biraz önyargılı oldum :) Ama mango tatlı bir şey gibi duruyor.Genede en güzeli Hindistan cevizi sanırım fındığa benziyor biraz bol yağlı?
Avokado limonla ve ekmekle güzel oluyor da mangoyu sevmedim. Hindistan cevizi müthiş bi şey ama hem yiyip hem içiyon swkwkwkwk :)

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2,554
Normal bir aşk ve cinsel hayatım olmadı hiç daha çok varda hangisini yazalım..

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Ailem ben bilgisayar başında ödev yapıyorum zannederken ben facede gizliden oyun oynuyordum. Bu yüzden 1 saatte bitecek ödev 3 saatte bitiyordu. :D

Reaksiyon puanı
76
İlk defa askerde gece nöbette iken, yanımda arkadaş, bir yakın dost olarak tüylerini ve başını okşayıp sevdiğim kediye geçenlerde parkta otururken bana samimi olarak yaklaştığında kayıtsız kalamayıp tüylerini sevip uzaktan değil yine yakından samimi bir arkadaş olmuş oldum.

Mac Donald's ın olduğu Bahar Caddesi'nde (Sivas caddesi/Kayseri'nin merkezi) yürüyüş amaçlı yapılan sıradan bir spordan sonra, parktaki banklara yöneldim ve orada birinde bir bankta oturdum. Tekir bir kedi oturduğum bankın hemen yanındaki bankta ve yerdeyken bir şeyleri kemirmeye çalışıyordu, Bu kedi yavru bir kediydi. Benim meraklı bakışlarımdan cesaret alıp benim banka çıkarak yanıma kadar da geldi. Tüylerini okşadığığımda bundan iyice cesaret alarak kucağıma gelip oturdu. Olumsuz bir tepki vermedim, uzaklaştırmaya da çalışmadım. Bir saat boyunca tüylerinden ve başından kediyi tutkuyla ve içtenlikle de sevdim, bu sevimli yavru kediyi. Bir saat sonunda baktım direk kucağımda, dizlerimde uyumaya ve uyuklamaya çalıştığını fakederek yavaşça banktan doğrulup kalkmaya çalıştım ve " bu samimiyet bu akşam artık burada bitsin" diyerek bu yavru kediyle vedalaşarak oradan ayrıldım. Geçen defaki bu samimi yaklaşımımla ve askeliktekiyle birlikte toplamda 2 kez olmuş oldu bu durum, bunu samimice de itiraf ediyorum.

Olası bazı risklerin her zaman olabileceğini düşünerek özellikle sokak hayvanlarını uzaktan sevebilmek belki de sevmenin en güzel ve en emniyetli yoludur, Bunu her zaman kabul etmemiz lazım. Kolay gelsin.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
İlk defa askerde gece nöbette iken, yanımda arkadaş, bir yakın dost olarak tüylerini ve başını okşayıp sevdiğim kediye geçenlerde parkta otururken bana samimi olarak yaklaştığında kayıtsız kalamayıp tüylerini sevip uzaktan değil yine yakından samimi bir arkadaş olmuş oldum.

Mac Donald's ın olduğu Bahar Caddesi'nde (Sivas caddesi/Kayseri'nin merkezi) yürüyüş amaçlı yapılan sıradan bir spordan sonra, parktaki banklara yöneldim ve orada birinde bir bankta oturdum. Tekir bir kedi oturduğum bankın hemen yanındaki bankta ve yerdeyken bir şeyleri kemirmeye çalışıyordu, Bu kedi yavru bir kediydi. Benim meraklı bakışlarımdan cesaret alıp benim banka çıkarak yanıma kadar da geldi. Tüylerini okşadığığımda bundan iyice cesaret alarak kucağıma gelip oturdu. Olumsuz bir tepki vermedim, uzaklaştırmaya da çalışmadım. Bir saat boyunca tüylerinden ve başından kediyi tutkuyla ve içtenlikle de sevdim, bu sevimli yavru kediyi. Bir saat sonunda baktım direk kucağımda, dizlerimde uyumaya ve uyuklamaya çalıştığını fakederek yavaşça banktan doğrulup kalkmaya çalıştım ve " bu samimiyet bu akşam artık burada bitsin" diyerek bu yavru kediyle vedalaşarak oradan ayrıldım. Geçen defaki bu samimi yaklaşımımla ve askeliktekiyle birlikte toplamda 2 kez olmuş oldu bu durum, bunu samimice de itiraf ediyorum.

Olası bazı risklerin her zaman olabileceğini düşünerek özellikle sokak hayvanlarını uzaktan sevebilmek belki de sevmenin en güzel ve en emniyetli yoludur, Bunu her zaman kabul etmemiz lazım. Kolay gelsin.
Ne güzel itirafmış:) Sevin sevin korkmayın zarar gelmez İnşallah sokak kedilerinden köpeklerinden.Biraz öncede sokakta bir panteri sevip mamaya doğru götüreyim derken ufak bir çizik aldım ee olur o kadar kediler sıkıya gelmez:) Çoğu ele bile gelmiyor ama sevildiklerini hissedip sevene doğru gidiyorlar sürekli karşıma çıkarlar benim.

Reaksiyon puanı
76
Ne güzel itirafmış:) Sevin sevin korkmayın zarar gelmez İnşallah sokak kedilerinden köpeklerinden.Biraz öncede sokakta bir panteri sevip mamaya doğru götüreyim derken ufak bir çizik aldım ee olur o kadar kediler sıkıya gelmez:) Çoğu ele bile gelmiyor ama sevildiklerini hissedip sevene doğru gidiyorlar sürekli karşıma çıkarlar benim.

Merhaba. Sokak hayvanlarından güzel bir haberi size bir örnek olarak vermeye çalışayım. Geçenlerde MSN veya mynet haberlerinden bir haberi okuduğumda, sokak hayvanlarından barınaklara konulan köpeklerin, barınaktaki o anki resimleri ve sahipleri çıkarak sahiplenildikten sonraki resimleri arasında çok büyük farkların bulunduğu çok açık olarak anlaşılmaktaydı.

Hayvan barınağında iken hayata küsmüş, başları hep aşağıda, çok mutsuz ve keyifsiz görünen bu sokak köpekleri, bir sahibe kavuşunca gözleri pırıl pırıl ve hayat dolu olmuş, kendilerine güvenleri gelmiş, başları dimdik ve son derecede de mutlu görünüyorlardı. Bu güzel ve ibretlik tablodan hayvanları seven bir insanın etkilenmemesi, gözlerinin dolu dolu olmaması mümkün değildir.

Buradan, sokak hayvanlarını barınaklardan alıp sahiplenmenin aslında onlar için çok büyük bir iyilik veya büyük jest olabileceğini buradan özellikle belirtmek istiyorum. Hayvan sahipleniilmesi konusunda belki çok daha iyi br seçim olacaktır. Onların kalan hayatlarındaki ruhsal sağlıklaryla kişisel özgüvenlerinin ekstrem artarak daha mutlu bir şekilde yaşayarak, insanlarla yakın arkadaş olarak ömürlerini sonlandırıncaya kadar beraber yaşamalarıyla bu daha kolay ve mümkün olabilecektir, hiç kuşkusuz.

Kedigillerin oldukça tehlikeli bir familyasını :) seçip okşayarak bu samimi sevginizi açıkça göstermişsiniz, bu cesaretnize hayranım. Aslında olası risklerden bahsederken, minik, yavru kedilerden çok bunları da (arslan, panter yavrusu, vb.) kasdederek asıl bunlardan bahsetmeye çalışmıştım. Ama hayvan sevgisi her tehlikeyi, riski es geçerek atlayıp bunlara yaklaşabilmeyi çoğu zaman bize içimizden emrederek söylüyor. Zaten siz de içinizden gelen bu sesle bunlara yöneliyorsunuz, bu son derece insancıl bir yaklaşımdır. Hep böyle kalmanız dileğimle. Sağlıcakla kalın.